?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Женщина Робин Гуд

Я считаю, совершенно несправедливо публиковать сегодня всякие бумажки десятилетней давности с правительственными обязательствами Юлии Владимировны перед МВФ по повышению цены на газ или созданию рынка земли.

Сами подумайте: какая разница, что и кому обещала эта святая женщина? Разве она выполнила эти свои обещания (равно и любые другие)? Нет! Она виртуозно обвела вокруг пальца западных лохов, взяв под обязательства денег и, вместо инвестиций, разосрав их на дотации Нафтогазу (чтобы компенсировать разрыв в ценах на газ) и всяческую прочую популистическую хрень. В общем, чистый Робин Гуд днепропетровского разлива.

Деньги теперь, правда, все равно приходится отдавать. И не с прибылЕй, а с убытков. Но у нашего народа память короткая, как у дикарей из известного племени, в сознании которых нет связи между сексом и рождением ребенка, так как они слишком разнесены по времени.

Ну, а обычай наврать партнёрам и нарушить обещание в глазах богоспасаемого народа это не только не грех, а весьма извинительная (а в чем-то и доблестная) национальная смекалка, вроде евроблях и прочей контрабанды. В общем, плоть от плоти, кровь от крови - и заступница народная.

Как такую не избрать?

П.С. Надеюсь, с иронией я не перетончил

Карл Волох


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
trident_one 8 ноября, 2018
И ведь найдется большое количество дебилов, которые пойдут и за пиздЮлю проголосуют

gurzufskij 8 ноября, 2018

Не перетончил, а кого тогда? Есть ли адекватные претенденты?


maxxim61 8 ноября, 2018
Іісус Йосипович Христос, 0 р. н., безпартійний, єврей, - тобі особисто підійде на пост Президента?
Якщо не підійде, то чому? Обоснуй?

maxxim61 9 ноября, 2018
а жаль, бо наші добрі людЕ і його би з ґімном змішали

Сеча в очі - вдруге

pan_baklazhan_3 8 ноября, 2018
От що буває, коли ти провідний соєвий інфоволонтер, але найняв на халтурку тупих та лінивих підрядників. Вони тобі для посту про паскудну кандидатку Юлю ліплять картинку ненависного всіма соєлюбами Жори Ключника - про українські граблі вибору між Юлею та Петром Олексійовичем (!!!). Бо не бачать, що у граблів замість зубців - надкусана шоколадка.

Причому вже вдруге, в перший раз ще й під заголовком, що точно відповідає тегу #сечавочі (див. також пост "Божа Роса" від 25 жовтня).

Браво, Ігор Бігдан, браво!

І ще одне - я, вважай, рятую тебе від ганьби, тож будь добрий, залиши в спокої мій акаунт, бо задовбався створювати тимчасові.
На знак подяки міг би й мій основний розблокувати.

zz_z_z 8 ноября, 2018
Отут кстати соглашусь - Ключник просто идеальная гнида. Иллюстрировать его творчеством можно наверное только его самого.

pan_baklazhan_3 8 ноября, 2018
Ти це своєму начальнику зміни скажи. Бо вдруге паляться. Не проводять з вами політінформацій, чи ви просто такі тупі там, на чергуванні? Я вже й Волоху поскаржився на тов. Бігдана, може, він йому люлєй випише по партійній лінії...

viskiviski 8 ноября, 2018
І так інфоволонтери, задачка вам.
Вихідні дані: маємо вибори за кілька місяців. Маємо владні структури в цілому і одну людину (символ всієї влади) чинного президента зокрема. Влада напередодні виборів піднімає тарифи і вводить нові податки, погіршуючи життя дуже великійчастині населення. З другою Сторони маємо умовну Юльку (умовну, бо не тільки її, там подібного хоч греблю гати), яка на цьому всьому зіграє, обіцяє все що тепер прийняла "злочинна" влада відмінити і повернути назад.
Тепер питання - на який результат виборів після цього всього чекає наш любий Петро Олексійович?

davels 8 ноября, 2018
та мабуть йому томас все витягне. в купі з кишеньковим протухшим цвк і адмінресурсом.

viskiviski 8 ноября, 2018
Ну навіть з ручним ЦВК натягнути більше 5% дуже складно. А тут і натяжка 10 % не допоможе.

davels 8 ноября, 2018
побачимо. на другий термін пролізе. а от як далі бути?

viskiviski 8 ноября, 2018
Ніде він вже не пролізе.

pan_baklazhan_3 8 ноября, 2018
З такими косорукими інфоволонтерами, як команда Бігдана (які ліплять в агітпост карикатуру на ПетраЛєксєєча, бо не розрізняють нюансів і не бачать своїх пройобів), ПАПа точно пролітає.

viskiviski 8 ноября, 2018
Як би то пом'якше сказати. Вся робота Ібігдана і йому подібних коту під хвіст. Не знаю які там ресурси на це витрачаються, але однозначно нераціональне використання бюджетних коштів. Навіть якщо уявити що ЛОМам вдалося пеерконати 100% своєї аудиторії, то це нічого принципово не змінить. Що робити з рештою 95-97% виборців?

davels 8 ноября, 2018
як мавпів ловлять на банан в банці?
привязують банку і в неї ставлять банан. мавпа лапу туда засовує, і хапає банана. а витягти вже не виходить. а відпустити банан релігія не дозволяє.

отак і ото. заводики тут в нього.знаю про три. може й більше є.
а маніакальна жадність і дрібязковість не дадуть з ними розстатися.
так що виходу нема. бо розкуркулять як папірєдніка, на якого можна всіх псів навішати.

так що буде крутитися як таракан на гарячій сковорідці.

Slavko Mazan 9 ноября, 2018
Жєнщина-Робингуд: брала у богатьіх и давала бєдньім.

lx_photos 12 ноября, 2018
Это которая берёт у богатых и даёт бедным?

  • 1