?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

Офіційна партійна позиція з приводу президентських виборів

1. Партія «Демократична Сокира» не висуває свого кандидата в Президенти України.

2. Партія «Демократична Сокира» та її лідери (вожді Орккомітета й міністри Кабінету міністрів) ніколи не будуть підтримувати кандидата, чиї погляди з принципових питань (зокрема, ринковий шлях розвитку економіки, громадянські свободи, ставлення до російської агресії, анексії Криму, вступ до НАТО і ЄС) розходяться з партійною думкою.

3. Оскільки свого кандидата ми не висуваємо, то партія «Демократична Сокира» залишає за вождями й членами Орккомітета право критикувати або схвалювати конкретні дії всіх кандидатів в Президенти – в залежності від їх успіхів або провалів. Підкреслюємо: йдеться саме про конкретні дії. Партія залишає за собою право ситуативно реагувати на дії будь-яких кандидатів, оцінювати їх позитивно чи негативно. Це не означає підтримки кандидата в цілому.

4. Партія «Демократична Сокира» не може й не має наміру забороняти будь-кому з прихильників партії висловлювати свою думку, заявляти про підтримку будь-якого проукраїнського кандидата або критикувати з конкретних питань будь-якого кандидата взагалі.

5. Партія «Демократична Сокира» викладає офіційну думку партії виключно на сайті партії й на сторінках партії в соціальних мережах.

https://sokyra.party/ua/news/president


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
coder_in_ua 24 ноября, 2018
ты кацапизд даже не понял на чем ты проебался, ибаный набутылочник))

egor_555 24 ноября, 2018
людоньки, яка люта невихованiсть. подивився фотки в блозi, навiть не подумав би, шо ти ранiше такий добротний блог вiв, дарма закинув, я ранiше теж сталкерував... ЇЖАК

max_kukuruzkin 24 ноября, 2018
да вы оба калеки. Шо одно, черно-белое, мне тут пиздело про "гарячую воду" которой Клычко будет ссать бесплатно из крана. Что другое - поц необрезанный, а ты сам каких вождей поддерживаешь? или ты из почетного стада "я против всех?"

egor_555 24 ноября, 2018
Я за Пороха топлю, його зовнiшня полiтика неперевершена, кацапам дав неодноразово просратися, томос вибив, угорцям хера показав, союзникiв здобув цiлу купу... та я таких двiжнякiв на мiжнароднiй аренi зроду не бачив! а то, що у вас зарплата низька, чи вода ржава з крана, чи дороги хреновi - то спитайте в мера, за якого ви голосували, або кабiнет мiнiстрiв, або верховну раду.

max_kukuruzkin 24 ноября, 2018
Это у тебя такой юморок? А если без Петрухи, то как оно? Толкни идею или хоть мудня скажи, который твои мечты озвучит...

max_kukuruzkin 24 ноября, 2018
мы с тобой видимо нигде не пересекались... Я такую как ты пидоту быстро на хуй адресую. Мне не хватало с тобой тянуть ветку беседы. Ты понемножку себя проявил как уебище, я почитал.

max_kukuruzkin 24 ноября, 2018
Есть у меня подозрение, что ты конкретная тварь, которую научили языку, но хуево прошло ты политинформацию. Гуманитарка рсюке ням-ням?
Да, еблан "що у вас зарплата низька, чи вода ржава з крана, чи дороги хреновi" ты это про кого?

Edited at 2018-11-24 20:27 (UTC)

egor_555 24 ноября, 2018
впiзнаю в тобi мишебрата москаля, стiльки бруду спроможнi генерувати тiльки кремлiвськi викормишi

max_kukuruzkin 24 ноября, 2018
а шо еще во мне хуевого? "стiльки бруду спроможнi генерувати тiльки кремлiвськi викормишi" - СИЛЬНО ЗАДВИНУЛ. Гоша, не заябуй, сдайся властям и ВСУ.

Edited at 2018-11-24 20:57 (UTC)

coder_in_ua 24 ноября, 2018
кацап, пиши уже на языке, который тебе дали украинцы
а то был бы ты до сих пор мокшанской свиньей

  • 1