?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Як працюють мери українських міст

Рівно три роки тому в Україні пройшли місцеві вибори, на яких голосували за депутатів місцевих та сільських рад, а також селищних і міських голів. Вибори мерів проходили в 19 обласних центрах країни й переможці визначилися лише в другому турі.

Сьогодні «Слово і Діло» розбиралось, як обрані в 2015 році мери виконували свої обіцянки протягом трьох років. Ми враховували не лише рівень виконання їх запевнень, але й позицію міста в рейтингу за рівнем задоволеності місцевою владою та місце в рейтингу прозорості міст.

Відзначимо, що ніхто з 19 мерів обласних центрів не виконав навіть половини обіцянок. Найвищий показник – у міського голови Вінниці Сергія Моргунова, який зміг реалізувати 46% своїх запевнень. Загалом, за результатами опитування, ним задоволені 68% громадян (непоганий показник – 6-те місце в рейтингу), причому з минулого року ця цифра зросла. До речі, за результатами опитування, Вінниця також посідає найвищу позицію за рівнем задоволеності послугами в місті.

У рейтингу прозорості 100 найбільших міст України Вінниця перебуває на 3-му місці. Рейтинг складався на основі аналізу таких показників, як інформація про роботу органів місцевої влади, доступ та участь, закупівлі, житлова політика, бюджетування й контракти, виділення фінансів, соціальні послуги, кадрові питання, професійна етика й конфлікт інтересів, відомості про землекористування та будівельну політику, комунальні підприємства та майно й освіта. Найвищий бал місто отримало за доступ і участь. Це означає, що у Вінниці громадськість може брати активну участь в управлінні містом.

Трохи менше, 45% обіцянок, виконав мер Миколаєва Олександр Сєнкевич. При цьому лише 23% жителів міста задоволені його роботою, це один із найнижчих показників. У рейтингу прозорості Миколаїв опинився на 15-му місці, отримавши найвищі бали за доступ і участь, а також інформацію про роботу органів місцевої влади.

Третє місце за рівнем виконання обіцянки ділять столичний мер Віталій Кличко та мер Тернополя Сергій Надал – по 43%. При цьому в Надала більша підтримка серед жителів міста – його діяльністю задоволені 54% опитаних, у той час як діяльністю Кличка – лише 41%. Однак у рейтингу прозорості міст Київ значно обійшов Тернопіль, посівши 7-ме місце (найвищий бал столиця отримала за інформацію про роботу місцевої влади). Тернопіль посів лише 44-те місце.

Менше за всіх обіцянок виконали мер Львова Андрій Садовий (який, до слова, має намір балотуватися на посаду президента України) та мер Херсона Володимир Миколаєнко – по 14%. Роботою Садового задоволені 53% опитаних львів'ян, у рейтингу прозорості місто посідає 6-те місце. У Херсона не все так добре: діяльністю мера задоволені лише 24% жителів.

А ось робота Геннадія Кернеса задовольняє 75% жителів Харкова, вищого показника немає в жодного мера. При цьому Кернес зміг виконати лише 27% своїх обіцянок. У рейтингу прозорості Харків також посів не надто високу позицію (48), але отримав найвищий бал за інформацію про роботу місцевої влади.

Детальніше – на інфографіці.Джерело


promo ibigdan 十二月 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
for_l_j 26 октября, 2018
Интересно было бы узнать у киевлян, что же такое обещал Кличко и выполнил?
По Харькову, хотя и живу тут не знаю, что Гепа такого обещал на выборах. В принципе он мог говорить что угодно, за него голосовали по другой причине, потому что реальной альтернативы не было и потому что он "шото делает". Гепа - гений. Он нашёл шикарный способ одновременно грабить бюджет и удовлетворять население.
Клумбочки, цветочки, шарики, парки, всё это очень нравится населению. Так нравится, что они не замечают коммунальных проблем. Хотя я не скажу, что коммунальные проблемы не решаются и дороги не делаются (хвала децентрализации). На самом деле многое за время "царствования" Гепы налажено и во многом наведен порядок. Например у нас гораздо меньше пиздеца с МАФами вокруг станций метро, чем в Киеве.

