Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Багиня зубожилых

Про 100 мільйонів гривень які за 6 місяців Родіна витратила на рекламу одоробла з рулем на голові — це брехня, звичайно.

Ось тут, наприклад, розцінки на зовнішню рекламу в найбільших містах України

Візьмемо тільки рекламу на білбордах. Середня ціна нехай буде 8000 з ПДВ, враховуючи об'єми, знижки, те що білборди будуть не тільки в великих містах

Таким чином 100 мільйонів гривень вистачить всього на оплату:
100 000 / 8 (ціна за білборд в місяць) / 6 місяців = 2084 білбоди
Розділимо цю кількість на 25 областей
2084 / 25 = 83 білборди на область

Що, звичайно, смішно, адже тільки білбордів одоробла в десятки разів більше.
Не кажучи вже за інші види зовнішньої реклами, не кажучи вже за рекламу на ТВ, не кажучи вже за друковану продукцію, не кажучи вже за ці всі банери, партійні шмати і інше лайно, не кажучи вже за рекламу в інтернеті на кожному кроці, не кажучи вже за джинсу в ЗМІ ітд.

Тобто, тих 100 мільйонів гривень, які нібито витратило рулеголове одоробло на рекламу — це зовсім не про рекламу, це про чорні схеми фінансування в колосальних об'ємах, в мільярдних об'ємах, це про ухилення від сплати податків, це про приховування джерел фінансування, це про ліві каси в наших распрекрасних ЗМІ.

І з цього постає ще 4 запитання:

1) Якого біса ми створювали оце все лайно типу НАЗК, НАБУ, якщо відсутній повний контроль за діяльністю партій, а різницю між партійними звітами і реальністю з мільярдними порушеннями видно наочно?

2) Дуже цікаво спостерігати як на ТеВе нам днями і ночами розказують про страшну корупцію, проводять розслідування оборуток, але за джинсу і навіть рекламу беруть гроші в політиків кешем.

3) Якого хріна нам ниють про зубожіння, дешеві тарифи, зростання ціни газу на 1,5 грн, а самі витрачають мільярди гривень на рекламу? Це скільки опалювальних сезонів можна було пройти, роздавши зубожілим ці мільярди?

4) Була колись Партія Регіонів у владі, її фінансували серйозні ФПГ, найбагатша людина України і менш багаті мільярдери. Зараз влада представлена також не бідними людьми.

А хто фінансує Тимошенко і тих голодранців (судячи з декларацій) з її партії?

Mason Lemberg

Ну норм. Кто-то тратит 800 млн гривен личных средств (за четыре года) на возобновление систем ПВО вокруг Киева, на снайперские комплексы для ДШВ и ССО, на банно-прачечные комплексы для ЗСУ, и на прочие гуманитарные проекты.

А кто-то вкидывает 300 млн гривен на предвыборный расчёс мозгов охлоса меньше, чем за полгода. То есть вместо снайперских комплексов - биллборды, вместо ПВО - наглухо засранный ютуб, вместо помощи переселенцам - пабагатому свёрстанные презентации новых курсов.

Хм...

За кого же голосовать?

Yar Matthew Shyn

Tags: Политика, Тюлька
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 28 comments