Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Йобіки почухали рєпу і заспокоїлись

Ось результат відродження ВСУ. Військовий конфлікт з Угорщиною вичерпано, так і не почавшись!

Чи знали військово-політичні кола Заходу про повзучу експансію Угорщини на Закарпатті? Впевнено можна сказати, що ні. Так, раз в три місяці їм помічники звичайно зачитували якусь новину з регіону, але погодьтеся - на тлі Іраку, Китаю, витівок РФ і цін нафти - це все губилося.

Що ж трапилося, коли ЗСУ бронетехнікою і десантом, здійснили марш та несподівано розгорнулися в Карпатах і Закарпатті, відпрацьовуючи сценарії сутички з якимось уявним супротивником?

Так змінилося практично все. У штабах НАТО, в штабах армій країн ЄС, у політиків Заходу - ситуація в Закарпатті вийшла на перший план. Просто тому що біля кордонів блоку з'явилися якісь війська і почали розгортатися в бойові порядки. І не важливо, що країна дружня - рух військ це вже тривога першого ступеня.

Безумовно, було дано завдання аналітикам за добу розписати передісторію ситуації, можливі варіанти подій і способи уникнення проблем. І ось разом з цими, які надійшли провідним політикам і військовим Заходу документами, десятки видатних персон вперше толком дізналися про ситуацію в Закарпатті.

Що ж було написано в цих документах?

Звичайно правда. Що є старий європейський кордон, з приводу якого є різні погляди. І тому одна зі сторін плавно розхитує ситуацію, щоб колись щось урвати. Ну а інша сторона показала, що спробу урвати буде припиняти не розмови, а танками.

І ось тут колективний Захід в особі політиків і генералів США і ЄС поставив собі питання - а чи варті ностальгічні спогади угорців аж цілого військового конфлікту або його загрози на кордонах ЄС і НАТО? І висновок був очевидний - не варті.

Зізнатися, не вистачає ерудиції сказати, за якими саме каналами і як Угорщині робили утовкма́чування . Але добре запам'яталися угорські чиновники, які виправдовувалися в ЗМІ з заляканими очима, які виступали в перебігу цілого тижня після навчань.

А потім теми не стало. Тобто якісь обміни новинами відбуваються. Але того запалу, того напору, з яким Угорщина кудись рвалася - вже немає і в помині.

І це велика перемога України. Досягнута, як ми бачимо - за допомогою гарного розрахунку і маневрів ВСУ.

Марк Хриненко

Tags: Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 25 comments