?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ярлик на владу в Україні

Судячи з тез в російському інформаційному просторі, Юлія Тимошенко для Кремля — це знайома соломинка, за яку той хапається в надії відновити свій вплив на Україну.

Нехай нікого не вводить в оману включення Тимошенко до т.зв. "російських санкцій".

І російська влада, і російські "ліберали" говорять про неї як про прогнозованого зрозумілого вассала, який в потрібний момент підпише необхідні Газпрому контракти, погодиться на співпрацю з вказаними Москвою політиками, промовчить в разі чергової російської збройної акції, принижуватиме та обливатиме брудом незручних для РФ українських лідерів, прориватиме кордон, а якщо треба — то і "поедет договариваться за мир" в спортивній формі ФК "Шахтер".

Всі передвиборчі "ініціативи" Юлії Тимошенко, ніби-то направлені проти агресії, в РФ сприймаються з розумінням — бо виглядають прісно в порівнянні з руйнуванням нею устоїв української держави та істеричною критикою основних напрямків роботи президента Порошенко.

"Військова доктрина" — не та, "Нафтогаз" — не той, "Мінські домовленості" та місія ООН — не ті, Генштаб — не такий, Конституція України — неправильна.

"Режим розпочав террор", "кругом зубажіння (тм) та коррупція" і взагалі "Порошенко домовився з бойовиками" (с) — все це любо російському вуху, хоч чекіському, хоч ліберальному.

Так Тимошенко сподівається заслужити від Москви ярлик на владу над Україною, не розуміючи що для Кремля вона ніякий не "зручний партнер" — а такий самий розмінний пішак як Янукович, проміжна фігура руйнування української держави, не більше.

І в цьому її головна помилка — бо ярликів більше не потерпимо.

Валерій Прозапас (А шо там у ПП)


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
centreedge 9 ноября, 2018
может вОна просто ебанутая ?

vladislove 9 ноября, 2018
"Договориться ЗА мир" - это одесский русский. Как я это чувствую, правильно говорить "Договориться О мире". Да еще и без запятых. По-моему, этот скриншот - фейк.

viskiviski 9 ноября, 2018
Дам безплатну пораду - замість того щоб в фейсбучиках. твітерах і жежешках херачити по 5 постів про вону на день, краще б походили по ринках, дрібних магазинах, в громадському транспорті проїхалися і спробували переконати пару людей, принаймні більше б користі було.

kassandra8056 9 ноября, 2018
А якщо в тих місцях ще й агітувати за Петра Олексійовича, то можна і по голові отримать. Там люди нєрвні, перемог ніяк не хочуть бачити.

viskiviski 9 ноября, 2018
Ну для них це плебс і бидло. Не гоже прогресивній частині суспільства (такими вони себе вважають) опускатися до рівня спілкування з такими. А в лампових соцмережах комфортно, натиснув пару раз мишкою і плебс заблокований. Правда проблема в тому що того "плебсу" в кілька разів більше, а значить буде скоро розчарування.

Yushchenkivets 9 ноября, 2018
Ті, хто в свій час вибрав Віктора Федоровича, бо той "настаящій батя і с Рассієй нє ссорітся" - нічим не гірші за тих, хто голосував і голосуватиме за Тимошенко. Чи то вони "плебс", а ми "іліта"; чи то вони "вумні люде", а ми "умалішонниє" - залежить від точки зору. Одне ясно - наслідки їхнього голосування доведеться виправляти нам. Це в кращому разі, якщо буде нагода. В гіршому, ми всі - і "тупа соль землі", і "малахольна іліта" - сьорбатимемо один Голодомор з Колимою.

Edited at 2018-11-09 22:17 (UTC)

Игорь Чехлатый 9 ноября, 2018
Хай московити спочатку звалять з українських земель, а потім поговоримо про повернення впливу. Поки вони воюють це не реально.

  • 1