?

Log in

No account? Create an account
1px

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост Поделиться Пожаловаться Следующий пост
1px

Чому політика — брудна справа

Гіпотетична ситуація для любителів гасла про "нульову толерантність до корупції".

Ви в лікарні. У вас вмирає близький родич. Досвідчений і вправний, але корумпований хірург вам каже: "операцію треба робити негайно, але з вас 4000 доларів мені в руки - на операційні матеріали, на оплату послуг анестезіолога, і не питайте ще на що; якщо грошей не буде сьогодні - завтра робити операцію буде вже запізно". Припустимо, що такі гроші в вас при собі є. Ваші дії?

а) дати корумпованому хірургу гроші, бо життя родича важливіше за принцип нульової толерантності до корупції;
б) відмовитися і повідомити про розмову в правоохоронні органи, бо толерантність до корупції має бути нульовою за будь-яких обставин;
в) дати гроші, дочекатися успішного завершення операції, але потім повідомити про розмову в правоохоронні органи - і хай хірурга, який врятував життя вашого родича, судять за отримання від вас же хабара відповідно до статті 368 ККУ;
г) ваш варіант.
Хочете - пишіть відповідь тут. Не хочете - просто перевірте подумки, як далеко простягаються межі вашої принциповості.

*
Політична паралель:

ви обстоюєте прогресивний, проєвропейський законопроект, конче потрібний для просування України шляхом реформ; але група депутатів прямо говорить вам, що проголосує "за" лише якщо ви задовольните такі-то їхні корупційні інтереси. Припустимо, що можливість задовольнити ці корупційні інтереси у вас є, а можливості знайти інші голоси у вас вже вичерпалися. Ваші дії?

Алексей Панич


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…

  • 1
liapa 20 ноября, 2018
1. Дать хирургу денег, озаботившись доказательством того, что деньги я дал (свидетели, камера и проч.)
2. Дождаться операции и выздоровления родственника.
3. Здравствуйте, полиция и прокуратура.

rapira31 20 ноября, 2018

даже если по факту врач спас жизнь близкому и любимому человеку?


Alexander LightTiger 20 ноября, 2018
Сейчас он спас, т.к. деньги были. А если попадет на человека, у которого денег нет? Таких врачей сажать на пожизненное нужно. Отбросы и убийцы!

canecatfisher 20 ноября, 2018
А хирург в пункте 1 на камеру скажет: "Извините, но у меня нулевая терпимость к коррупции, уберите ваши деньги. Тело из морга заберете завтра".

ugryumy 20 ноября, 2018
Ну вот и говорят у вас в России родственникам в больницах врачи "у нас все есть" и лечат фуфломицинами. А на попытку предложить что что-то сам докупишь только руками машут.
А в Украине все честно - вот список с вариантами, аптека за углом или в любой другой. Нет денег - увы. есть - лечим по новейшим стандартам.
А там сам думай о своем здоровье и что тебе дороже.

  • 1