?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Союз популистов

Лідери шести фракцій та груп Верховної Ради внесли проект постанови про скасування рішення Уряду про підвищення цін на природний газ та запровадження мораторію на підвищення цін на природний газ для населення.

Три з цих шести фракцій (Блок Юлії Тимошенко, Радикальна Партія Ляшка та Самопоміч) більшістю свого складу у 2015 році голосували за прийняття Закону про ринок природного газу.

Цей закон взагалі скасовує державне регулювання цін на газ.

До прийняття цього закону Регулятор (НКРЕКП) мав повноваження встановлювати «справедливу» ціну на газ. Але з прийняттям цього закону Регулятор ці повноваження втратив. Закон не наділяє нікого іншого цими повноваженнями.

Що і не дивно, оскільки цей закон прямо каже, що ринок природного газу функціонує на засадах вільної добросовісної конкуренції та за принципом вільної торгівлі природним газом та рівності суб’єктів ринку природного газу.

Тому у мене є питання до депутатів цих та інших фракцій, до експертів, до громадських активістів.

Чому депутати вимагають не впровадження свого власного закону, а навпаки ще більший відхід від нього?

Чому депутати у Законі про державний бюджет не передбачать таке збільшення зарплат і пенсій, яке б дало можливість людям платити за газ за ринковими цінами?

Кожна розумна людина скоріше вибере вищі доходи ніж занижені по відношенню до ринкових ціни на газ - бо це дає людям свободу витрачати кошти як вони хочуть, і відповідно мати пряму фінансову вигоду від скорочення власного споживання газу.

Якщо чесно сказати людині, що рахунок на комунальні послуги, наприклад, збільшиться на 1 тис грн, але держава тобі збільшує зарплату чи пенсію на 1,5 тисячі. при чому саме завдяки ринковій реформі, то люди позитивно буде сприймати цю реформу, хіба не так?

P.S. У нас є розрахунки, які підтверджують обґрунтованість такого варіанту.

Юрий Витренко

Смотрите какая красота:

Юлия Владимировна (ну та которая самый антироссийский кандидат в Президенты) вместе с Оппо-блоком и Ляшко разработали законопроект который предусматривает мараторий на повышение цен на газ для населения.

А теперь, как говорит Бирюков, "Вишенка на тортик" -> соавтор законопроекта — Березюк Олег Романович, глава партии "СадоЛьвов".

Алеу, ребят! Все кто говорили что Садовой это вообще норм политик, и партия у него хорошая, вы где? Есть пара вопросов.

Mark Savchuk


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
ajento 7 ноября, 2018
Ну зачем-же повышение зарплат? Лучше запороть цену на газ и остаться без кредитов МВФ.
Во-первых дегенератам понравится газ нашару, во-вторых ВВП будет рад обвалу украинской экономики, профит.

Edited at 2018-11-07 10:37 (UTC)

for_l_j 7 ноября, 2018
>> Якщо чесно сказати людині, що рахунок на комунальні послуги, наприклад, збільшиться на 1 тис грн, але держава тобі збільшує зарплату чи пенсію на 1,5 тисячі

Я думаю, что автор слишком хорошо думает о наших людях.

carboflo 7 ноября, 2018

Какой свободный рынок у монополиста?


Я ЗА! повышение ГАЗа!

VenyaWireline 7 ноября, 2018
Я ЗА! а вы нет?

dagrael 7 ноября, 2018
"Якщо чесно сказати людині, що рахунок на комунальні послуги, наприклад, збільшиться на 1 тис грн, але держава тобі збільшує зарплату чи пенсію на 1,5 тисячі. при чому саме завдяки ринковій реформі, то люди позитивно буде сприймати цю реформу, хіба не так?"
Ось, нарешті.
Вітренко додумався, що чогось у формулі "ринкової реформи" бракує, а саме - не тільки ринкових цін як наслідку, але й збільшення зарплати чи пенсії.

dimon_trigger 7 ноября, 2018
але держава тобі збільшує зарплату чи пенсію

а це блядь ЯК?


canecatfisher 7 ноября, 2018
Мабуть, якось так:Edited at 2018-11-07 12:34 (UTC)

(Удалённый комментарий)
zz_z_z 7 ноября, 2018
Т.е. ты работаешь в Нафтогазе?

fafnire 7 ноября, 2018
Закон не читал, но он как то криво работает. У нас котельная на многоквартирный дом - казалось бы бери и топи когда хочется. Рынок газа, потребил заплатил и все такое. Но сука есть постановление МЕСТНОЙ власти по которому мы топим вместе со всем городом. И трубу нам пломбирует и распломбирует специально обученный человек...

dimon_trigger 7 ноября, 2018
їбать мізки місцевій треба.
жостко їбать. вплоть до судових позовів.

(Удалённый комментарий)
Джон Ланкастер 7 ноября, 2018
він ще й заробити хоче працюючи )

Oleksandr Similietov 7 ноября, 2018
Думается перед выборами мы ещё не один такой финт ушами увидем. Для наших политиков главное дорваться к власти, а какими средствами и к чему это приведёт страну - это уже не важно.

  • 1