?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

А еще хочу про землю сказать

Вы, честно говоря, те кто против, слегка подзаебали своими стенаниями, о том как придут забугорные барыги и у бедных украинцев эту землю отберут.

Я, как выходец с сельхозрайона, у которого у бабушки и ее соседей, всех, были (и есть) паи, могу с полной ответственностью заявить, жопоразрывную для вас хрень.

Простые украинцы, уже 20 сука лет, ждут не дождутся когда они смогут эту землю, этим барыгам продать. Особенно иностранным.

Те, за чьи интересы вы якобы вписываетесь, нихера не бояться, что у них отберут их "наділи", они готовы их "проебать" (в вашем понимании) уже сейчас.

И да, люто вас ненавидят, за то, что вы не даете им это сделать.

Потому что в их понимании продажа этой земли может им обеспечить квартиру, или обучение для их детей, или в худшем случае просто машину в семью :) Хорошую машину.

А вы им мешаете.
И они вынуждены сбывать свою земельку по левым схемам с большим дисконтом. И за это тоже вас ЛЮТО НЕНАВИДЯТ.

Поэтому, может хватит плести ерунду про бедных, но чистых украинцев, у которых проклятые "барыги" хотят отобрать землю?

Большинство ее готовы продать уже завтра, или лучше всего сегодня. И да, продадут, моментально, без зазрения совести, как только появится возможность.

Но не потому что "проклятые барыги".
А потому что сами искренне и давно хотят это сделать.
Первому встречному.

Как невостребованная принцесса свою честь.
Ибо им она и нахер не всралась.

А те кто не хочет продавать, как бы кто не старался, не продаст. Воевать будет, но не продаст.

Так шо не нужно решать за принцесу.
Особенно когда у нее, уже не первый год, ее честь на мокром месте.

Александр Зарайский

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Vasyl Boyko 11 декабря, 2018
Якось Іван Плачков (колишній міністр енергетики, зараз власник виноробні Колоніст) писав, що в їх селі вже доживають останні дні (а багато вже вмерло) люди, котрі є власниками паїв, які не можна продавати. І до нього часто приходили пенсіонери з пропозицією купити їх землю, бо не вистачає на ліки, а в нас мораторій.
Ось так вимирають цілі села: молодь тікає в міста, а старі вроді і мають якусь власність, а зробити нічого не можуть. Самим обробляти вже сили нема (та і не вигідно на малих ділянках), а продати не можна.

Зараз в Україні можливий тільки короткотривалий агробізнес: пшениця, соняшник, томати... Все, що потребує довготривалих вкладень в нас або неможливо, або вимагає постійного маневрування в площині сірого документообігу. З постійними ризиками на рейдерство, шахрайство, та і просте беззаконня.

Хочеш займатись виноробством? А може ти хочеш робити сидр з різних яблук та груш? Може просто хочеш мати сад і вирощувати різні фрукти на продаж? А може маєш намір ялинки вирощувати? Чи тобі стрілила в голову ідея, що в Україні можна вирощувати дерева твердих порід (дуби, ясені) і ти вирішив засадити кілька гектарів дубом, щоб твої внуки, через 80 років вирішували, вони хочуть з цього дуба робити меблі чи бочки для бренді?
Тоді їдь з України. Тут тобі не раді.

putinhyilo 11 декабря, 2018
===Все, що потребує довготривалих вкладень

А звідки вони візьмуться, якщо не секрет?
Чи може після скасування мораторія всі побіжать брати кредити по 35% річних під цю землю?

Vasyl Boyko 11 декабря, 2018
Грошей є багато і зараз. Просто мало хто готовий вкладатись в довготривалий бізнес, котрий базується на "договорі про оренду" зі 100500 власників паїв (навіть якщо це на 50 років), кожен з яких може банально померти, а його правонаступник не захоче продовжувати договір і буде в тебе вимагати через суд забиратись з "його землі", котра буде посередині твого виноградника.

o_o_a 11 декабря, 2018
За відсоток не знаю, але я зараз як землевласник не можу взяти кредит ні під великий, ні під малий.
А от Ахметов (той, який не сидить) може взяти будь-який кредит, і мораторій на землю не заважає йому бути найбільшим орендатором, ба навіть більше, я змушений здавати за копійки свою землю (насправді не йому, а іншому олігарху), бо іншого шляху я не маю.

vaimrom 11 декабря, 2018
Дивно - мені лише вчора телефонували з Аваля, пропонували 150 штук кешем.

o_o_a 11 декабря, 2018
Шютка кажете, а от Райфайзен-банк, у нас Аваль, завдяки тому, що ще у XIX ст. почав першим давати кредити аграріям, і сам піднявся, і Германію підняв, до цього вона була відсталою аграрною країною. Вони вперше зактосували схему колективної застави, коли можна було купляти ту ж сівалку декільком сім'ям у складчину, так менша загроза прогоріти.

vaimrom 11 декабря, 2018
Доречі, а що вам заважає обробляти землю? Що ви вимушені її здавати? Ось мій тесть, наприклад, при розвалі колхозу отримав паї та дещо з техніки - трактор МТЗ та розкидувач навозу. Докупив трішки навісного та обробляє собі землю. Не алігарх.
А шо вам заважає? Зрада?

Vasyl Boyko 11 декабря, 2018
Щодо відсотку. Він тому і є такий великий, бо земля не може бути в заставі. Зняття цього мораторію відкриває ринок дешевих кредитів на сільське господарство.

putinhyilo 11 декабря, 2018
=== Він тому і є такий великий, бо земля не може бути в заставі.

Та невже? Отак мораторій знімемо і кредити відразу по 2%, як в ЄС?

tank_ua 11 декабря, 2018
если ты нищеброд - еще не значит, что все вокруг - тоже.

Вася Васичкин 11 декабря, 2018
шо прадовдоруб, напхали тобі панамку хуїв?

vaimrom 11 декабря, 2018
"Хочеш займатись виноробством? А може ти хочеш робити сидр з різних яблук та груш? Може просто хочеш мати сад і вирощувати різні фрукти на продаж? А може маєш намір ялинки вирощувати? Чи тобі стрілила в голову ідея, що в Україні можна вирощувати дерева твердих порід (дуби, ясені) і ти вирішив засадити кілька гектарів дубом, щоб твої внуки, через 80 років вирішували, вони хочуть з цього дуба робити меблі чи бочки для бренді?
Тоді їдь з України. Тут тобі не раді."

Что за бред? Кто мешает всем этим заниматься сейчас? Если у Вас есть пай - то в чем проблема? Засадите себе от 2 га до 6 га (если пай в Луганской области) дубами или елками - никто не помешает.

yarick76 11 декабря, 2018
Проблема в том, что у тех, кто хочет этим заниматься нет своей земли, а у тех, у кого эта земля есть, нет желания или возможности этим заниматься. Рынок земли исправил бы эту ситуацию.

vaimrom 11 декабря, 2018
Вам не кажется, что Ваше утверждение как минимум звучит странно? Люди, которые всю жизнь провели на земле - неожиданно не могут или не хотят, а вот городские сейчас пришли - и засадили гектары садами?

vaimrom 11 декабря, 2018
Да, кстати, свои 2га вполне можно попытаться получить. Только это может быть очень не возле дома. Впрочем, какой городской может получить землю возле дома? Правильно, никакой. А сельские итак имеют паи.

  • 1