Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Йобіки почухали рєпу і заспокоїлись

Ось результат відродження ВСУ. Військовий конфлікт з Угорщиною вичерпано, так і не почавшись!

Чи знали військово-політичні кола Заходу про повзучу експансію Угорщини на Закарпатті? Впевнено можна сказати, що ні. Так, раз в три місяці їм помічники звичайно зачитували якусь новину з регіону, але погодьтеся - на тлі Іраку, Китаю, витівок РФ і цін нафти - це все губилося.

Що ж трапилося, коли ЗСУ бронетехнікою і десантом, здійснили марш та несподівано розгорнулися в Карпатах і Закарпатті, відпрацьовуючи сценарії сутички з якимось уявним супротивником?

Так змінилося практично все. У штабах НАТО, в штабах армій країн ЄС, у політиків Заходу - ситуація в Закарпатті вийшла на перший план. Просто тому що біля кордонів блоку з'явилися якісь війська і почали розгортатися в бойові порядки. І не важливо, що країна дружня - рух військ це вже тривога першого ступеня.

Безумовно, було дано завдання аналітикам за добу розписати передісторію ситуації, можливі варіанти подій і способи уникнення проблем. І ось разом з цими, які надійшли провідним політикам і військовим Заходу документами, десятки видатних персон вперше толком дізналися про ситуацію в Закарпатті.

Що ж було написано в цих документах?

Звичайно правда. Що є старий європейський кордон, з приводу якого є різні погляди. І тому одна зі сторін плавно розхитує ситуацію, щоб колись щось урвати. Ну а інша сторона показала, що спробу урвати буде припиняти не розмови, а танками.

І ось тут колективний Захід в особі політиків і генералів США і ЄС поставив собі питання - а чи варті ностальгічні спогади угорців аж цілого військового конфлікту або його загрози на кордонах ЄС і НАТО? І висновок був очевидний - не варті.

Зізнатися, не вистачає ерудиції сказати, за якими саме каналами і як Угорщині робили утовкма́чування . Але добре запам'яталися угорські чиновники, які виправдовувалися в ЗМІ з заляканими очима, які виступали в перебігу цілого тижня після навчань.

А потім теми не стало. Тобто якісь обміни новинами відбуваються. Але того запалу, того напору, з яким Угорщина кудись рвалася - вже немає і в помині.

І це велика перемога України. Досягнута, як ми бачимо - за допомогою гарного розрахунку і маневрів ВСУ.

Марк Хриненко

Tags: Политика
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 25 comments