?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

ОфіційноЗвернення політичної партії «Демократична Сокира» до Секретаря Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олександра Турчинова.

(Слова для привернення уваги: ЛГБТ, квір, лесбійки, аніме, хентай, поліморфний гендер-флюїд)

Шановний пане Секретар.

Керівництво партії «Демократична Сокира», прочитавши Ваш пост щодо ЛГБТ, поліморфних гендер-флюїдів та наявності у документах слова «гендер», які, на Вашу думку, всі разом порушують Закон Божий і негативно впливають на нашу країну, хоче передати Вам наступне.

• наявність у офіційній документації слова «гендер» не впливає на безпеку та обороноздатність України;

• наявність у українському інформаційному просторі проросійських телеканалів, таких як NewsONE та 112, навпаки, впливає на безпеку та обороноздатність України;

• партія «Демократична Сокира» публічно та активно долучилася до процесу збору підписів у петиції за санкції проти проросійських телеканалів, таких як NewsONE та 112, і завдяки прихильникам та керівництву партії в тому числі підписи під петицією були зібрані у необхідній кількості, внаслідок чого петицію було розглянуто у Верховній Раді і проголосовано. Тим самим Верховна Рада офіційно закріпила рекомендацію Раді національної безпеки та оборони, Секретарем якої Ви є, розглянути та запровадити санкції проти телеканалів NewsONE та 112.

• постанову Верховної Ради було ухвалено ще 4 жовтня, тобто більше двох місяців тому. Документи було передано у РНБО, яким Ви керуєте як Секретар. Але з того часу, за більш ніж два місяці, їх не було розглянуто і рішення про санкції щодо проросійських телеканалів NewsONE та 112 не було ухвалено, тож проросійські телеканали продовжують шкодити національній безпеці та обороні України, відповідальним за які Ви є як Секретар РНБО.

Виходячи із вищезазначеного, партія «Демократична Сокира» висловлює пану Секретарю РНБО Олександру Турчинову побажання займатися своєю справою і боротися з тим, що справді шкодить обороні України, а не витрачати час та сили на те, щоб атакувати цисгендерні вітряки.

З поліаморним привітом,
керівництво партії
«Демократична Сокира»,
12 грудня 2018 року.


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
dark_hunter 12 декабря, 2018
Госссподи, как же людям интересно заглядывать под одеяло к другим и иметь мнение о том, как им можно ебаться и как нет.
Вот в миссионерской позе разрешаем, а догги-стайл уже угрожает национальной безопасности.
Ой нет, догги-стал можно, а вот минет опасен.
Ой нет. Со своим полом нельзя, остальное можно. Национальная безопасность превыше всего!

Олександр Борисенко 12 декабря, 2018
прежде чем комментировать слова Турчинова потрудитесь их прочитать. Например слова:
"Конституція і законодавство України надає рівні права для всіх громадян нашої країни, незалежно від їх статі, національності, віросповідання чи особливостей приватного життя. Але українська Конституція та закони не надають особливого статусу жодній соціальній групі, і жодних переваг для будь-якої ідеології, не дозволяючи використовувати для її просування державні інституції, тим більше, переслідувати тих, хто її не сприймає. І гендерна неомарксистська ідеологія не повинна бути виключенням!"

dark_hunter 12 декабря, 2018
Я не о Турчинове, а о здешних комментаторах. Да и обо всей гомофобской истерии. Ну вот не могут люди не заглядывать к другим под одеяло. Вот просто разорвет их, если не заглянут.

rvun 12 декабря, 2018
Непогано написано.

borysfen1 12 декабря, 2018
Жаль демордівці цього не читали.

Oleksandr Similietov 12 декабря, 2018
" не дозволяючи використовувати для її просування державні інституції" а вот его жена на образовательной конференции в раде недавно как раз обратным занималась.
Или рада у нас уже не "державна інституція"?

Edited at 2018-12-12 13:29 (UTC)

Олександр Борисенко 12 декабря, 2018
Так вот кто у нас руководит всей Радой из-за кулис: жена Турчинова! Это многое объясняет.

  • 1