?

Log in

No account? Create an account
1px

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост Поделиться Пожаловаться Следующий пост
1px

Людина-катастрофаЗустріч Тимошенко і Пучдемона (лідера каталонських сепаратистів в екзилі) може мати значно серйозніші наслідки ніж здається на перший погляд.

Ні, не тому, що Пучдемон і взагалі каталонський сепаратизм активно підтримувався росією, зокрема російською пропагандою і можливо там є російські гроші та інтереси, на фоні яких пройшла зустріч. Ні, це не основна причина все ж таки.

Є дві важливіші причини:

1) Український політик, один з ключових кандидатів в президенти влізає у внутрішні справи країни, що є учасником ЄС і НАТО. Влізає в питанні, яке нас взагалі не стосується, абсолютно і ми не маємо в цьому питанні жодних інтересів. Ба, навіть навпаки, маємо протилежні каталонським сепаратистам інтереси.
Якщо цей політик стає президентом України, то "допобачення євроінтеграція". Думаю, саме таку мету переслідують кремлівські ляльководи, що звели цих двох ляльок.

2) Пучдемон зараз під слідством за дії, що загрожують цілісності Іспанії, він ніхто і жоден політик серйозного рівня його не визнає, хоча він, як і Янек вважає себе "живим і легітимним". Відтак, зустріч Тимошенко з ним є визнанням його повноважень, відтак є визнанням того незаконного референдуму, який був проведений в Каталонії.
Згадайте, як ми з вами реагуємо, коли в Крим чи на Донбас приїжджає якась"іноземна делегація". Тому тут вже пряма проекція на нашу проблематику, бо фактично сьогодні Тимошенко визнала законними незаконні референдуми та їх псевдолідерів. І це друга причина чому кремлівські ляльководи звели сьогодні цих двох ляльок.

Mason Lemberg


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…

  • 1
(Удалённый комментарий)

Re: противоречие халдеев ...

sergey_knish 27 октября, 2018
Вова, ты неугомонный.

Сколько вас там на Лахте сидит за этим ником? 5, 10, 15?

Понятно, что он закреплён за журналом Бигдана, но смысл? Всё равно ты сразу будешь послан в пешее эротическое, а Бигдан потрёт твои высеры.

(Удалённый комментарий)
Вася Васичкин 27 октября, 2018
Нахуй иди, говно подзаборное

dagrael 27 октября, 2018
Старый друг лучше вовыидинахуй.

Мал воваидинахуй, да вонюч.

Не всё то золото, что воваидинахуй.

gorejiykaboe 29 октября, 2018
Чем дальше в Рузь, тем Вова иди на хуй

Uladzimir Darożka 27 октября, 2018
Сколько волка ни корми, а все равно вованахуйидет.

Re: противоречие халдеев ...

Виталий Губский 27 октября, 2018
вовка ты ибанутый, не ней пробы ставить негде:)

the_fencer 27 октября, 2018
Пошёл нахуй! Ггггггг :-)

Dmitriy Protsenko 27 октября, 2018
Чтобы вернуть навсегда, нужны иные меры, которых ещё никто не знает. Меры полсотлетней давности хороши, но уже не совсем приемлемы на сегодняшний день.
Эм... вывести войска рф, прекратить финансирование нвф.

(Удалённый комментарий)
Dmitriy Protsenko 27 октября, 2018
Юля уже переобулась)

Водночас, у команді Юлії Тимошенко категорично спростували інформацію про зустріч із лідером каталонських сепаратистів і наголосили, що це було лише "вітання", яке мало місце через ввічливість, адже каталонський політик сам підійшов до представниці України.

Чо там с восхищением и решением вопросов на новом уровне?

(Удалённый комментарий)

Re: противоречие халдеев ...

Данила Козлов 27 октября, 2018
Вова - йде нахуй, Вона - працює!

  • 1