?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Свобода від розуму

про совок в головах, або переброс стока сєвєрних рєк

ну фуфло ж від початку й до кінця, базоване на приколі Аксьонова і яке не має відношення до реальності, але чомусь розганяється прокремлядськими упирями...

да, москві вигідний той канал

по-перше, проривши його, Україна наочно заявить, що погодилася з втратою Крима

по-друге, вартість каналу ну зовсім не 1 млрд, адже копати треба через весь Сіваш і пів Каркиніта,

по-третє, прорити одне, а постійно утримувати глибину в тому мулі - то такі шалені витрати, що економія віж скорочення шляху з Бердянська в Одесу в два рази (а не в десять, як ото пише товаріщ, який чомусь полінувався глянути на карту) аж ніяк їх не покриє.ну і після повернення Криму - як повернути дніпровську воду взад в Крим? Ще пару міліардів на перекачну станцію?

Ну знайшли свободівці привід, аби про них не забували - ну але ж не треба всяку маячню розповсюджувати... вати... вати

Олександр Лупанов


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
John Smith 5 декабря, 2018
А хто сказав про повернення дніпровської води після деокупації? Тільки но херсонські аграрії почали нормальні врожаї збирати, знову до крис кримських воду в них забрати? Нє, в пизду нехай підуть.

igorsova 5 декабря, 2018
Воду таки потрібно буде провести, imho, але тільки після очищення деокупованого Криму від набутилок і колаборантів, і не в тому обсязі в якому вона туди постачалась перед окупацією. Метрова пластикова труба і тільки після впровадження системи крапельного орошування ланів.

igorsova 5 декабря, 2018
//як повернути дніпровську воду взад в Крим?//
А от воду після деокупації Криму я би не поспішав повертати. Першим завданням після деокупації Криму повинно бути вичавлення з Криму в р.федерацію якомога більшої кількості набутилок, колаборантів, осіб російського походження, колишніх російських військових і членів їх сімей.
Другим - виявлення законспірованих колаборантів. Кожна людина повинна довести своє українське громадянство успішною здачею тесту з української мови і історії. Шоби бути допущеним до тесту, під час співбесіди з співробітниками українських силових структур, кожна особа повинна надати дані про десятьох колаборантів із свого оточення (робота, сусіди, родичі, знайомі,...) і на базі цих показів створити базу даних за якою будуть виявлятись колаборанти. Навіть сама особа яка надає свідчення може бути колаборантом яку здадуть її знайомі, тому і таким людям повинно бути заборонено отримати шанс на доведення свого українського громадянства.

p.s. Доречі, такі кроки потрібно буде провести і в деокупованому лугандоні.

Edited at 2018-12-05 14:12 (UTC)

izhnets 5 декабря, 2018
+100
виселення усіх військових включно військових пенсіонерів та їх сімей
заборона на поселення всім у кого російський паспорт на 50 років

Vasyl Boyko 5 декабря, 2018
"шлях з азовських портів до Одеси скоротиться в 10 разів - з 1000 км до 100 км"
це як треба посваритись з географією, щоб таке писати?
Та і в 2 рази там не буде ніяк.
Я вже мовчу про те, що є велика різниця між плаванням у відкритому морі і протискуванням у вузенькому каналі.

Плюс
- ширина каналу в 115 метрів - це однозначно односторонній рух, а значить треба ще будувати велику інфраструктуру з операторів і лоцманів.
- Чорне і Азовські моря мають різний рівень. Тобто, треба буде ще й шлюзи робити.
- Я глянув на google maps і побачив там 3 автомобільні дороги в тих місцях, де пропонується будувати канал. Значить, пропонується ще й збудувати три мости, так?

Не знаю, для чого я коментую цей маразм. Я вважав Кошулинського розумнішим.

Edited at 2018-12-05 14:18 (UTC)

mykyta_kupriyan 5 декабря, 2018
А ще там двоколійна заліниця і теоретично канал мав би проходити саме по адмінкордону з Кримом.
Тобто там де свинопси окопалися зі зброєю. Вони за версію свободівців, мають сидіти і мовчки дивитися?

