?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Як бабця буде знижувати тарифи на газ

Я тут писав пост про те як я бачу події, що відбувалися впродовж останніх 4 років і... раптом віднайшов відповіді на запитання, яке нас всіх так хвилювало:

Як саме Юля Тимошенко буде знижувати тарифи на газ?

Ми тут рахували цифри, згадували контракт з ху-лом по 450 баксів, а треба було всього лише згадати місцеві вибори 2015 року і... (бінго!) ті самі обіцянки!

Більше того, ви не знаєте, але Юлія Тимошенко вже перемогла і вже знизила тарифи на газ в 2 рази. Ви цього не знали?

То давайте освіжимо пам'ять бордами, роликами з 2015 року і посиланнями на офіційний партійний сайт Батьківщини:

1) Осьо борд родом з 2015 року з рекламою Батьківщини "Справедливі тарифи". Вони обіцяли знизити тарифи на місцевих виборах 2015 року. Місцевих виборах. Знизити тарифи. А тепер кажуть, що це президент має робити.2) Отутечки лінк на спеціальний розділ на сайті Батьківщини "Справедливі тарифи"

В тому розділи є навіть посилання на калькулятор справедливих тарифів. Правда калькулятор вже не працює. Кому потрібен ти і твій калькулятор, якщо ті вибори вже пройшли?

3) Ось ролик Батьківщини про "Справедливі тарифи" на місцевих виборах.Що цікаво, "справедлива" ціна газу по розрахунках Батьківщини в жовтні 2015 року становила 2880 грн за 1000 куб., що складало 135 доларів по тодішньому курсу. А тепер Юлія Володимирівна кажуть, що не більше ніж 90 доларів. Видно ціна газу в "розрахунках" і обіцянках Тимошенко оберненопропорційна ступеню її пригоряння.

4) А ось це гвоздь програми: "Перемога Батьківщини. Плата за газ зменшена вдвічі". Ось посилання на офіційний сайт.І не важливо, що там написано, бо яка різниця як будуть сцяти в очі лохам.

А ви кажете, що Юля не виконує обіцянки...

Mason Lemberg


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
myrumyr 10 декабря, 2018
Вполне допускаю, что баба Юля в этот раз реально выполнит свои предвыборные обещания. Просто там надо читать то, что маленькими буковками в примечаниях к обещаниям написано.
Что она там обещает? Мир? Маленькими буковками: подписание соглашения с Путиным о приеме ОРДЛО в Украину на правах широкой автономии с правом вето на внешнеполитические решения.
Дешевый газ? Маленькими буковками: признание Крыма российским и передача Газпрому украинской ГТС.
И т.д.

swordfish_77 10 декабря, 2018
Каплин круче, в 4 раза снизит.

ban_derivets 10 декабря, 2018
И спИздит, и спиздИт. Работа такая.

greenvoid 10 декабря, 2018
"Ну снизила же тогда, и теперь тоже снизит тарифы."

  • 1