Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Як погані фармацевти заважають боженькє

Хлопчикам 13 років та вони обидва заразилися вірусом віспи з одного джерела та в один день. Хлопчик праворуч, отримав щеплення проти цієї хвороби в ранньому дитинстві. Другий взагалі не був вакцинований.

У сучасному світі віспа - скоріше відгомін історії, адже ще у 1979 році ВООЗ офіційно визнали, що віспу ліквідовано. Проте, фото було зроблено ще на початку 1900-х років, коли вірус віспи все ще був смертельно небезпечним для людей по всьому світу. Сильне висипання — один з головних симптомів віспи. Люди, які виживали після хвороби, залишалися зі шрамами та рубцями на все життя.

Фотографію зробив доктор Ворнер, який на той час працював у одній з лікарень Великобританії та вивчав хворобу. Він зробив кілька серій фото, одна з яких порівнювала протікання хвороби у вакцинованих та невакцинованих пацієнтів. Ті, хто мав щеплення, не мали таких жахливих проявів віспи. Навіть в людей, які були інфіковані вірусом, хвороба минала швидше та без страшних наслідків.

Саме завдяки глобальній вакцинації сьогодні ми дізнаємося про віспу лише з книжок. Втім все ще існують багато інших хвороб, як кір, дифтерія або поліо, які нам треба подолати. Ці фото є дуже показовим аргументом про необхідність вакцинації всім, хто агітує, що можна не робити щеплення. Повністю подолати ці хвороби в країні можна лише тоді, коли від них вакциновані більш як 95% населення. Це створює колективний імунітет від хвороби та захищає навіть тих людей, які з медичних причин не можуть вакцинуватися.

Це фото розмістили на вебсайті Reddit

Уляна Супрун

Tags: Полезное
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 47 comments