Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Вакарчушь дня

из интервью:Евгений Маслак: Святослав Іванович, ви говорите доволі правильні речі, хоч вони і не "подаються" (не приведуть у крісло Президента), але зерно раціональності в них є.

Я навіть знаю як цього досягти.

Так, це довго, але ПП не може йти на 3-й термін, тому у Вас, Святославе Івановичу, є 5 років, аби втілити, хоч частково, те, про що ви базікаєте зараз без толку.

Так от, рецепт: Берете 10 млн дол, які ви плануєте витратити на вибори, відкривається фонд розвитку ім себе любимого і починаєте фінансувати Вчителів і Місіонерів. І чим більше, тим краще. Залучається іноземні інвестиції, відкриваєте інститут політичної освіти і готуєте Воїнів і Будівників.

Через 5 років наполегливо праці ви приходите до Українців і говорите, що половину шляху ви вже пройшли, результати ось і ось, у вас є потужна команда, яка не тільки пройшла навчання, а вже реалізувала отакі і отакі проекти на регіональному рівні, ось результати, яких ми досягли. Тепер ми готові у велику політику, дайте нам важелі.

До того часу у вас уже є досвід управління і реалізації програм, підтримка з боку іноземних партнерів і громадян України.

Tags: Политика, Фейспалм
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 31 comments