?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Питання до потенційних слуг народу

Кілька питань, без відповіді на які політтехнологічна локшина може обірвати вуха. До цих роздумів підштовхнули навіть не останні соціологічні повідомлення а те, як на них реагують відомі політики та деякі олігархічні телеканали.

Так от. Сьогодні подивився ТСН на Плюсах. У перерві між катастрофами, пожежами й нещасними випадками, ведуча з неприхованою радістю в голосі оголошувала, що за цими дослідженнями "в другий тур виходять Тимошенко й Зеленський", а Порошенко тільки третій з мінімальним розривом від більшої групи переслідувачів, серед яких у потилицю дихають Гриценко й Бойко.

А ще з сповненим урочистості тоном оголосили: "В умовних парах на другий тур Порошенко програє всім, а Тимошенко всіх перемагає". Крім того нам ще повідомили, що в парі Тимошенко-Зеленський перша виграє лише з мінімальною перевагою. От приблизно все те, що нам сповіщає канал біглого олігарха Коломойського, який услід за Путіним (якого вже більше образливими словами не обзиває) заявив, що буде насмерть протистояти лише одному кандидату - Порошенку.

А тепер про ті питання, які я анонсував на початку.

1. Якщо Порошенко, за версією соціологів та Плюсів такий уже повністю безнадійний, то чому всі інші кандидати, олігархи, рашистська пропаганда так запекло борються лише проти нього? Навіщо тратять гігантські ресурси на антипрезидентську пропаганду? Проти лузера так не борються, так воюють лише проти лідера. Усі згадані фігуранти від Тимошенко, Путіна й Коломойського починаючи і дрібними маргіналами та продажними журналістами закінчуючи, всіма своїми діями підтверджують нам, що не вірять у жодну цифру оприлюднених рейтингів.

2. Якщо у другий тур виходять Тимошенко й Зеленський, то чому ми не бачимо навіть натяку боротьби між ними. Зеленський - маріонетка Коломойського, то чому ж він не робить такого важливого кроку, щоб забезпечити йому перемогу над Тимошенко, чому на тих же Плюсах нема жодного випаду проти "головного конкурента" Зеленського - Тимошенко, а йде мочилово проти "лузера" Порошенка? Коломойський у альтруїзмі поки помічений не був. Мати змогу провести свого власного президента, але при тому підігрувати ненадійній і зрадливій Жульці? У бізнесі так не поступають. Та й Тимошенко якось дивно поводиться: їй ніби то в потилицю (чи десь трошки нижче) носом ткнувся комік, який має наче б то шанси в неї виграти, а вона хоч би що. Жодної тривоги з цього приводу, а боротьба й далі ведеться тільки проти Порошенка. Хіба що і Коломойський, і Тимошенко знають, що насправді рейтинги дуті й стиха погоджуються з іншим висновком, що у Зеленського мало шансів навіть у п'ятірку попасти на реальних, а не віртуальних виборах.

3. Щодо Гриценка. "Рейтинг твердить, що він майже зрівнявся з Порошенком у першому турі, має гіпотетичні шанси вийти в другий тур, у якому, принаймні, в Порошенка точно виграє (сам полковник твердить, що в другому турі перемагає всіх і кожного). То скажіть мені, чому всі реальні політтехнологи й інші помітні політики та партії тікають від перспективи об'єднання з ним, як від якоїсь чуми? Чому той же Садовий пішов на дії, які будуть для нього корисними лише, якщо він набере хоч на один голос більше за Гриценка? А рейтинги в Садового дуже дрібненькі. Може тому, що таким соцопитуванням, які завдяки Тимошенко вже остаточно перетворилися в політ-технологію, вірять значно менше, ніж тим зрізам громадської думки та прогнозам, які непублічно замовляють самі.

4. І нарешті. Чому всі, хто підігрують (свідомо, чи в іпостасі корисних ідіотів) Тимошенко, скромно замовчують той факт, що її показники за останній час регулярно знижуються й усе ближче наближаються до загальної групи, в якій на момент виборів буде головний критерій поділу: чинний президент і ті, хто проти нього. Адже те саме ТСН зовсім недавно, 1 листопада повідомляло про результат Тимошенко серед усіх виборців -13,4%, а зараз там же висвітлили цифру 12,7%.

