Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

И её вылечат

Шановні читачі!

Будьте обережні: містами України кортежем з дуже дорогих авто, при повній охороні, носиться (попередньо розклеївши всі стовпи своїм лицем) не зовсім психічно здорова бабця, котра всіх переконує, що вона зубожіла молода вчителька з німецьких фільмів для дорослих.

Дана пані цілодобово верещить, що вона найполулярніший кандидат у Президенти, але, оскільки, психічно здорові люди на її концерти безкоштовно не ходять, то вона вимушена возити власну групу підтримки з собою на автобусах за кошти, яких вона, за її декларацією, не має, і не може мати за її ж заявами.

При зустрічі рекомендується одразу викликати санітарів з будь-якої ще притомної районної газети, аби вони записували бродячий шапіто, та викладали у фейсбуки, аби ми всі могли насолоджуватись цією імітацією шаленної популярності, парадом подвійних стандартів, та фестивалем суцільної брехні.

Дякую за увагу.

+ пара посилань

На мітинг Тимошенко у Смілі звезли працівників черкаських комунальних підприємств

Скандальний візит Юлії Тимошенко в Рівне: політик спровокувала низку конфліктів (+ФОТО,+ВІДЕО)

Богдан Карпенко

Tags: Политика, Тюлька
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 12 comments