?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Чому саме зараз?

У нас тут нова зрада намалювалася. У нас Великий Договір про дружбу з Росією розірвали неправильно. Його, як стверджує опозиція, розривати треба було ще в 2014 р. – зразу після анексії Криму. А його розривають лише зараз. Чому? Звісно чому – бо президенту попаритися треба.

Так?

У нас зараз куди не кинь – скрізь змови, аби президенту чи-то попіаритися, чи-то вибори відмінити. У нас оно рік всі ЗМІ ревіли, що Москва нарощує свою військову присутність в Азовському морі, що концентрує на своєму узбережжі десантні кораблі і морську піхоту, що блокує проходження цивільних суден і затримує їх на термін до тижня. Три наших кораблі Москва захопила… І що? Варто було заходитися впроваджувати воєнний стан – як з’ясувалося, що то все для піару президента і для відміни виборів. Кожні Тимошенко з Ляшком вам те скажуть.

Тепер те саме з Великим Договором про дружбу між Росією Україною, підписаним президентами Єльциним і Кучмою у 1999 р. Піар – самий піар, скажуть вам кожні…

А що насправді? А насправді те, що опозиція і дотичні до неї активісти, антикорупціонери та інші пожирателі грантів, від 2014 р. намагаються українську владу зловити у політичну пастку. Ідеться от про що.

Великий договір про дружбу Росії і України НЕ передбачає розірвання в односторонньому порядку. Розірвати Україна його може ТІЛЬКИ за спільної згоди з Росією. Аби його розірвати – треба умовляти зробити те саме Росію і Росія може на те ще й не погодитися. Ба-більше. В разі якщо Україна заявить про розрив Великого договору, і не виконуватиме його положення, Росія має всі підстави подавати в міжнародні суди на Україну як на порушницю цього Договору. Враховуючи титанічні зусилля нашої дипломатії, аби подати Росію на Заході країною-агресором, така підстава для судового позову була б їй неймовірним подарунком для Москви.

В українській опозиції не знати про ці деталі НЕ можуть. Але з упертістю алкоголіка, який шукає пляшку, опозиція продовжує повторювати «розірвати Договір, розірвати Договір, розірвати Договір…». Навіщо?

Відповідь очевидна. Владу в такий спосіб ловлять на таку собі виделку. Якщо українська влада НЕ розриває Великий Договір – опозиція волає: «Вони не розривають Великий Договір, вони підігрують Москві». Якщо влада розриває Великий Договір, але продовжує виконувати його положення (бо виконувати зобов’язана) опозиція волає: «Влада виконує положення відміненого Договору – влада підігрує Москві». А якщо Україна потрапляє під судовий позов як порушниця Великого Договору і програє його (а не програти вона не зможе за визначенням), опозиція волає: «Влада свідомо програла суд – влада підіграє Москві».

Простіше кажучи опозиція в цій ситуації поводить себе не як політики-державники, а як звичайна підлота. Як чорноротий вуличний сявка, чия задача не розібратися, а очорнити й виваляти в багні.

«Але ж Москва Великий Договір зухвало порушує, чому нам не можна?» - запитаєте ви. А не можна тому, що ми – не Москва. Москва порушенням цілої низки міжнародних угод показала що міжнародні угоди для неї не варті паперу на якому вони написані, і тим вона сама виставила себе як державу-свавільника. Саме через це на неї накладають новій й нові санкції. Ви хочете таким самим свавільником виставити ще й Україну? А ви готові залишитися з Москвою сам на сам?

«Але ж договір відмінили», - скажете ви. Тобто можна?

В тому то й справа, що договір НЕ відмінили. Його НЕ продовжили. Справа в тому, що Великий Договір між Україною і Росією був підписаний на 10 років і кожні 10 років в разі відсутності заперечення сторін, відбувається його пролонгація. Дія Великого Договору закінчується у березні 2019 р. Верховна Рада заявила, що продовжувати Договір вона більше наміру не має. Крапка.

От така історія. Про юридичні деталі. Про нюанси дотримання міжнародних угод. І про безмежну підлість української опозиції.

Дмитро "Калинчук" Вовнянко


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Юля Юл 7 декабря, 2018
ПИДАРАС ШАРИЙ ВООБЩЕ СКАЗАЛ ЧТО УНИЧТОЖИТ ПОРОШЕНКО, РЕКЛАМУ СУКА ЗАПУСТИЛ В ГУГЛЕ

tank_ua 7 декабря, 2018
Юленька, уже зима. Осеннюю депрессию пора выключить.

vatnofob 7 декабря, 2018
президенту у лазні попаритись треба...

Alex Lodje 7 декабря, 2018
Только одно замечание: если речь идет о патриотических силах, не рекомендуется использовать русизм "кожні", а заменять его словом "шкірні".
Пример: "...Я звертаюся до шкірного, хто має прикладні знання в питання трансформації країни, ставати менторами для нової хвилі, яка змінить Україну.".

dagrael 7 декабря, 2018
Тьі совсем ебанулся, кацап.