На жаль, соціологія дійсно стала інструментом політики. Одного разу завдяки цьому та сама Тимошенко зуміла знищити рейтинги Ющенка, хоча це їй нічим не допомогло в другому турі тоді вона відкрила дорогу до влади Януковичу. Але Порошенко не Ющенко, а ще він поки реальної кампанії навіть не починав. Тому побачимо. Принаймні наші політики своїми діями явно підтверджують, що зовсім не вірять у ті бравурні заяви, які навішують на вуха наївних громадян.

Taras Chornovil


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Vitaly Trots 14 ноября, 2018
Тарас тот еще красавец. Но вопросы верные.

Сергей Иващенко 14 ноября, 2018
Согласен. С одной стороны рейтинги пока ничего не дают для понимания реальной расстановки сил. С другой стороны - не очень хорошо постить таких одиозных (прямо говоря продажных) персонажей.

Rain Sender 14 ноября, 2018
Вот и посмотрим, умеет ли команда Пороха в информационную войну

Johns_14 14 ноября, 2018
Умеет также как с инфо-войной с русске федераске.

Слава Україні!

Виктор Викарный 14 ноября, 2018
Юля набере 146%, але вибори програє.
І покличе всіх на майдан.
Та ще комедія буде.

unkinderz 15 ноября, 2018
Дивіться майже дуже близько на "РоссіяТВ"...

Edited at 2018-11-15 03:46 (UTC)

metron0m 14 ноября, 2018
Ну хз. Я поки що у політтехнологів Порошенка бачу твердолобість як у політтехнологів Ющенка. те саме запевняння що рейтинги у конкурентів дуті, а чинного президента народ любить і підтримує. Після виборів буде розчарування.

dagrael 14 ноября, 2018
"Після виборів буде розчарування"
Стовідсотково. Питання лише, у кого...))

kym_garbyz 14 ноября, 2018
Юля, Вова, Юра, Толік
Всіх здолає алкоголік
Бо казати "паляниця"
Вміє краще всіх п'яниця

Наркомани нам не друзі
Краще випить при напрузі
Від отого кокаїну
Можна втратить Україну

Після виборів, ми, браття
Сядемо біля багаття
Відкоркуємо пляшчину
Поздоровимо мужчину

Що знайшов у собі наснагу
На війні не пити брагу
За п'ять років лиш лікьор
Ще за Томос пив кагор

Тож пийте лиш лікьор "Рошен"
Дуже файний та кошерний
Ліпший воєвода війська
В кого Вальцман прізвиськоEdited at 2018-11-14 10:15 (UTC)

o_o_a 14 ноября, 2018
Почистив у себе трішки в AdSense реклами Вони... То ви знаєте CTR зріс! На вону вже мало реагують, а ціну за клік виставила дай боже, то якась інша реклама майже не пролазить. Тепер буду знати й іншим рекомендую.

Edited at 2018-11-14 10:26 (UTC)

Навіщо видовбувати з носу те, шо можна перевірити???

rvun 14 ноября, 2018
Нахвилинку - цей наший Порох криє всіх інших як бугай вівцю:
https : // realukraine . net / vote /
golosuvannya

Edited at 2018-11-14 10:28 (UTC)

Vitaly Trots 14 ноября, 2018
Опрос в интернете показал что все 100% проголосовавших пользуются интернетом. :)

Но, кстати, картинка в части Пороха/Воны примерно такая, как лично я себе представляю. Вот за комика многовато проголосовало - это странно.

kassandra8056 14 ноября, 2018
О, Боже. У вас уже Тарасик суперэксперт. Вы наверное думаете, что выборы в интернете будут проходить? Выйдите на улицу,пообщайтесь с людьми. Местность , где я живу - почти вся за бывших рыгов.

zz_z_z 14 ноября, 2018
В какой местности ты живешь?

tiresome_cat 14 ноября, 2018
Усердно-агресивная предвьіборная компания ВОНА+ приведет в конце-концов к тому, что явка сторонников Порошенко на избирательньіе участки будет 100%-ной. Порох может изрядно поекономить на вложениях в собственную политрекламу :)

for_l_j 14 ноября, 2018
Вопросы правильные. Дай бог, чтобы оно так и было.

xmarino4ka 14 ноября, 2018

Да, Тимошенко есть над чем задуматься: ей в спину (пусть и по версии тсн) дышит человек, который не прелагает никаких курсов, не развешивает биг бордов, не распихивает рекламу, не заявляет о том, что планирует управлять страной. Ведь выходит, что с ее капиталом ее легко обойти пусть и успешному, но обычному актеру, комику, продюссеру


centreedge 14 ноября, 2018
вот ето и есть знаменитая "сила искусства" :)

ban_derivets 14 ноября, 2018
Питань немає.

  • 1