?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Зубожіння мощностью $1,2млн/час



И это только на Розетке.

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
ibigdan 23 ноября, 2018
Везде сегодня читаю, как продавцы дурят, делая скидку с увеличенной цены. Нам с женой повезло, везде где были - скидки настоящие, 20-40%.

kostyakys 23 ноября, 2018
Сьогодні в епіцентрі з дружиною купили дві пательні (тефаль, з самої дорогої серії) по ціні одної. Знижка реальна, штудіював хотлайн та рітейлерів. А потім там же пішли дивитися кахель, і зраділи, що той, який раніше вибрали, подешевшав на 50грн. На 14кв.м. економія 700грн. Дріб'язок, а приємно. Виписують накладну, ідемо на касу, розраховуємося - а потім прозріваємо, що ціна НЕ акційна. Півтори години вони промурижили мізки, відмазки типу "та то вчорашній цінник" (ага, а на ньому блек фрайдей і всьо такоє) а потім врешті принесли тих 700грн готівкою і вибачилися. А тим часом цінник змінили на "як завжди" - "акційна" ціна звичайна, а "звичайна" - на 50грн вища )))
І це не вперше таке, тому на недбалість не можу списати. Швидше за все, розраховують, що клієнт просто не буде звертати увагу, оплатить і піде щасливий додому.

Edited at 2018-11-23 21:42 (UTC)

vasylb 24 ноября, 2018
Така фігня з цінниками багато де трапляється. Вигода від неуважних покупців перевищує проблеми із окремими скандалістами. Поки закон не зобова'яже компенсовувати відхилення ціни в чеку від ціни на ціннику хоча б 2-3 кратному розмірі, діла не буде. Технічно зараз можна організувати перевірку всіх цін у середньому супермаркеті шляхом сканування цінників за 30-60 хв. Але нема мотивації це робити.

  • 1