?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Загнаних коней пристрілюють, чи не так?

В черговій новині про вихід чергових гондонів із проросійських партій - окрім жартів - я бачу тільки одну, невтішну тенденцію.

Рашка свідомо розйобує історично лояльні до неї політсили, тих, хто завжди не соромився і відверто агітував за «дружбу з рф» «мир» і «кінець братоубійствєнной войни», тих, в кого були вкачані чималі кошти ще до всіх подій і на кого завжди розраховували, як на «п‘яту колону».

Зараз для кураторів зрозуміло, що на всіх цих песиках ніде ставити тавро і їхні реальні рейтингі ще нижче за куплені. Тому впевнено розйобують усе це кодло, як непотрібне і навіть шкідливе.

А всі ставки роблять на нібито про-українську юлію володимирівну Воровку. Для неї всі ці подарунки від росіянського діда мороза ще до нового року.

І боюсь, що вони ще не закінчились.

Sergii Iesipov


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
yellowblueflag 20 ноября, 2018
Я за Юлю Володимирівну !!! - хай першою піде нахуй.
Але я й за купу "кльових пацанчикав" - Бойків, Льовочкіних, Вілкулів. Їм я бажаю "всячєскіх успєхов" на тому ж самому хую.

P.S. прошу вибачення за "мою французьку"

Голосую за Юлю

hbqJL0fFIAb83NW 22 ноября, 2018
Что вы нам горбатого лепите РФ наложила на Юлю санкции а вы нам своим фото арапа втираете. Примерно известно чьих это рук дело, что то вонище с Банковой попёрло это наверно в АП какой то полит. труп начал разлагаться и смердеть.Лежать этому трупу до конца марта 2019 порядком ещё терпеть вонь. Юля наша амазонка и назло всей гыдоте она выиграет это турнир и мы в этом ей поможем.

  • 1