?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

Офіційна партійна позиція з приводу президентських виборів

1. Партія «Демократична Сокира» не висуває свого кандидата в Президенти України.

2. Партія «Демократична Сокира» та її лідери (вожді Орккомітета й міністри Кабінету міністрів) ніколи не будуть підтримувати кандидата, чиї погляди з принципових питань (зокрема, ринковий шлях розвитку економіки, громадянські свободи, ставлення до російської агресії, анексії Криму, вступ до НАТО і ЄС) розходяться з партійною думкою.

3. Оскільки свого кандидата ми не висуваємо, то партія «Демократична Сокира» залишає за вождями й членами Орккомітета право критикувати або схвалювати конкретні дії всіх кандидатів в Президенти – в залежності від їх успіхів або провалів. Підкреслюємо: йдеться саме про конкретні дії. Партія залишає за собою право ситуативно реагувати на дії будь-яких кандидатів, оцінювати їх позитивно чи негативно. Це не означає підтримки кандидата в цілому.

4. Партія «Демократична Сокира» не може й не має наміру забороняти будь-кому з прихильників партії висловлювати свою думку, заявляти про підтримку будь-якого проукраїнського кандидата або критикувати з конкретних питань будь-якого кандидата взагалі.

5. Партія «Демократична Сокира» викладає офіційну думку партії виключно на сайті партії й на сторінках партії в соціальних мережах.

https://sokyra.party/ua/news/president


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
pesss 24 ноября, 2018

Партія Демсокира може щось гарне сказати про Тимошенко? Крім фото цицьок.

А то не можу нічого знайти. Допоможіть!


rvun 24 ноября, 2018
Я думаю - за неї багато хто гарно скаже, але трохи потім, бо за небіжчиків або добре, або нічого.

egor_555 24 ноября, 2018
Ой мать вашу задроти, вождями вони тут себе почуствовали, футболочку купiть, грошей задонатьте... це такий тепер новий вид на666балова? був бiткойн, ставки на спорт, а тепер донат молодим партiям? Вангую, скоро буде купа личинок партiй, якi потребують коштiв.на розвиток.

coder_in_ua 24 ноября, 2018
"бiткойн"
пошел нахуй кацапизд

Oleksii Gagaiev 24 ноября, 2018
Собственно не очень понятны смысл и цель данного заявления. То есть они были бы понятны, если бы под требования , озвученные в п.2 подпадали больше одного кандидата.

ibigdan 24 ноября, 2018
Смыслы простые.

1. Начинается предвыборная гонка, и мы должны озвучить нашу официальную позицию.

2. Ультра-радикальные порохоботы ставили нам в вину, что мы дескать хотим поставить подножку Пороху, распыляя голоса за него. Ну вот - мы не выставляем кандидатуру от ДемСокиры на президентских выборах, соответственно не создаём помех Порошенко.

3. Порохофобы напротив, утверждали что ДемСокира - проект Банковой. Но по такой логике мы должны были бы от имени партии поддерживать Порошенко, а этим постом мы показываем, что ничего подобного нет. Потому что мы ничей "проект" - мы сами себе партия.

4. Раз нет официального кандидата от партии, значит мы должны были подчеркнуть, что каждый из её лидеров может поддерживать кого захочет, кроме озвученных в п.2 ограничений. И эта поддержка не будет являться официальной позицией партии.

Лично я видимо буду продолжать поддерживать Пороха, потому что остальные кандидаты на порядок хуже. У некоторых лидеров ДемСокиры список претензий к Порошенко довольно длинный, а после НнВК отношение критическое, так что не факт, что они будут его поддерживать. Но это их личная позиция.

Максим С. 24 ноября, 2018
Власне, пунктом 2 ви звузили кількість кандидатів до одного, сумнівно, що можуть з'явитись ще якісь. То нашо було..

ev_kram 24 ноября, 2018
з якого приводу, блять? з нагоди, щодо! заїбали

pandmitro 24 ноября, 2018
чутка противоречиво... Ну то такое.

Alex Lodje 25 ноября, 2018
У нас уже лет 20 все партии свои политические программы списывают из сборников тостов.

petrovolez 24 ноября, 2018
Откровенно говоря, ждал от молодой и прогрессивной партии конкретики по поводу поддержки нынешнего Президента, который просто обязан остаться и на второй срок.

Надеюсь, ближе к выборам ДемСокира всё же эту конкретику озвучит.

ibigdan 25 ноября, 2018
В этом блоге недостаточно поддержки Порошенко? :)

sensfiziologika 24 ноября, 2018
Зустрічався, в Луцьку, з керівництвом "партії Демократична сокира". Всі (всі) росіяномовні, між собою, але "на публіку" українською. Я би назвав цю партію "випускатель пару" (з УКРАЇНЦІВ духу змін). Молодих людей, вловлених певною "анти" і вмілим "свободоблудством". Але, коли довідуєшся ПРО ВЛАСНИКІВ партії (хто фінансував її організацію та фінансує впровадження ідей "сокирних" в мізки хахляцкіє... то відразу ж діагноз: Воїни (партія) Путіна з його "русским миром". Це раз. Друге - подивіться на знак їхній. Чи вам він "чийсь" не нагадує? Я знак "сокири" назвав "Перевернутий Білецький". Друге військо Путінське. Але вже під прикриттям "гіпернаціоналізму" (військо прихованого недавнім паспортом України та переходом "на українську... та, для ловлі молоді на Інтернет-символіку (ігор комп'ютерних, знають ЩО роблять та та ж мова... назагал ... "українці"!). Білецького... якого теж фінансують фінансисти армій Путіна. Якісь тупі таки українці. Їм вішають лапшу на вуха... "сокиряни" та Білецькі, а вони "клюють". Навіть би взяли... і хоч трохи ПОДУМАЛИ! Наприклад, Для Чого сокира? Вона РУБАЄ: дерева, дрова, голови нарешті! Як її не назви - РУБАЄ. Як її не назви... "ну й тупі".

repl 2 25 ноября, 2018
Символ радше з т.зв. "лікторської зв'язки" фашистів.
До речі
бойова сокира -- "топір",
гуцульській топірець -- "бартка".

repl 2 25 ноября, 2018
===
Партія «Демократична Сокира» не висуває свого кандидата в Президенти України.
===
Ой лишенько!!!

repl 2 25 ноября, 2018
2. Партія «Демократична Сокира» та її лідери (вожді( -- WTF??? ) Орккомітета
===
Тільки-но одного "вождя"-сифілітика прибрали, так ціла купа младо"вождів"-сифілітиків вилізла!


В нас є хоч одна нефюрерська партія?
Пояснюю
Доналд Трамп не є "вождем" своєї партії (хоча йому й дуже кортить стати фюрером): кандидатом viд партії на посаду Президента viн був _обраний_ членами партії згідно з демократичними процедурами. В Німе͡ччині з'огляду на відомі події за внутрішньопартійною демократією слідкують особливо суворо -- ось такий досвід слід переімати, а не тільки гей-паради як хочеться ЛГБТ-блоґґеру Йгорю Бігдану!


Edited at 2018-11-25 07:38 (UTC)

aquabresh 25 ноября, 2018
А где пункт 6. Партия «Демократична Сокира» имеет право снять скальп с любого тадепута, который проголосовал против НнВК. (голосование ночью за бюджет приравнивается к отказу голосования за ннвк)

Edited at 2018-11-25 16:09 (UTC)

  • 1