?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ан, цвай, бабло давай

В Германии действует простое правило: чем больше вы зарабатываете, тем больше вы платите налогов. Сколько? Показываем на примере:DWpromo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
justice_i 5 ноября, 2018
Ну якщо ти такий "шарящий", то просвіти.
Я навів ДАНІ з сайту мінфіну. Чому - бо на іншому ресурсі колись мені пояснили, що "податки з великих підприємств" - то ніфіга не домінантна складова у структурі наповнення бюджету країни, ще й ссилку дали туди ж.
Якщо є економісти тут - велкам!!! Особисто я буду радий прочитати щось цікаво написане і в доступній формі, з правильними цифрами з офіційних ресурсів.

vasylb 6 ноября, 2018
ОК, просвічу.
Є наступні поняття: Державний бюджет і місцеві бюджети. Їх сума називається зведеним бюджетом.
Навряд, чи існує щось "цікаво написане і в доступній формі". Причини є дві:
1) тема переважно цікавить вузьких спеціалістів
2) постійно вносяться якісь зміни, інформація застаріває
Найпростіше - знайти якийсь максимально свіжий підручник з предмету "бюджетна система". Допоможуть також підручники "казначейська система" і "податкова система".

Ну і, якщо справді цікаво, але не хочеться заморочуватись із підручниками, то можна просто почитати Бюджетний кодекс України. Перші ж 10-15 статтей Бюджетного кодексу дещо прояснять. Далі можна прокручувати нецікаві статті і зупинятись на тому, що цікаво.

  • 1