?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Щодо виборів у Грузії

На випередження стосовно заяв, що в Грузії, бач, перемогла російська креатура на виборах президента, і що там зараз проросійська влада.

Новообрана пані президент Саломе Зурабішвілі довго жила на Заході, їй якраз Саакашвілі надав грузинське громадянство. До 2004 року вона була висококласним французьким дипломатом, займала чимало відповідальних посад. Свою французьку кар’єру завершила в 2003-04 роках на посаді посла Франції в Грузії. З цієї посади після консультацій з Жаком Шираком Саакашвілі запросив Саломе на посаду міністра закордонних справ Грузії. При цьому заявив, що дипломата такого класу в Грузії ніколи не було.

Головним своїм досягненням Зурабішвілі назвала остаточне виведення з Грузії російських військових баз. А посаду втратила в 2005 році через конфлікт зі спікером парламенту Ніно Бурджанадзе, яку саму невдовзі Саакашвілі назвав російською агенткою. Після цього пішла в опозицію, створила громадський рух свого імені, а потім партію “Шлях Грузії”.

Головним стратегічним партнером називала США. Ніколи не робила проросійських заяв. Відмовилася від участі в політичному житті країни восени 2010 року, заявивши, що в країні створено жорстокий авторитарний режим і встановлено диктатуру, при якій опозиція не спроможна працювати та відстоювати свої погляди. Після цього працювала в структурі ООН.

Щоб остаточно добити вас її “проросійськістю” добавлю, що одружена Саломе на грузинському дисидентові радянських часів, який був змушений іммігрувати з батьківщини.

Є в її біографії одна-єдина пляма з нібито проросійським акцентом, на якій зараз спекулюють в Україні апологети Саакашвілі та політичні адвокати Грішина-Семенченка. Це непродумана заява, яку вона зробила в 2008 році після нападу РФії на Грузію. Там не було спроб виправдати агресора чи замовчати його вину, як це часто роблять наші опозиціонери, для яких Путін уже не ворог, вони ж проти Порошенка воюють, і тому послідовник Гітлера для них уже майже союзник. Саломе жорстко звинуватила і РФію, й Путіна, але на останок непродумано сказала, що своїм першим обстрілом Цхінвалі Саакашвілі дав путлєру аргументи ввести війська та фактично сприяв його планам почати війну й окупацію.

Але в той час подібні речі говорили багато людей в Грузії, Україні й на Заході. Я теж тоді на якомусь ефірі заявляв, що Саакашвілі зробив саме те, чого від нього сподівався Путін. Безумовно, що для Грузії, де навіть така ухильна фраза є болісним ударом по національному самоусвідомленню, слова Зурабішвілі були неприйнятними. Але сьогодні в самій Грузії її проросійською дуже рідко хто називає. Більше цю істерику пробували розкрутити там, де буває або має союзників Саакашвілі.

До речі, дехто з тих, хто повторив цей випад у нас, не бачить проблем зі своїми власними заявами, що, бач, у нас не Раша війну продовжує, а Порошенко, бо “він же на ній наживається”. І нічого, рейтинги в таких колаборантів і путінських підстилок не обвалюються.

До речі, кандидат від партії Саакашвілі Грігол Вашадзе має значно більше російських скелетів у шафі. Він навчався у МГІМО, працював у МІДі СРСР, у тому числі й у гебешних відділах комсомолу (?) та ядерного озброєння. Саме тому противники обмалювали його плакати написами “КГБ”. Потім був російсько-американсько-грузинським бізнесменом. Лише з 2008 року присвятив себе праці для Грузії. За неповний рік пройшов три посади від замміністра закордонних справ, міністра культури та спорту до поста міністра закордонних справ, де залишався до 2012 року. Від російського громадянства відмовився лише в цей час. Але називати його проросійським кандидатом так само несправедливо, як і Саломе Зурабішвілі.

І вже зовсім-зовсім на останок. Саме в той день, коли Грішін-Семенченко завозив своїх бойовиків до Грузії, новообрана пані президент сказала наступне:

“Не думаю, що поки Росія поводить себе так, як зараз, з урахуванням того, що відбувається на лінії окупації, де викрадають людей, і ця лінія рухається вглиб нашої території, все ближче до Тбілісі… з урахуванням того, як Росія зараз веде себе щодо України, не думаю, що все це означає, що ми можемо прямо зараз перейти до співпраці”.

Може, саме в очікуванні цих слів і дій готувалися проти неї всі ці провокації, в тому числі з залученням кремлівських консерв з України?

Taras Chornovilpromo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
shine_line 4 декабря, 2018
"поки Росія поводить себе так, як зараз"

а когда она вела себя иначе?

Валерий Кудрявцев 4 декабря, 2018
Ах, слова? Трамп тоже грозился Хуйлу. Но это не отменяет того факта, что Донни - московский ставленник. Ниче, Мюллер разберется. Я верю Олегу Пономарю.

megapasha 5 декабря, 2018
//Я верю Олегу Пономарю.

facepalm.jpg

(Удалённый комментарий)
Alex Tsikavyi 4 декабря, 2018
Далеко не той.

Санкції. А там ЄС визнав, що війну розпочала Грузія.

Вася Васичкин 5 декабря, 2018
Вы тут видимо новенький или комментарии не часто читаете. Так вот - в блоге пасутся два персонажа ( основных) - воваидинахуй (тупой и открытый ольгинец) и правдорубль (либо имбецилоидный зрадофил либо так же ольгинец, но со знанием украинского). С первым все ясно и открыто - уже давно шоют нахуй. А вот второй любит менять ники со скоростью трахающегося кролика. Вот на это вы и попали. Кстати оно не хочет "видеть" что его тезисы такие же как у кацапья, только написаны на украинском. Я чувствую что вскоре к хештегу #воваидинахуй добавится #правдорубльидинахуйквове

ggg_restore 4 декабря, 2018
мені вже відразу достатньо того, що під цим текстом стоїть підпис ригівського спермоглота Тарасика Чорновіла - рідкісної політхвойди і янучарського посіпаки.

Vitaly Trots 4 декабря, 2018
Правдорубль, ты? Не узнаю брата Колю!

ЗЫ Тарасика тоже недолюбливаю. Но он походу решил исправиться.

atatuy 4 декабря, 2018
Журнал ggg_restore
Account Створений 4 December 2018 (#85220553)

tank_ua 5 декабря, 2018
кацап, это у вас люди никогда не меняются.

ggg_restore 5 декабря, 2018
чекатиму, коли порохнява інфотітушня почне відсмоктувати у тарасикового і порошенківського шефа Янучари, бо "він теж змінився"...

tank_ua 5 декабря, 2018
а, так ждуна с тебя лепили? буду знать)

Alex Tsikavyi 4 декабря, 2018
"Саломе жорстко звинуватила і РФію, й Путіна, але на останок непродумано сказала, що своїм першим обстрілом Цхінвалі Саакашвілі дав путлєру аргументи ввести війська та фактично сприяв його планам почати війну й окупацію. "

Необдумано, але вона права.

(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
tank_ua 5 декабря, 2018
а какое отношение имеет вечная комсомолка бурджонадзе к шляху грузии?

  • 1