?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Людина-катастрофаЗустріч Тимошенко і Пучдемона (лідера каталонських сепаратистів в екзилі) може мати значно серйозніші наслідки ніж здається на перший погляд.

Ні, не тому, що Пучдемон і взагалі каталонський сепаратизм активно підтримувався росією, зокрема російською пропагандою і можливо там є російські гроші та інтереси, на фоні яких пройшла зустріч. Ні, це не основна причина все ж таки.

Є дві важливіші причини:

1) Український політик, один з ключових кандидатів в президенти влізає у внутрішні справи країни, що є учасником ЄС і НАТО. Влізає в питанні, яке нас взагалі не стосується, абсолютно і ми не маємо в цьому питанні жодних інтересів. Ба, навіть навпаки, маємо протилежні каталонським сепаратистам інтереси.
Якщо цей політик стає президентом України, то "допобачення євроінтеграція". Думаю, саме таку мету переслідують кремлівські ляльководи, що звели цих двох ляльок.

2) Пучдемон зараз під слідством за дії, що загрожують цілісності Іспанії, він ніхто і жоден політик серйозного рівня його не визнає, хоча він, як і Янек вважає себе "живим і легітимним". Відтак, зустріч Тимошенко з ним є визнанням його повноважень, відтак є визнанням того незаконного референдуму, який був проведений в Каталонії.
Згадайте, як ми з вами реагуємо, коли в Крим чи на Донбас приїжджає якась"іноземна делегація". Тому тут вже пряма проекція на нашу проблематику, бо фактично сьогодні Тимошенко визнала законними незаконні референдуми та їх псевдолідерів. І це друга причина чому кремлівські ляльководи звели сьогодні цих двох ляльок.

Mason Lemberg


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
msz1 28 октября, 2018
Был шанс сменить , но вы успели раньше и показали к чему это ведёт . От ВВП плюются , хаят , но украинских перемен никто не хочет .

msz1 28 октября, 2018
Немцы тоже от Меркель плюются , но на четвёртый срок выбрали . Значит остальные ещё хуже .

stewardtz 28 октября, 2018
Так Меркель с мужем, насколько я помню, живёт всё это время в обычном доме в обычной квартире... как только у неё появился бы дворец в пригороде Берлина - её попёрли бы с должности со скоростью пули!

msz1 28 октября, 2018
Ну не такой уж и простой дом под госохраной .
Чтобы жить как в Германии нужно работать , как в Германии . Для этого нужно иметь промышленность и возможности как в Германии . В Германии я жил и мне не понравилось . Дома я живу лучше и возможностей больше .

  • 1