Dennis Fedoseyeff 7 декабря, 2018
FF. Не распознали сарказм

dagrael 7 декабря, 2018
Мазможна!
"Так тонко, что даже толсто" (с)

ne_katsap 7 декабря, 2018
кацап нахуй иди.
так понятнее?

Alex Lodje 7 декабря, 2018
Friendly fire! Blue versus blue!
Господа, вам необходимо украинскую политическую мемологию подтянуть: ibigdan.livejournal. com/21183916.html
P.S. Все-таки словосочетание "патриотические силы" нужно было взять в кавычки, чтобы всем стало понятно, что это стеб над "профессиональными патриотами" с врагом в Киеве.

dagrael 7 декабря, 2018
Всегда ли мы выражаемся понятно?..
Вот именно, "нужно было взять в кавычки". И сразу отпадет необходимость советовать кому-то что-то "подтянуть"))


Макс Фрегат 7 декабря, 2018
А вот мне стёб понравилсо. Давай исчо...

uasemperfidelis 7 декабря, 2018
Стаття 40

Цей Договір укладається терміном на десять років. Його дія
буде потім автоматично продовжуватися на наступні десятирічні
періоди, якщо жодна з Високих Договірних Сторін не заявить іншій
Високій Договірній Стороні про своє бажання припинити його дію
шляхом письмового повідомлення не менше ніж за шість місяців до
закінчення чергового десятирічного періоду.
http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/643_006
===================

Де про розірвання?
Повідомили, що не будемо робити пролонг. Все. Крапка.
===========
***** і не виконуватиме його положення******
Які положення? Про що положення? Про співробітництво, мір, дружба, жвачка? Звичайний меморандум, що по суті не накладає жодних жорстких зобов'язань.

Так що
953bcdb553736510fd307249ed60196d.jpg
(і Артьомова туди ж до купи)


Edited at 2018-12-07 10:40 (UTC)

(Удалённый комментарий)

Re: Трагикомизм жизни селян ..

ne_katsap 7 декабря, 2018
вова иди нахуй

Re: Трагикомизм жизни селян ..

Dmitriy Protsenko 7 декабря, 2018

Re: Трагикомизм жизни селян ..

Юля Юл 7 декабря, 2018
ГОСПАДИ КАК ЖЕ ВАС ОТ ПОРОШЕНКО КОРЧИТ

(Удалённый комментарий)
igor_bnc 7 декабря, 2018
Сказать-то шо хотел? Шо ты баба Ванга и волаешь тут как шаман с бубном, чтобы сбылись твои влажные хотелки, которые ты выше озвучил?

Или ты как Кашпировский водишь своей жырной ладошкой по монитору, чтобы читатели огипнозели и поверили в ту хуйню, которую накропал?

Поясни какой из вариантов?...

(Удалённый комментарий)
piggy0 7 декабря, 2018
все равно ЗРАДА!!!!!
по дефолту...
и пиар Порошенко тоже по дефолту...

и на любой твит/выступление "А почему именно СЕЙЧАС?"
"А кому это выгодно?"....

Эх...

А вообще дай бог прорваться...

(Удалённый комментарий)
dimon_trigger 7 декабря, 2018
кацап - ты буквы прочитай да?

имбецил ты блядь самообосранный.

zz_z_z 7 декабря, 2018
Кацап, хватит унижаться!

мразь дохлая, ссу тебе в рот!будь ты проклята!

solamatikus 8 декабря, 2018
пидар, я твой рот ебал, а потом туда нассал

я твою мамку в жопу ебал, а потом ее убил, бгг

kym_garbyz 7 декабря, 2018
Ти бач, яка сука..

ggg_restore 7 декабря, 2018
Багато Гівнянко пафосу написав з метою відмазати від очевидного пройоба, але все вийшло дарма - бо ж заявити про припинення можна було в термін "не раніше, ніж за 6 місяців до дати закінчення", тобто по факту офіційно повідомити можна було не у вересні 2018 під вибори для піару, а прямо в червні 2014 після інавгурації.

Edited at 2018-12-07 12:46 (UTC)

valos_cor 7 декабря, 2018
статья 40:
Цей Договір укладається терміном на десять років. Його дія
буде потім автоматично продовжуватися на наступні десятирічні
періоди, якщо жодна з Високих Договірних Сторін не заявить іншій
Високій Договірній Стороні про своє бажання припинити його дію
шляхом письмового повідомлення не менше ніж за шість місяців ДО ЗАКІНЧЕННЯ ЧЕРГОВОГО ДЕСЯТИРІЧНОГО ПЕРІОДУ.

upd.
т.е. предполагается, что договор можно разорвать только не пролонгировав его, при этом да, заявить о таком намерении можно было и в 2014 году.

Edited at 2018-12-07 14:09 (UTC)

valos_cor 7 декабря, 2018
...с другой стороны, в 2014 году мы были недостаточно сильны, а тут еще и аргумент в виде агрессии в азовском море.

ggg_restore 7 декабря, 2018
Для чого? Для подання ноти про відмову від пролонгації угоди в 2019 році? Це ж яку саме силу для цього потрібно було мати?

  • 1