?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Женщина Робин Гуд

Я считаю, совершенно несправедливо публиковать сегодня всякие бумажки десятилетней давности с правительственными обязательствами Юлии Владимировны перед МВФ по повышению цены на газ или созданию рынка земли.

Сами подумайте: какая разница, что и кому обещала эта святая женщина? Разве она выполнила эти свои обещания (равно и любые другие)? Нет! Она виртуозно обвела вокруг пальца западных лохов, взяв под обязательства денег и, вместо инвестиций, разосрав их на дотации Нафтогазу (чтобы компенсировать разрыв в ценах на газ) и всяческую прочую популистическую хрень. В общем, чистый Робин Гуд днепропетровского разлива.

Деньги теперь, правда, все равно приходится отдавать. И не с прибылЕй, а с убытков. Но у нашего народа память короткая, как у дикарей из известного племени, в сознании которых нет связи между сексом и рождением ребенка, так как они слишком разнесены по времени.

Ну, а обычай наврать партнёрам и нарушить обещание в глазах богоспасаемого народа это не только не грех, а весьма извинительная (а в чем-то и доблестная) национальная смекалка, вроде евроблях и прочей контрабанды. В общем, плоть от плоти, кровь от крови - и заступница народная.

Как такую не избрать?

П.С. Надеюсь, с иронией я не перетончил

Карл Волох


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
trident_one 8 ноября, 19:05
И ведь найдется большое количество дебилов, которые пойдут и за пиздЮлю проголосуют

gurzufskij 8 ноября, 19:35

Не перетончил, а кого тогда? Есть ли адекватные претенденты?


maxxim61 8 ноября, 21:58
Іісус Йосипович Христос, 0 р. н., безпартійний, єврей, - тобі особисто підійде на пост Президента?
Якщо не підійде, то чому? Обоснуй?

maxxim61 9 ноября, 14:44
а жаль, бо наші добрі людЕ і його би з ґімном змішали

Сеча в очі - вдруге

pan_baklazhan_3 8 ноября, 19:45
От що буває, коли ти провідний соєвий інфоволонтер, але найняв на халтурку тупих та лінивих підрядників. Вони тобі для посту про паскудну кандидатку Юлю ліплять картинку ненависного всіма соєлюбами Жори Ключника - про українські граблі вибору між Юлею та Петром Олексійовичем (!!!). Бо не бачать, що у граблів замість зубців - надкусана шоколадка.

Причому вже вдруге, в перший раз ще й під заголовком, що точно відповідає тегу #сечавочі (див. також пост "Божа Роса" від 25 жовтня).

Браво, Ігор Бігдан, браво!

І ще одне - я, вважай, рятую тебе від ганьби, тож будь добрий, залиши в спокої мій акаунт, бо задовбався створювати тимчасові.
На знак подяки міг би й мій основний розблокувати.

zz_z_z 8 ноября, 19:52
Отут кстати соглашусь - Ключник просто идеальная гнида. Иллюстрировать его творчеством можно наверное только его самого.

pan_baklazhan_3 8 ноября, 19:58
Ти це своєму начальнику зміни скажи. Бо вдруге паляться. Не проводять з вами політінформацій, чи ви просто такі тупі там, на чергуванні? Я вже й Волоху поскаржився на тов. Бігдана, може, він йому люлєй випише по партійній лінії...

viskiviski 8 ноября, 20:56
І так інфоволонтери, задачка вам.
Вихідні дані: маємо вибори за кілька місяців. Маємо владні структури в цілому і одну людину (символ всієї влади) чинного президента зокрема. Влада напередодні виборів піднімає тарифи і вводить нові податки, погіршуючи життя дуже великійчастині населення. З другою Сторони маємо умовну Юльку (умовну, бо не тільки її, там подібного хоч греблю гати), яка на цьому всьому зіграє, обіцяє все що тепер прийняла "злочинна" влада відмінити і повернути назад.
Тепер питання - на який результат виборів після цього всього чекає наш любий Петро Олексійович?

davels 8 ноября, 21:11
та мабуть йому томас все витягне. в купі з кишеньковим протухшим цвк і адмінресурсом.

viskiviski 8 ноября, 21:43
Ну навіть з ручним ЦВК натягнути більше 5% дуже складно. А тут і натяжка 10 % не допоможе.

davels 8 ноября, 22:04
побачимо. на другий термін пролізе. а от як далі бути?

viskiviski 8 ноября, 22:19
Ніде він вже не пролізе.

pan_baklazhan_3 8 ноября, 22:37
З такими косорукими інфоволонтерами, як команда Бігдана (які ліплять в агітпост карикатуру на ПетраЛєксєєча, бо не розрізняють нюансів і не бачать своїх пройобів), ПАПа точно пролітає.

viskiviski 8 ноября, 23:16
Як би то пом'якше сказати. Вся робота Ібігдана і йому подібних коту під хвіст. Не знаю які там ресурси на це витрачаються, але однозначно нераціональне використання бюджетних коштів. Навіть якщо уявити що ЛОМам вдалося пеерконати 100% своєї аудиторії, то це нічого принципово не змінить. Що робити з рештою 95-97% виборців?

davels 8 ноября, 22:44
як мавпів ловлять на банан в банці?
привязують банку і в неї ставлять банан. мавпа лапу туда засовує, і хапає банана. а витягти вже не виходить. а відпустити банан релігія не дозволяє.

отак і ото. заводики тут в нього.знаю про три. може й більше є.
а маніакальна жадність і дрібязковість не дадуть з ними розстатися.
так що виходу нема. бо розкуркулять як папірєдніка, на якого можна всіх псів навішати.

так що буде крутитися як таракан на гарячій сковорідці.

Slavko Mazan 9 ноября, 7:17
Жєнщина-Робингуд: брала у богатьіх и давала бєдньім.

lx_photos 12 ноября, 9:26
Это которая берёт у богатых и даёт бедным?

  • 1