?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ан, цвай, бабло давай

В Германии действует простое правило: чем больше вы зарабатываете, тем больше вы платите налогов. Сколько? Показываем на примере:DWpromo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
tank_ua 5 ноября, 2018
да-да-да, все так, только вообще не так.

1. ФОПы платят ЕСВ (который не налог) и ЕН - который остается в местном бюджете. Децентрализация - не слышал? И цель - не поднять денег в гос.бюджет, а наоборот - не допустить постоянные траты гос.бюджета на "покрасить забор бабы нины "...в желтый цвет. он синим был, и красным был, а желтым нет". идет откат, руби лаве...

2. копейки - не копейки, а для села/района нормальные деньги.

3. ЕСВ - отличный стимул по закрытию "мертвых" фопов - есть работа/нет работы, а 820 грн/мес заплати. Именно против этого стоял "майдан ЧеПушил" 4 года назад, ага.

seamoonparty 5 ноября, 2018
9... В принципе, сумма небольшая.

rvun 5 ноября, 2018
Так, невірно сформулював. Проте - всеодно, це невелика частка навіть для бюджету міста чи села, хоча й немає приводів ЄСВ не збирати. Я про те, що є стабільний тренд - "злочинна влада не ввела податок на виведений капітал ЗАМІСТЬ податку на прибуток для бізнесу" і "та подивіться в дзеркало - ви ж усі злочинці, бо там неоформлений, а там отримуєш мінімалку". Проте - проста калькуляція показує, що позиція держави цілком виправдана - бо громадяни через невисокі статки платять і мізерні податки. А великий бізнес заробляє великі гроші - якшо дивитися не однобічно шо вони дають робочі місця і бла-бла, але й займаються експлуатацією людей виплачуючи мінімальні зп і експлатують надра і землі - теж платячи мінімум - то мені цікаво, чого я ні разу не бачив "Власник заводу продає сталевий прокат за європейськими цінами в Європу - чому він не ставе німецьку зарплатню на своєму підприємстві???". Чи "Власник агрохолдінгу продає продукцію в Європу - чому всі його робітники отримують менше 3 тис євро на місяць???". Ви можете відповісти на от такі питання перед європейськими податками і європейськими цінами на газ, пальне і все, що треба довести до європейських цін. Я не кажу за державу - але чого всі, хто торгує закордон не роблять зп європейським - і не сплачують відповідні податки, оформлюють персонал на мінімалку, ше так само додають в конверті, але вся продукція йде за цінами країни, де її реалізують. А маржа лишається капіталістові. Це, звістно трохи лівацтво, але це не значить, що я не правий.

Edited at 2018-11-05 08:12 (UTC)

tank_ua 5 ноября, 2018
Ну не прав хотя бы в том, что экспорт товара - это нифига не обьект налогообложения ННВК))

А разница в ЗП - если есть желающие работать за пол-копейки - будет и зарплата в пол-копейки. А желающих этих - ВАГОН, ибо нужно прибедняться и субсидию оформить.

rvun 5 ноября, 2018
Ніфіга не так.
Кругом були впіку капіталістам - профсоюзи, які організовували стачки, вимагали підвищення зп і таке інше - це історія, кожен може подивится як воно було. В нас - на законодавчому рівні вибудувана система, де профсоюз - це гудок для стравлювання напруги і все. Ти й же Волинець, який впринципі відпочатку роботи "Вільного профсоюзу" - каже цілком розумні речі і власне стоїть на позиції робітників - завжди і кругом звинувачується в тому, шо привіз шахтарів касками стукати. Проте - а чого б їм не стукати - формально в нас Ротердам+, а в руки - хуй на пісній олії. І це лише ті люди, які чкось намагаються себе захистити. А шо робиться там, де профсоюзів немає?

tank_ua 5 ноября, 2018
еще раз - кто-то заставляет идти работать за 3500 и конверт? НЕТ. Другой работы в городе нет? - закончи курсы какого-нибудь програмирования и сиди дома фриланси. Да даже тупо тексты набирай.

при чем тут профсоюзы? они были нужны 100 лет назад, когда работник реально был бесправным. Сейчас это только возможность ободрать на пару тысяч грн не в свой карман бывшего работодателя, если увольняет по статье. Больше ни один профсоюз тебе ничего не даст.

  • 1