Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ярлик на владу в Україні

Судячи з тез в російському інформаційному просторі, Юлія Тимошенко для Кремля — це знайома соломинка, за яку той хапається в надії відновити свій вплив на Україну.

Нехай нікого не вводить в оману включення Тимошенко до т.зв. "російських санкцій".

І російська влада, і російські "ліберали" говорять про неї як про прогнозованого зрозумілого вассала, який в потрібний момент підпише необхідні Газпрому контракти, погодиться на співпрацю з вказаними Москвою політиками, промовчить в разі чергової російської збройної акції, принижуватиме та обливатиме брудом незручних для РФ українських лідерів, прориватиме кордон, а якщо треба — то і "поедет договариваться за мир" в спортивній формі ФК "Шахтер".

Всі передвиборчі "ініціативи" Юлії Тимошенко, ніби-то направлені проти агресії, в РФ сприймаються з розумінням — бо виглядають прісно в порівнянні з руйнуванням нею устоїв української держави та істеричною критикою основних напрямків роботи президента Порошенко.

"Військова доктрина" — не та, "Нафтогаз" — не той, "Мінські домовленості" та місія ООН — не ті, Генштаб — не такий, Конституція України — неправильна.

"Режим розпочав террор", "кругом зубажіння (тм) та коррупція" і взагалі "Порошенко домовився з бойовиками" (с) — все це любо російському вуху, хоч чекіському, хоч ліберальному.

Так Тимошенко сподівається заслужити від Москви ярлик на владу над Україною, не розуміючи що для Кремля вона ніякий не "зручний партнер" — а такий самий розмінний пішак як Янукович, проміжна фігура руйнування української держави, не більше.

І в цьому її головна помилка — бо ярликів більше не потерпимо.

Валерій Прозапас (А шо там у ПП)

Tags: Политика, Тюлька
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments