?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Чому тепер?

Відповідь Василя Бондара (Мінісерство закордонних справ України) на запитання: "Чому тільки на 5 рік війни Україна припиняє дію договору про дружбу з РФ?"

"Чимало запитань у депутатів було з приводу того, чому тільки на 5 рік війни офіційний Київ припиняє дію договору. У МЗС відповіли: увесь цей час угода використовувалася у різноманітних судових процесах. Наразі є її використання у міжнародних судах є недоцільним. Крім того, у зовнішньополітичному відомстві уточнили, що процедура припинення дії є доволі довготривалою – відповідна робота ведеться вже кілька місяців.

"Емоційно я за те, щоб відразу розірвати дипвідносини, цей договір чи взагалі, закрити тематику по угодах. Але ми врахували в цьому випадку досвід Грузії, яка вчинила емоційно, подала відразу позови до міжнародного суду, розірвала дипвідносини, і нічого з того не отримала. На сьогодні Україна, маючи ці правові інструменти, добивається визнання міжнародними інституціями порушення Росією двосторонніх зобов'язань і міжнародного права. І це є основою рішення, чому раніше не приймалося… Рішення про розробку проекту закону було прийнято на засідання РНБО у вересні, це було заздалегідь від передвиборчого процесу", — відзвітував заступник міністра Василь Бондар"

Богдан Карпенко

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Anastas Nemo 5 декабря, 2018
Цікаво, чому використання у міжнародних судах договору про дружбу з РФ раптово стало недоцільним? П'ять років угода використовувалася у різноманітних судових процесах.. Процеси скінчилися? Чи може якось невдобно направо говорити про війну, а наліво продовжувати угоду про дружбу?
Хлопці, перевзувайтесь на льоту та краще мовчіть на цю тему.

igorsova 5 декабря, 2018
В усьому винен Порошенко. Ворог на Банковій а не в Кремлі?
Що ще розкажеш, набутилка?

Як фашистська р.федерація застосовує тактику розділяй і володарюй щодо США.
https://igorsova.livejournal.com/117909.html

Edited at 2018-12-05 16:56 (UTC)

zz_z_z 5 декабря, 2018
Пиздец, это же надо настолько упороться стекломоем, чтобы под постом, объясняющем почему, спрашивать "почему?"

Oleksandr Zhuravlev 5 декабря, 2018
Все просто до банального. В 2019 истекает его срок действия. А там автоматическая пролонгация на 10 лет. Так шта... или мы его расторгаем или еще 10 лет "дружим"

  • 1