0lenka 5 декабря, 2018
Вода в Крим не повернеться. Ніяк. Ну, теоретично ще можна вигадати таку технічну можливість - новий канал побудувати, наприклад - але це виллється в такі гроші, які ніхто платити не буде, бо дешевше до Ялти гренландський айсберг на буксирі притягти. Дніпро - не бутерброд, тільки совок міг закопувати такі гроші в землю, нікого не питаючись.
В реальності українським громадянам в Криму доведеться запроваджувати технології опріснення (особисто я б радила іспанські, реверсний осмос працює) і водозбереження (тут доведеться консультуватися з ізраїльськими спеціалістами, скоріше за все).
Безвідносно того, що копання судоходного каналу в цих водах - в принципі утопія для школоти.

Edited at 2018-12-05 14:23 (UTC)

lem_kh 5 декабря, 2018
Вода повернеться за рахунок репарацій від росії.

Rain Sender 5 декабря, 2018
Дешевле залізницю побудувати Бердянськ-Херсон-Миколаїв-Одеса

Edited at 2018-12-05 14:37 (UTC)

(Удалённый комментарий)
igorsova 5 декабря, 2018
неправильна відповідь, набутилка
сідай назад на бутилку

(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
lem_kh 5 декабря, 2018
Руслан предлагает колупать канал глубиной 12 метров. Я нагуглил карту глубин Черного и Азовского морей и она говорит, что нужно закопаться на ~55 км вглубь Азова, чтобы добраться до глубины 12м. А общая длина канала в обход оккупированной территории получается свыше 200 км. (Edit: это почти протяженность беломорканала, при этом глубина шлюзов там 3.5м, лол)
То есть даже если опустить угрозу уничтожения довольно уникальной экосистемы, получается какая-то ерунда.

Алсо, на картинке в посте гипотетический маршрут проложен через оккупированный Красноперекопск, в реальности пришлось бы копать севернее.

Edited at 2018-12-05 15:44 (UTC)

Да ладно этот пост бред, но его последний пост это вооб

sanitar_iz_lesa 5 декабря, 2018
"У 2018-му перша сотня олігархів в Україні збагатилася в 12 разів швидше, ніж ВВП України. Олігархи вивели з України в офшори 154 млрд доларів і монополізували фактично всі галузі в Україні, зокрема найприбутковішу - енергетичну. 11 з 24 українських обленерго взагалі володіє російський олігарх, друг Путіна Олександр Бабаков. Так не може бути!

Тому перед новим президентом, який винайметься на роботу до українців, стоїть два основних завдання. Перше - перемогою закінчити війну. Друге - усунути олігархів від управління Україною й створити такі умови, щоб українці поверталися в Україну зі заробітків і були певними, що держава забезпечить їхній добробут.

Свободівський Антиолігархічний пакет докорінних перетворень, який здатний виправити ситуацію, давно зареєстрований у Верховній Раді. Потрібна лише політична воля, щоб проголосувати за нього"

1) Первая сотня олигархов........ То есть есть и вторая, и третья?
2) Эта сотня обогатилась в 12 раз быстрее, чем ВВП Украины... Я хз как понимать это швидше, может в украинский язык не до конца могу, но я так понимаю, что ВВП вырос на 2,1%, значит олигархи добавили 25,2%. Серьезно?
3) Олигархи вывели в оффшоры 154 млрд баксов в 2018 г. За один год. 154 млрд баксов. Вывели украинские олигархи. Из Украины. Полтора годового ВВП за один год..... Блять, ШТААА??
4) щоб українці поверталися в Україну зі заробітків і були певними, що держава забезпечить їхній добробут - страна обеспечит благосостояние граждан.... Это просто совок.

У меня все

Alexey Boyko 5 декабря, 2018
Краще канал з Мелітополя в Дніпрорудне. Так, це набагато складніше, але тоді можна баржі з Києва в Маріуполь ганяти.

jurashz 5 декабря, 2018
Сиваш!
Каркинит!
Какие ИСКОННО русские слова!

Vasyl Boyko 10 декабря, 2018
Кошулинський такого НЕ писав.
Це фейковий аккаунт!

Розходимось.

  • 1