?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Рада приняла закон, снижающий акциз на растаможку авто

Теперь он будет считаться по такой формуле:А также ВРУ поддержала законопроект, предусматривающий увеличение размеров штрафов за нарушение сроков "растаможки" автомобилей

Законопроект предусматривать установление штрафа за превышение срока:

— От 10 до 20 суток - 17 тыс. гривен
— От 20 до 30 суток - 85 тыс. гривен

Более чем на 30 суток - 170 тыс. гривен (также предусмотрена конфискация по решению суда)

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
rvun 8 ноября, 2018
нормально прийняли. Не може такого бути, шо державка хоче стягти за товар в 2-3 рази більше, ніж покупець за автівку заплатив. Ну а тепер - цілком розумне оподаткування ше й стимулює купляти новішу машину. Ну і державкі капнуло 500 - 1000 євро з тарантаса.

ho_visto 8 ноября, 2018
" Не може такого бути, шо державка хоче стягти за товар в 2-3 рази більше, ніж покупець за автівку заплатив. "

В Сінгапурі і Ізраїлю іди оцю всю хрєнь розкажи, вони з тебе поржуть

rvun 8 ноября, 2018
Хулі ти тут засіла - їдь в Сингапур чи Ізраіль і там манди. Мені з мого електромобільчика, на який вся ця хуйня не пошириється, глибоко насрати на оці ваші страждання.
Як тобі грошей немає куди дівати - купи шось хороше в дитячий будинок, чи солдатам тепловізор, чи ше куди.
Взагалом - всі громадяни України проти такого стану, коли автівка коштує в декілька разів вище тут, ніж там, наприклад в Польщі. Оті гондони, шо сидять в Раді - вони представники народу, який би він не був. Раз народу треба нульові мита ну чи такі, як прийняли - то гондони мають це впроваджувати в життя. А як вони бажань народу не втілюють - то ті ж євробляхери можуть ініціювати позачергові парламенські вибори, обкласти вр покришками і підпалити - свій варіант. Тому, що норіт хоче. Як з яником і Євроінтеграцією, може хто забув. Норіт хоче - як не можеш, не виходе, не хочеш - то злізай з стільчика - зараз сядуть ті, хто зможе.

Edited at 2018-11-08 19:20 (UTC)

ho_visto 8 ноября, 2018
Гарнісінько ж тобі сраку розірвало. Одне-єдине речення з 100% ловлею на тому що ти тупо пиздиш - а який ефект. Милота.

rvun 8 ноября, 2018
Ти мені просто остопизділа.
Вже ж воно і в нас було до сьогодні, як ти так хочеш побути святішою за господа бога. Але Дохуя людей це не влаштовувало, влада сернула в портки і прийняла інший варіант. Тобі так комфортніше, коли тупенькій розжують шо мають наувазі? Йди нахуй, коротше, мене від тебе нудить ше з твоїх розповідей, як ти тикаєш паличкою собі в гівно і чавкаєш при мінєті.

abbat81 8 ноября, 2018

Я давно так казав і вітаю цей закон. Халявщикав не вгодити


  • 1