?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ещё 1,3 миллиарда камней с небаМіжнародний арбітраж ухвалив безпрецедентне рішення про стягнення з РФ на користь Ощадбанку 1,3 мільярда доларів США.

Рішення задовольнити вимогу щодо компенсації збитків Ощадбанку, завданих внаслідок анексії Криму з боку Російської Федерації, ухвалив Арбітражний трибунал у Парижі у своєму рішенні від 26 листопада 2018 року.

Сума відшкодування становитиме 1,3 мільярда доларів США плюс відсотки, які будуть нараховуватись з моменту винесення рішення до моменту фактичної компенсації. Відповідно до статті 32 Арбітражного регламенту Комісії Організації Об'єднаних Націй з права міжнародної торгівлі 1976 року, арбітражне рішення є остаточним та обов’язковим для сторін. Сторони зобов’язані виконувати арбітражне рішення без зволікань.

Цитата партнера Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan, LLP Alex Gerbi: «Цим рішенням Ощадбанк отримав повне задоволення всіх заявлених вимог до Російської Федерації стосовно експропріації банківського бізнесу та активів у Криму в результаті незаконної окупації та анексії частини території в порушення міжнародного права.

«Наш приклад свідчить, що спроби примусити державу-агресора відповісти в юридичній площині за збитки, що виникли через окупацію частини території України, мають добру перспективу», – зазначив Андрій Пишний. – Ми закликаємо інші українські компанії, як державної, так і приватної форм власності, звертатись у міжнародний арбітраж для того, щоб відновити справедливість і примусити окупанта відповісти хоча б за економічні втрати України внаслідок розбійницького нападу на нашу країну.

Джерело


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
(Удалённый комментарий)
vladicusmagnus 27 ноября, 2018
Нафиг-нафиг. Вдруг там кацаповирусы? Только налом )

Rain Sender 26 ноября, 2018
Бабця вже почала кукурікати про ліквідацію Ощаду аби змусити расію платити Україні?

andbig 26 ноября, 2018
Свинопсы абсолютно дикие варвары, у них нет никаких понятий, ни уважения к жизни и собственности.
Ладно захватил, но нужно грабить и убивать, хотя без последних пристрастий не было бы и захвата.

vatnofob 26 ноября, 2018
чи не означатиме це, що тепер Ощадбанк типу продав всі свої претензії до Скалєнії?

Vitaly Trots 26 ноября, 2018
Кстати хороший вопрос. Надеюсь когда Рашка будет возвращать Крым и, как частность, собственность Ощаду - никто ей эти деньги возвращать не будет обязан.

andreevmaryin 26 ноября, 2018
Россию никто на колени не ставит. Вы когда-нибудь видели, чтобы возле кассы плательщик стоял на коленях? Касса спроектирована так, чтобы плательщий стоял ровно, дышал носом и не расслаблял ягодицы

ban_derivets 26 ноября, 2018
Платное обучение свинособак. Любо.

chumuhrey 27 ноября, 2018

Для России 1,3 ярда это небольшая сумма. Не нужно себя обманывать что это как-то на что-то повлияет. Если следом начнут другие банки и компании выигрывать суды и получать компенсации , доведя суммы до десятков, то будет какой-то эффект.

Например мастбанк разорился после потерь имущества в Крыму, но я не слышал чтоб они пытались что-то отсудить.


  • 1