izhnets 26 октября, 2018
вот как раз те самые МАФ Кличко обещал убрать и не убрал. Что-что, а в этом можно порядок навести буквально за 3 месяца, но нет. Сначала он рассказывал, что собирается статистика, это было в 2015м. С тех пор прошло 3 года. Если даже где-то сносят ларек, то через месяц там вырастает другой. Мало того что рушиться и ветшает инфраструктура везде по Киеву, так еще этот перманентный базар. Про транспортный колапс я уже не говорю.

zz_z_z 26 октября, 2018
Полубрехня.
- МАФы убираются. И как раз больше всего возле метро. Например, КПИ. Убрали вросшие и обустроенные МАФы вдоль Политехнической, затем вдоль Победы. Все это сопровождалось скандалами и драками с торгашами. Сейчас на месте основного МАФовника сделали скверик. Также начали гонять торгашей с земли.
- инфраструктура по Киеву ремонтируется. Мосты-дороги - то все понятно. Но одновременно делается и все вокруг. У нас на Борщаге вместе с кругом на Курбаса захерячили вокруг дорожки, освещение, которого там сроду не было. Убрали торгашей из переходов и сейчас их приводят в порядок. Еще из примеров - достроили заброшенный канализационный коллектор на правом берегу. Доделали канализацию вдоль Борщаговской - опять все лето ковырялись. Причем там параллельено коллектору делали и левневку.
- парки, скверики, зеленстрой - тут имхо вообще жаловаться тупо. Бо только в пабликах тупые курицы кудахчут про "уничтожают зелений город, как раньше было зелено." Реально высаживают очень и очень дохрена новых деревьев.
Но! Понятно что хотелось бы больше. С теми же МАФами и торгашами в переходах. Пушо их убирают реально как-то выборочно. Типа где нет ремонта, там они сидят. Бо на том же КПИ остались МАФовники по центру Политехнической.
С дорогами тоже какая-то полузрада. Типа если капиталят, то все чотко - с прилегающей территорией и коммуникациями. Но зато дороги которые не трогают делают все меньше. Особенно мелкие улочки и проулки. Вот съезжаем с Победы на Василенка, а там пиздец какой-то. Или Отрадный в р-не ж/д Волынский - адский ад же. Какого х.я даже банальный ямочный ремонт перестали делать?
С транспортом так же, вернее так же с ебанутыми маршруточниками - понаставили знаков остановки тупо на перекрестках или на эстакадах и создают пробки отстаиваясь. Ну и куча другой зрады с той же городской электричкой, которая реально крутая штука, но не то что развивается, а ее реально гнобят.

Edited at 2018-10-26 10:45 (UTC)

izhnets 26 октября, 2018
а в чем брехня?
В том что на Нивках сделали ремонт моста, попутно убрав 5 ларьков из 30 стоящих? Хотя всех маршрутчиков/автобусы можно было бы загнать под мост для ожидания своего графика. Доделать благостройство до конца, но нет ))) Или на м. Университете сначала убрали ларьки, но не прошло и года как они опять там же. И опять там базар.
Правда в том что что-то делаеться, но и правда в том что подход не системный.

zz_z_z 26 октября, 2018
Потому, что надо торбить этих пидаров. Наример, через 1551. Да, это долго и бывает пару раз надо написать, чтобы обратили внимание. Но появился ларек - будь добр сверь с http://mkk.kga.gov.ua/, где он должен быть зареган с номером инф.талона, датой и фоточками. И даже если и есть - ничего не мешает обложить КГА хуями за выдачу разрешения. Вангую, что на универе половина ларьков незаконна.

