?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

Офіційна партійна позиція з приводу президентських виборів

1. Партія «Демократична Сокира» не висуває свого кандидата в Президенти України.

2. Партія «Демократична Сокира» та її лідери (вожді Орккомітета й міністри Кабінету міністрів) ніколи не будуть підтримувати кандидата, чиї погляди з принципових питань (зокрема, ринковий шлях розвитку економіки, громадянські свободи, ставлення до російської агресії, анексії Криму, вступ до НАТО і ЄС) розходяться з партійною думкою.

3. Оскільки свого кандидата ми не висуваємо, то партія «Демократична Сокира» залишає за вождями й членами Орккомітета право критикувати або схвалювати конкретні дії всіх кандидатів в Президенти – в залежності від їх успіхів або провалів. Підкреслюємо: йдеться саме про конкретні дії. Партія залишає за собою право ситуативно реагувати на дії будь-яких кандидатів, оцінювати їх позитивно чи негативно. Це не означає підтримки кандидата в цілому.

4. Партія «Демократична Сокира» не може й не має наміру забороняти будь-кому з прихильників партії висловлювати свою думку, заявляти про підтримку будь-якого проукраїнського кандидата або критикувати з конкретних питань будь-якого кандидата взагалі.

5. Партія «Демократична Сокира» викладає офіційну думку партії виключно на сайті партії й на сторінках партії в соціальних мережах.

https://sokyra.party/ua/news/president


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
sensfiziologika 24 ноября, 2018
Зустрічався, в Луцьку, з керівництвом "партії Демократична сокира". Всі (всі) росіяномовні, між собою, але "на публіку" українською. Я би назвав цю партію "випускатель пару" (з УКРАЇНЦІВ духу змін). Молодих людей, вловлених певною "анти" і вмілим "свободоблудством". Але, коли довідуєшся ПРО ВЛАСНИКІВ партії (хто фінансував її організацію та фінансує впровадження ідей "сокирних" в мізки хахляцкіє... то відразу ж діагноз: Воїни (партія) Путіна з його "русским миром". Це раз. Друге - подивіться на знак їхній. Чи вам він "чийсь" не нагадує? Я знак "сокири" назвав "Перевернутий Білецький". Друге військо Путінське. Але вже під прикриттям "гіпернаціоналізму" (військо прихованого недавнім паспортом України та переходом "на українську... та, для ловлі молоді на Інтернет-символіку (ігор комп'ютерних, знають ЩО роблять та та ж мова... назагал ... "українці"!). Білецького... якого теж фінансують фінансисти армій Путіна. Якісь тупі таки українці. Їм вішають лапшу на вуха... "сокиряни" та Білецькі, а вони "клюють". Навіть би взяли... і хоч трохи ПОДУМАЛИ! Наприклад, Для Чого сокира? Вона РУБАЄ: дерева, дрова, голови нарешті! Як її не назви - РУБАЄ. Як її не назви... "ну й тупі".

repl 2 25 ноября, 2018
Символ радше з т.зв. "лікторської зв'язки" фашистів.
До речі
бойова сокира -- "топір",
гуцульській топірець -- "бартка".

sensfiziologika 25 ноября, 2018
Ви лише додатково підтверджуєте мої висновки з аналізу виникнення "нізвідкись"... і ТАКИХ піаар та матеріальних Можливостей (з великої літери). Це Змії. Пригріті. І - "Сокира". І Білецький. Вкусять отрутою. Он Білецький вже кусає отрутою ("смолоскипними лякалками громадянського Організму" та отрутою погромів (читай: "картинка про бардак в державі Україна"). Чи можна їм, зміям, протиставляти щось? Ні і ні. Все, що протиставляється - згодом перетворюється в те ж саме (коловий рух, довкола центру, ще ніхто не відміняв) Знати - що вони Змії, вже є достатністю. Побачив. І йди далі "гриби збирати" (до добробуту)... але зважати на їх, Змій, прихованість.

repl 2 25 ноября, 2018
Щось в алтруїзм ЛГБТ-блоґґера Йгоря Бігдана в котрого ця партія через пост теж не віриться!

  • 1