Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

ДемСокира та перший хрестовий похід«Демократична Сокира» проголошує хрестовий похід за ПнВК. У програмі: облоги, наступи, штурми і перемога.

Разом із соавторами проекту закону, представниками бізнесу та бізнес-асоціацій ми спільними зусиллями домоглися подання законопроекту у парламент. І незважаючи на це, величезний крок до зростання економіки України все ще не зроблений і знаходиться у підвішеному стані.

Тож наступають, брати та сестри, часи вирішальних битв.

Розпочинаємо 6 листопада, у вівторок, о 13:00 на Липках. Мета – після нетривалої облоги будівлі податкового комітету Верховної Ради оволодіти позитивним рішенням комітету щодо ПнВК. Маєте лицарські обладунки в межах чинного законодавства (мечі, сокири, щити, шоломи) – хапайте із собою. Не маєте – партія видасть. Хрестовий похід – серйозна штука, без меча не можна, єретики засміють.

Отже, чекаємо вас у вівторок, 6 листопада, на перехресті вулиць Липської та Орлика, біля пам‘ятника Пилипа Орлику, найближчі станції метро – «Хрещатик» та «Арсенальна»).

Час – 13:00. І – найголовніше – DEUS VULT!

Сторінка заходу у фб

Tags: ДемСокира, Политика, Экономика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments