Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

#ТримайтесьХлопці

Під час останніх партійних зборів ми поставили на сцені камеру та мікрофон і запропонували присутнім записати слова підтримки для українських моряків, які утримуються в полоні Російською Федерацією, для їхніх рідних та близьких.Разом з тим ми запрошуємо усіх бажаючих, незалежно від політичних уподобань, підтримати флешмоб, записати коротке відео на підтримку моряків та їхніх родин і викласти його із єдиним хештегом #ТримайтесьХлопці у соціальні мережі. Ми впевнені, що підтримка ніколи не завадить – як мінімум близьким наших полонених, які можуть побачити ці звернення і переказати їм: Україна про вас пам‘ятає, українці з вами і вдячні вам завжди і кожного дня.

Записуйте прямі трансляції та відео, викладайте їх у соціальних мережах із хештегом #ТримайтесьХлопці, підтримуйте своїх завжди і всюди. І ми переможемо.

ДемСокира

Tags: #ТримайтесьХлопці, ДемСокира
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments