Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

НнВК совсем не нужен бизнесу, ага

«Нова Пошта» вірить, що успішне майбутнє України – за сильною економікою, а її може оздоровити лише український бізнес. Тому ми підтримуємо законопроект 8557, що передбачає заміну податку на прибуток податком на виведений капітал. Ми переконані, що він стане революційним для бізнес-середовища України і неодмінно сприятиме розвитку української економіки загалом та наших підприємців зокрема. «Нова Пошта» підтримує флеш-моб #ннвк2019 та #пнвк2019. Хто з нами? Давайте всі разом будувати країну, якою будемо пишатися!

Детальніше про те, як підтримати флеш-моб, за посиланням.Передаємо естафету:
Владислав Чечёткин (Rozetka), Andriy Fedoriv (Fedoriv), Андрій Пишний (Ощадбанк), Николай Палиенко (EVO), Сергей Гапоченко (ОLX), Владислав Бурда (RedHead Family Corporation), Наталья Еремеева (Stekloplast).

Нова Пошта

Tags: #ннвк2019, #пнвк2019, Политика, Экономика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 12 comments