?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Аваков очнулся. Ну штош, лучше поздно, чем никогда

Поліція закликає водіїв нерозмитнених ТЗ проводити акції протесту в рамках правового поля, не порушуючи прав інших громадян

В разі подальших спроб блокування транспортних комунікацій – до правопорушників будуть застосовуватися передбачені законом заходи.

Сьогодні, 21 листопада, у низці регіонів держави тривають масові заходи водіїв транспортних засобів на єврономерах. За попередніми підрахунками, станом на ранок загальна кількість учасників загалом по державі становить понад тисячу осіб. Найбільша кількість зафіксована у Дніпропетровській (160 осіб/90 авто), Житомирській (100 осіб/50 авто), Львівській (150 осіб/70 авто) та Чернігівській областях (150 осіб/82 авто).

Рух на автошляхах, через блокування доріг водіями нерозмитнених автомобілів, залишається частково обмеженим у 7 регіонах держави: Волинській (с. Княгиніно, траса М-19), Житомирській (с. Грозино, траса М-07; с. Березино, траса М-06), Кіровоградській (с. Степове, траса Н-14), Львівській (с. Розвадів, траса М-06); с. Милятин, траса М-06), Одеській (Біляївський р-н., с. Дачне, траса М-05), Полтавській (м. Кременчук) та Чернігівській областях (ПКПП «Яриловочі, траса М-01).Національна поліція України вкотре наголошує: кожен громадянин має гарантоване Конституцією України право на мирний протест. Водночас обов’язком органів державної влади, зокрема Нацполіції, є не лише забезпечити права учасників таких мирних зібрань, а й не допустити порушення конституційних прав інших громадян, які не є учасниками цих масових заходів. Зокрема, їхнього права на вільне пересування.

Станом на сьогодні поліція вже відкрила і розслідує 5 кримінальних проваджень за фактом блокування транспортних комунікацій в рамках статті 279 Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді штрафу, виправних робіт, арешту і позбавлення волі.

Такі провадження відкриті за фактом блокування доріг у Рівненській, Черкаській, Чернігівській та Житомирській областях.

Застерігаємо: у випадку порушень законодавства України до порушників будуть застосовані передбачені законодавством заходи поліцейського примусу.

© Офіційний сайт Національної поліції


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Johns_14 21 ноября, 2018
Давно пора. Блокируйте Верховну раду, живите себе в палатках, боритесь так сказать за идею, но почему простые люди должны страдать от ваших акций не понятно.

Степан Хмара 21 ноября, 2018
Витязь настаивает, что митингующие также должны разблокировать транспортные коммуникации на улице Грушевского в Киеве и другие улицы во всех населенных пунктах Украины."
"В свою очередь в МВД также заявили, что в случае невыполнения пикетчиками требований министерства, они оставляют за собой право расследовать дела против задержанных активистов "в полном объеме

rrolker 21 ноября, 2018
Вот реальные барыги, за возможность безнаказанно торговать автоломом, готовы на все. Разгоните этих пидарасов уже к ебеней матери.

uasemperfidelis 21 ноября, 2018
На очереди массовые протесты приверженцев пиратского Windows, ниодимовых магнитов для блокировки газовых счетчиков и в защиту прав на выброс мусора на обочины.

nitup_aksider 21 ноября, 2018
Даешь списанную дешевую колбасу из Европы!

tank_ua 21 ноября, 2018
ну дай бог, дай бог.

пиздить их не надо, а вот задержание - вполне норм.

maxxim61 21 ноября, 2018
без піздіть до них не дійде

yizhack 21 ноября, 2018
Хуйня какая то когда огромная структура может работать не системно а только под прямым управлением отдельно взятого гондона/хорошего человека

Roman Romanov 21 ноября, 2018
Виключно з юридичної точки зору, чому не евакуюють автівки, яки стоять в полосі і перешкоджають руху транспорту? А тоді вже при перешкоджанні діям поліції пакувать "бляхерів"?

Обещать не значит жениться. Посмотрим как он это сделает.

rvun 21 ноября, 2018
Панове, я вже згоден, що всі хотєлки євробляхерів неможливо задовільнити, що схемні машини без передачі права власності мають євробляхерами бути оформлені самотужки закордоном - згідно законодавства.

Проте я все ще маю питання.
Наприклад - Польщя. Там не випускаєть фольксвагени і форди. Проте - ціна там така ж, як в Німетчині. Тоб-то потреба громадян в прийнятних цінах на авто - задовільнена.

То моє питання - а як пропонує задовільнити потребу на транспорт законними методами активісти (які проти бляхерів) і держава? Ну - якесь мито знизили. Проте - все одно, ввіз авто за всими процедурами здорожчує його десь на 50% від ціни, яку сплатив покупець в ЄС. Вочевидь - проблему не намагаються вирішити ані бляхери, які вже всунули яйця в лещата купивши бляху за мутною схемою, ні влада - яка хоче лишити драконівські мита і ніхуя не робити. Може є якась програма по авто враховуючи, що всі ці мита все ще діють? Хуй з ним, хай Авео буде 5 тис доларів нова, але де ж вона за 5? як вирішили проблему?

Edited at 2018-11-21 13:25 (UTC)

Польща і Німеччина входять в один митний союз, тобто в ЄС.
Крім того в Україні на машини до 5 років акциз дуже помірний. Менший ніж, наприклад, у Польщі, якщо везти туди авто з України.

antagonisto 21 ноября, 2018
То чувство, когда живешь в донецкой области, номеров европейских полно, НО ни кто не ставит пикеты - ссут гадёныши, тут с ними гораздо быстрее разберутся. Так что они только там где не ссыкотно стоят, не переживаем и спокойно гоняем их тараня "свиньей".

Мирный протест по-бляхерски:
https : // www . unian . ua / incidents / 10346478-u-poltavi-yevroblyaheri-pobili-vodiya-video.html?fbclid=IwAR0pcOE918ndHsdbR-QdMjCXzsHlFwh_00p8KIf2K2-Jn79gK5j6sXERCwc

e_1_off 21 ноября, 2018

Я думаю, самый адекватный способ борьбы: эвакуировать машины, блокирующие дороги, а потом возвращать их после уплаты штрафа за нарушение ПДД законным владельцам, хе хе.


lem_kh 21 ноября, 2018
Как определить, кто пишет, Аваков или пресс-служба?
Посмотреть на язык твита.

polosaty13 21 ноября, 2018
правильно. кто думает что может творить что угодно, дубинкой по тупой морде.

bfzoomy 21 ноября, 2018
Отличная новость. Разогнать к чёртовой матери.

  • 1