?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ихтамнет, и не будет

На 537 километре Свердловской железной дороги произошел сход "грузового" поезда 2138. Это военный состав. С рельс сошел 71 вагон, 50 остались на колесах. 21 вагон перевернулся, из них 5 вагонов — это цистерны с мазутом.

Все мы понимаем, куда везли танки с закрашенными номерами. Все мы понимаем, что это только один эшелон из отправленных в Украину. И все мы (даже зрадофилы) начинаем догадываться, что Порошенко не преувеличивал степень российской угрозы, вводя военное положение. Скорее преуменьшал, не желая выдавать масштаб разведданных.

И ещё: есть мнение, что состав перевернулся не сам по себе. Но я вам ничего не говорил :)


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
olga_kulaj 1 декабря, 2018
На жаль, не завжди. Подивіться, скільки лайна на Порошенка зараз ллють у ФБ, саме через введення ВС, навіть деякі мої реальні знайомі. Моя приятелька, розумна жінка, каже, з ким розмовляє на цю тему і каже, що знову буде голосувати за Порошенка, їй відповідають "Та ти шо!?"
Мене тривожить ще й те, яку політику зараз проводить Українське радіо (те, що проводове), точніше, мабуть, Суспільне в складі його віщання. Недавно купу зради розганяв Віталій Науменко, хоч ведучий повинен бути безстороннім. Нехай запрошують різних, хоть і вілкулів, але журналіст не повинен задавати тон.
Наш народ не порозумнішав за 27 років. "Якщо по радіо сказали..." - і так голосуватимуть.

Сьогодні я написала у ФБ: "Сьогодні, 27 років тому, був референдум, на який було винесено одне питання: «Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?" Вже виросло і народило своїх дітей ціле покоління, яке цього не пам'ятає. Я тоді була чи то спостерігачем, чи членом комісії... Тоді за це ще не платили.
А для мене цей день важливіший за День Незалежності, бо 24 серпня лише депутати проголосували, з переляку перед ГКЧП, а 1 грудня -весь народ, 90% . Навіть в Криму проголосували "за" 56%. В нас, на Чернігвщині, майже 94%. З чим вас і вітаю! От такої б нам одностайності в розбудові України!"

Тоді між 24 серпня і 1 грудня українське (ще радянське ) радіо почало активно агітувати за незалежність. І люди на референдумі проголосували, бо це говорила офіційна пропаганда. Тоді це зіграло нам на руку. Зараз та "офіційна пропаганда" дуже проти Порошенка.
Це тривожить. Хоч у мене вистачає своїх претензій до нього, особливо кадрових (в нас на днях призначив голову обладміністрації, забрав з Мени, менчани матюкаються, хоч раді, що від них забрали, але ж тепер областю керуватиме, теж колишній риг, як наш мер.), але поки що кращого варіанта не бачу.

  • 1