Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Количество мудаков зашкаливаетА ще дивує, що уся ця експертна пліснява завжди впевнена і знає, що все, що робиться чи трапляється - заради «рейтингів Порошенка».

При чому в них Порошенко завжди такий тупуватий, що всі його трюкі одразу стають загальновідомі.

То Порошенко Бабченка «вбивав» заради рейтингів, з Саакашвілі боровся, тому що «боявся конкурента» [де тепер той конкурент без гугл транслейта і не зрозуміти] тепер моряків послав на убой і воєнний стан вводить - все теж заради них, улюблених, - рейтингів.

І головне всі про це завжди знають заздалегідь, особливо росіянська пиздота, типу венедиктова, постійно надрочує на ці рейтингі - «нєт, ну там панятно, нізкіє рейтингі, не проходить ва втарой тур!».

І наша медіапиздота не гірше - повторюють слово в слово цілодобово з кожної праски.

І виявляється, щоб той бідося Порошенко не робив, які б історії не вигадував - а рейтингі не ростуть! Бо ми ж такі розумні, завжди ЗНАЄМО і ПОПЕРЕДЖАЄМО.

Ну сміх, да і тільки.

І от я думаю, що дуже багато людей, і я в їх числі, проголосують за Порошенка тільки з однієї, але дуже поважної причини - щоб всі ви нарешті пожерли лайна з усіма тими «рейтингами» і вашою сцяною конспірологією.

Отакою великою дерев‘яною ложкою, розписаною під хохлому.Sergii Iesipov

Tags: Политика
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 24 comments