?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Загнаних коней пристрілюють, чи не так?

В черговій новині про вихід чергових гондонів із проросійських партій - окрім жартів - я бачу тільки одну, невтішну тенденцію.

Рашка свідомо розйобує історично лояльні до неї політсили, тих, хто завжди не соромився і відверто агітував за «дружбу з рф» «мир» і «кінець братоубійствєнной войни», тих, в кого були вкачані чималі кошти ще до всіх подій і на кого завжди розраховували, як на «п‘яту колону».

Зараз для кураторів зрозуміло, що на всіх цих песиках ніде ставити тавро і їхні реальні рейтингі ще нижче за куплені. Тому впевнено розйобують усе це кодло, як непотрібне і навіть шкідливе.

А всі ставки роблять на нібито про-українську юлію володимирівну Воровку. Для неї всі ці подарунки від росіянського діда мороза ще до нового року.

І боюсь, що вони ще не закінчились.

Sergii Iesipov


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
yellowblueflag 20 ноября, 2018
Аж цікаво, "ми патірялі чілавєка", чи він вибачиться за "я погано сформолював свою думку

P.S. звичайно, Порохом не вдоволений, я ж українець - і Б-г на місці Президента в мене буде лише "нормально" :)
Але крім сакрального "канєй на пєрєправє нє мєняют", Порох дійсно щось для України робить, а не тільки язиком меле і богборди скуповує. Багато таких ? Тому Порох для мене №1.
А до "норми" все прийде, дай Б-г, років через 20-40. "Молоді" і тупі хочуть "все і зразу", "сьогодні" - ну так же, на жаль, не буває :(

dagrael 20 ноября, 2018
За винятком другорядних деталей - згоден.

kampodua 20 ноября, 2018
Те, що ви патірялі, це у вас попереду. Я мені вже нічого не страшно. Ні Юля, ні Хуюля. Я втратив все. Тому буде цікаво поспостерігати за вашим плачем після виборів.

  • 1