Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Рада лише маленька модель країни

Бачу в деяких небезпечну ілюзію - нібито є депутати і вони окремо і там ганьба і цирк. А всі навколо інші. І от зараз всі побачили - хто є хто.

Ні, шановні. Депутати - цілком і повністтю відображення своїх виборців. І увесь так званий цирк - це їх, передвиборчий бенефіс.

Бо ті, хто палить шини за євробляхі, вимагає всілякої халяви і пробачення усіх боргів - саме вони оцінили. Як скотиняка з трибуни задвинув, як йуля виступила правду-матку і як самопоміч з єврооптимістами виборали для них «свободу слова» - можливість без перешкод поливати країну брудом.

Пересічні впевнені, що все це піар Порошенка, що війну ведуть олігархи, і все, що кажуть з росіянського телевізора - свята правда. І депутати добре знають свій електорат.

На відміну від багатьох з нас.

І саме тому росіянці будуть продовжувати увесь цей двіж і не від‘єбуться, поки чують тут середовище для годування.

Його менше, ніж п‘ять років тому, але воно ще є.

В наших силах це змінити.

Правильно виховувати дітей, періодично вправляти мозки батькам і головне - робити життя будь-якої плісняви серед нас нестерпним.

Кожного дня до Перемоги.

Sergii Iesipov

Tags: Политика
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments