?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Да зачем его бомбить? Сам развалится.Воронеж. Ремонт моста — фанера и монтажная пена.

Метки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
zmiyv 28 октября, 2018
шта? цікаво, яку казку в твою голову забили цього разу. сцикливі москалі всяке розповідали, чому вони неможуть дупу з дівана відірвати, але щоб через вік, когось не пускали в Україну, я чую вперше.

msz1 28 октября, 2018
Значит хреново вы знаете новопринятые законы вашей страны . Да и играть с дебилами в "русскую рулетку" желания нет . Я себя даже на вашем ебанутом "миротворце" увидел . Пихают всё подряд "до кучи" .

grosscore_lj 28 октября, 2018
Ну так бы сразу и сказал, что, мол, да, ездил "по контракту" хохлов пострелять, террорист, потому и не пустят. А то выдумываешь байки:"По возрасту не подхожу".

msz1 28 октября, 2018
Не поверишь , но по контракту не ездил . Видать им "объёмы" нужны вот и вносят "до кучи" .

msz1 28 октября, 2018
Так я и не сомневался в этом . А может поверишь , что для въезда обязательно нужно приглашение . Да и новости я знаю не из инета или телека , у меня в Украине два брата живут .

zmiyv 29 октября, 2018
Цього літа, спілкувався з компанією з ерефії. 2 дівчини й 3 хлопця. вік 25-30 років. Жодних проблем на кордоні не було, ніяких запрошень. Окрім цього, сестра з чоловіком і дітьми приїздила у відпустку ... ти краще замість фантазій й страхів своїх, дай посилання на закон, котрий вимагає цього. Я після твого висера про вікові обмеження, спеціально перевірив інфу, але в законі цього немає, навіть більше-я жодної статті не знайшов про те що є якісь проблеми у ваших.. окрім кількох сотень зашкварених, котрих не пустили в Україну, через їх фріковость чи через те що вони вже порушували митне законодавство, наприклад відвідували територію України, не проходячи митний контроль, наприклад в Криму.
а стосовно того що ти сам зашкварений- з цього й починати потрібно було, а не вигадувати казки про вік, запрошення чи візи.

Олександр Борисенко 29 октября, 2018
Назови номер и дату закона, умник.

  • 1