akupec 26 октября, 2018
Клічко багато обіцяв чого про воду. Про якість, про забезпечення. Все коту під хвіст. Всі ці велодоріжки та прокати - це кінцевий досвід Європи, а не розбудова міста. Все одно що початківцю в атлетичному залі подарувати 32кг гирю. Фактично Клічко просрав значною мірою основні потреби міста - комунальні, шляхові, транспортні та інші, - зате є велодоріжки і велопрокат. Кожен рік копають в одніх і тих самих місцях труби. Якість доріг лайно - ще новий асфальт вже одразу пористий як поролон - скільки таке простоїть? Як на мене - він в ряду найбільших розчарувань, хоча я і розумію, що важко зламати стару систему. Але те, що він часто займається не тим чим треба, а чим треба не займається або через сраку - це факт.
Звісно, завжди можна сказати - а він не відповідає за таке. То нехай комунальники та шляховики відповідають, наприклад. А за що він тоді відповідає? Нахера він взагалі потрібен?
До речі мені особисто на МАФи значною мірою накласти, більше того - я підтримую їх існування, як альтернативу супермаркетам, тільки звісно щоб не такий хаос був:)

zz_z_z 26 октября, 2018
>Якість доріг лайно - ще новий асфальт вже одразу пористий як поролон - скільки таке простоїть?
Скільки? Єксперт в чаті? Бо уж про шо, а шукати зраду в капітальних ремонтах - це просто тупо.

>зате є велодоріжки і велопрокат
Звичайний популізм.

>Фактично Клічко просрав значною мірою основні потреби міста - комунальні, шляхові, транспортні та інші, - зате є велодоріжки і велопрокат.
Нові комунальні маршрути з'являются, але і повинні зникати а не множитись маршрутки - є така зрада.
Про комунальну зраду нічого не знаю: в нас сміття якось прибирають, зеленбуд дерева садить, труби міняють. От щодо транспорта, то є така зрада, бо ремонт старих мостів то круто, але майже немає капітального будівництва нових розв'язок: http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=11455475&an=0&page=0&vc=1

Edited at 2018-10-26 11:47 (UTC)

akupec 26 октября, 2018
Не треба бути експертом, щоб зрозуміти, що в пористий(дірявий) асфальт проникає волога, яка його зруйнує першою ж зимою. Плюс кожна маленька дірочка(пора) - це лічинка великої роздовбаної колесами ями:) Я не кажу що такий асфальт кругом - я бачив і нормальний. Але є і таке.
Щодо комуналки. Ситуація із Нафтогазом фактично створена в тому числі тупістю Кличка(або корупцією, але я доказів не маю). Тепер фактично 4-5 млрд грн придеться вийняти із своїх карманів навіть тим, хто регулярно платив. Щодо "труби міняють" - так, міняють. Кожен рік в тих самих місцях - латають, міняють - а як приходить сезон - одразу наново. Де тут перемога - я не в курсі.
Обіцяної якості питної води - не зроблено. В багатьох районах навпаки ще й позакривали колонки на вулицях. У мене у брата з крана тіче мутна хрінь, яка тхне болотом. Назвати таку воду питною - язик не повертається. Колонка закрита. Нову поруч строять три роки вже. Бутлями возить із колонок додому щоб пити та їжу готувати. Отаке:) А Клічко йому велопрокат. Ага:)

Edited at 2018-10-26 12:03 (UTC)

izhnets 26 октября, 2018
я б не радив пити воду з колонок Києва, краще вже з Дніпра набрати десь у Вишгороді )))

akupec 26 октября, 2018
в колонках мені здається все ж менше біоматеріалу:) Хімія можливо залежить від розташування, але там де він бере начебто нема підприємств, яки скидують відходи. Поки що проблем не було. До речі, раніше там у нього було нормальна вода, років 10 тому точно. Можливо поміняли джерело надходження абощо.

zz_z_z 26 октября, 2018
Не знаю насчет "колонок", но знаю за бюветы. Вода из бювета часто воняет серводородом. Это не болото а естественное насыщение скважинной воды и говорит как раз обо обратном - что она взята откуда-то где была под давлением. Скорее всего действительо из артезианской скважины. Если бутыль с этой водой постоит чуть времени - вонять перестанет. Я набирал в бюювете на Потапова, но готовить на ней плохо - много солей. Соотв. налет на чайнике и болото вместо чая.

zz_z_z 26 октября, 2018
Шо до асфальта, то есть множество разных контор. Например, Альтком, которого уже даже на одесскую трассу не пускают. А есть турецкий Онур, которые делали, например, Бажана еще к Евро-12. Поэтому действительно все может быть относительно.

ibigdan 26 октября, 2018
> Гепа - гений.

