Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Як бабця буде знижувати тарифи на газ

Я тут писав пост про те як я бачу події, що відбувалися впродовж останніх 4 років і... раптом віднайшов відповіді на запитання, яке нас всіх так хвилювало:

Як саме Юля Тимошенко буде знижувати тарифи на газ?

Ми тут рахували цифри, згадували контракт з ху-лом по 450 баксів, а треба було всього лише згадати місцеві вибори 2015 року і... (бінго!) ті самі обіцянки!

Більше того, ви не знаєте, але Юлія Тимошенко вже перемогла і вже знизила тарифи на газ в 2 рази. Ви цього не знали?

То давайте освіжимо пам'ять бордами, роликами з 2015 року і посиланнями на офіційний партійний сайт Батьківщини:

1) Осьо борд родом з 2015 року з рекламою Батьківщини "Справедливі тарифи". Вони обіцяли знизити тарифи на місцевих виборах 2015 року. Місцевих виборах. Знизити тарифи. А тепер кажуть, що це президент має робити.2) Отутечки лінк на спеціальний розділ на сайті Батьківщини "Справедливі тарифи"

В тому розділи є навіть посилання на калькулятор справедливих тарифів. Правда калькулятор вже не працює. Кому потрібен ти і твій калькулятор, якщо ті вибори вже пройшли?

3) Ось ролик Батьківщини про "Справедливі тарифи" на місцевих виборах.Що цікаво, "справедлива" ціна газу по розрахунках Батьківщини в жовтні 2015 року становила 2880 грн за 1000 куб., що складало 135 доларів по тодішньому курсу. А тепер Юлія Володимирівна кажуть, що не більше ніж 90 доларів. Видно ціна газу в "розрахунках" і обіцянках Тимошенко оберненопропорційна ступеню її пригоряння.

4) А ось це гвоздь програми: "Перемога Батьківщини. Плата за газ зменшена вдвічі". Ось посилання на офіційний сайт.І не важливо, що там написано, бо яка різниця як будуть сцяти в очі лохам.

А ви кажете, що Юля не виконує обіцянки...

Mason Lemberg

Tags: Политика, Тюлька, Фейл
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments