?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Святкове- Ну і ми ж там лупили постійно. Так, що аж стволи червоніли. А там же є свій запас міцності, то доводилось економити. І тут ви планшети підігнали. Це просто бомба. Точність збільшилась в рази, час наведення на ціль, корегування – шансів в дірявих вже не було. Працювали як по нотах.

- От і шо нам робити. Штаб десь луканув. Нашу бригаду розкидали по різних БТГР. А ми собі їздимо з сектора в сектор вздовж фронту та поливаємо з градів прішєльцєв. Причому так – їдемо собі, стаємо на ніч в селі якомусь, а до нас прилітає батя з місцевого підрозділу – пацани, каже, є БК? – ну є. Тут є варіант, що біля заправки невеликий яр і там десь півтора десятка тентованих камазів з БК та живою силою, а ще пара бардаків та три бехи. Зможете відпрацювати на ранок. Бля… батя… Ну це знову не поспать. Добре, дай 5 цинків 5,45 – ми правосєкам віддамо і о 5 ранку чекай на фєєрверк. І вже під вечір наступного дня на дірявих сайтах співчуття «бесславно усопшим синам наваросіі».

- Блін, Денис, нахєра ти пост написав, що ми біля Новоазовська колону русні спалили? В нас потім стільки проблем було – капец. Кажуть, якого чьорта? Хто давав наказ? В нас же Мінскіє. Карочє тиждень нас тренували, а потім питають – дайте людей на нагороди, хто відповідав за операцію, якої не було.

- І ті підари викатують танчіки на пагорб, відстрілюють БК по наших і їдуть собі. А в нас немає чим навіть їх дістати. Тож ми до арти – так мол і так, треба наказать. Бо ті окрім танчиків починають ще й мінометами працювати. І приїхали до нас пацани з однієї арт-бригади. Кажуть, в нас мінські, але підарам треба ж насипать. А в них водій одного уралу – в халм. Дочка народилась сьогодні, а він тут. Але якось він доїхав, пушку дотягнув. Підготувались – чекаємо. Діряві повикатувались і почали працювати. І тут наші Боги як вломили… Карочє, тих в гавно, вона почали по рації кричать – дайте тишу, ми піздюков своїх хочаб у вьодра позбираєм. А тут ще розвідка кричить – валіть швидко, бо діряві ОСБЄ викликали. Ну вони і ломанулись. Ну а бухой водій щось продрушляв, трохи відстав і пропав. Повернувся аж близько до обіду наступного дня. Тверезий, довольний, з тушкою кабана, кількома мішками картоплі та двома ящиками горілки. Виявляється, що ті сєпари криворукі часто попадали по мірняку. Тому всіх реально дістали. І місцеві були реально щасливі, що їх погасили. Пацана з пушкою сховали на фермі від ОБСЄ та дронів, а коли все стихло – затарили подарунками та відпустили каратєля.

Це вже наша з вами історія.

Дякую, БОГИ, що ви в нас є!

Зі святом! Все буде Україна!

Денис П’ятигорець


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

po_cymbalam 3 ноября, 2018
Кацапів треба піздіть ломом. А перед пацанами вклоняюсь.

dagrael 3 ноября, 2018
152-им надійніше набагато, бггг.

the_fencer 3 ноября, 2018
Шикарный текст.

Слава Украине!

spyle 3 ноября, 2018
Простите, не осилил...
Но картинка и посыл прекрасны...

Edited at 2018-11-03 19:44 (UTC)

rvun 4 ноября, 2018
Нажаль - ні. По росіянам в Україні. Але ше не вечір, може ше й по росії встрелять, чого б ні.

raigap 3 ноября, 2018
Присоединяюсь. Жгите кацапов,мужики!

(Удалённый комментарий)

Re: "Эта какая такая Бумбарашка?" (с)

coder_in_ua 3 ноября, 2018
пошел нахуй, байстрюк артема

coder_in_ua 3 ноября, 2018
працює артилерія
їбашать пацани

Максим С. 3 ноября, 2018
одним кацапом менше
а вторий насрав в штани

msz2 3 ноября, 2018
Красивое фото . А ежели "Буратиной" ?

Dmitriy Protsenko 3 ноября, 2018
А єжелі тєбє хуєм по губам, стратєг діванний? Буратіна тоже санкцій не боіцца?

Хлопці, одне ріже вуха

Владимир Фомин 3 ноября, 2018
Не пийте, будь ласка! Українці ніколи не пили!
ПС. Здогадуюсь, що зараз мені скажуть. Але, все ж, таки, НЕ ПИЙТЕ !!! Не шукайте виправдань - їх для пиятвства нема ! Просто будьте вищими за кацапні в цій моделі поведінки !!! І це буде ще одна їхня поразка ! І не зможуть тоді вони казати, що вони - наші "брати".

Edited at 2018-11-03 19:11 (UTC)

Re: Хлопці, одне ріже вуха

zmiyv 3 ноября, 2018
+

borysfen1 3 ноября, 2018
Який гарний метелик на фото.

kym_garbyz 3 ноября, 2018
Потомки козаченьків, які ще за турка-басурмана, ляха-чванька та кацапа-ординця -- славетні були своїм особливими навичками гармашів. У січовиків на той час, було доста навіть нарізних стволів. Запорожці були славетні не лише виключною влучністю, але й заснували свою власну стратегію гарматного бою, ефективність якого вражала навіть найкращі та досвідчені регулярні армії Європи. Дивувало досвідчених вояків тогодення те -- як легко козаки обминають правила ведення бою на той час. Як наввиграшки створюють свої, нові правила бою. Як обертають невигідні умови битви на свою користь. Як вправно користуються легкою артилерією, у той час, коли Європа тяжіла до більш грунтовних знарядь війни. Окрім тяжких стволів, багацько запорожців мали особисті маленькі гармати, якими користувалися з відмінною вправністю. За допомогою цих гарматок, не рідко вдавалося зламати хід бою на свою користь. Українські хлопчаки, ще за невинного віку знали, як вправлятися з самопалом, не з оповідки більш досвідченого товариша...

А сейчас Гармаш -- это, блять, заслуженный актрист Рассейской Педерацыи и её, сука, окрестностей

Edited at 2018-11-03 19:44 (UTC)

slavrik 3 ноября, 2018
Вітаю наших арт-снайперів!

nitup_aksider 3 ноября, 2018
И конечно - эта прекрасная песня - гимн нашей арты:
aquabresh 4 ноября, 2018
"Ой какая прекасная пеесня!
Ну просто замечательная песня!" как (с)казал Львенок

(Удалённый комментарий)
rvun 4 ноября, 2018
Героям слава!
Хай у наших ворогів в горлі пір'я поросте.

geray_bek 4 ноября, 2018
Знаком с этой красавицей на фото лично и знаю её возможности! Врагов и оккупантов очень она не любит! Украинским богам войны - побольше снарядов и живыми- здоровыми до хаты приехать! Слава УКРАИНЕ!

uasemperfidelis 4 ноября, 2018
А можно наивный вопрос? Как возле такой красавицы можно обходиться без беруш или наушников?
Припоминаю, в полукилометре Пионы работали, так тупо снесло с табуретки. Реально сдуло звуковым фоном. Сидел, курил, оп-па, сижу жопой на земле ))

nghtkot 4 ноября, 2018
Хо, хо, вот это текст. Спасибо за позитив. Спасибо нашим артелеристам.