как говорится "90% хитрости лисиц приходится на глупость куриц"

tank_ua 26 октября, 2018
бгг, вот будешь ржать - но Кличко на выборах мера НИХУЯ не обещал вообще. от слова совсем. все знали "удар" и его лидера - и все.

я могу быть не прав - тогда прошу накидать мне его обещаний, ибо Я их реально НЕ ПОМНЮ ВООБЩЕ. была рекламка - типа "сделаем киев лучше" - И ВСЕ.

а он сделал овердохуя, тупо поломав кучу сраных схем. посадил на голодные паек киевавтодор (и это он добрый, я бы расстрелял кхуям) - пол Киева делал онур, послал нахер трамвайных долбоебов и тупо купил ПЕСУ, посносил не все ларьки (да и хер с ними, они однодневки депутатские - и если их снести - будет просто толпа бабок торговать с земли) - но все тупо ожиревшие "микросупермаркеты", обложившие свои мафы кирпичем и гранитом - этих потом ничем не выгонишь, отобрал у ахметова киевенерго (да, с судами - и только долбоебивые мудоебы могут ставить ему это в вину - он списал с этих пиздливых долбоебов солидарный долг в ярды гривен за протекающие трубы, да и эти бляди забыли, как без гор. воды сидели при татариновской "профилактике" до декабря в прошлом году).

Да дохуя всего. Кличко - молодчага. В моем рейтинге он уже обошел даже косаковского, который сделал в разы больше, чем полторасартирыч за 2 срока и реально идет ноздря-в ноздрю с достижениями Згурского - которому перед олимпиадой был выделен ахуллиард всего чего только можно из москвы.

МИНУС - связь и обратная связь. она есть, но на уровне плинтуса. обычная минсетецевая хуйня. яма на тротуаре - 1551 - приходит ответ от бригадира дворников соседней улицы - у нас ямы нет. И так может повторятся десятки раз. Да, это правильная попытка построить вертикаль - но пока сам в своем обращении не напишешь как и куда идти - будет херня. Я задал вопрос мерии - так какого хуя мне отвечает не мерия, а какой-то хуй с соседней улицы?

Ну и звонить в "жек" района и слышать "вы 25 в очереди, ожидание займет 45 минут" - это пздц.

Rain Sender 26 октября, 2018
По этим данным можно составить индекс зрадоёбства по регионам

Роман Куля 26 октября, 2018
Не знаю, что Труханов обещал на выборах, но его популярность удивляет. Придыдущий мэр активно расширял дороги, чтоб разрулить пробки в городе. Как только труханов пришёл, то всё, не везде ямочный ремонт сделан. Я уже не говорю про незаконченную Балковскую, про расширение окружной (хотя тут не сильно уверен к Одессе относится эта дорога или области).
Зато труханов делает тротуары и тут же расставляет свои МАФы, они теперь везде. Вроде как для людей хорошо и себе бизнес. Но выглядит колхозно, что пиздец.

zz_z_z 26 октября, 2018
Ну Одесса в центре, во всяком случае - норм. Сделали Катерининскую, открыли Греческий парк справа от Дюка, колбасят Воронцовский. Но это я вижу как турыст. Максимум по Фонтанской ездил, в музеи всякие да по старому городу в р-не нового рынка.

ho_visto 26 октября, 2018
Очень плохо, что не дали данных по мерам, которых сняли. Уж по полтавскому точно можно было бы посчитать, и было бы вполне корректно - его только-только сняли.
Просто было бы удобно этим конкретным рейтингом ткнуть в морду местным любителям отличного самого лучшего в мире мэра, которого заклевали проклятые враги и сняли ни за что

Про мера 4 місце: мер Тернополя – Сергій Надал – погани

Oleg Zarevennyi 27 октября, 2018
Дуже рідко залишаю коментарі, та про 4 місце, мера Тернополя – Сергія Надала, хотілося б прояснити.

Збоку, поверхнево, виглядає все дуже добре в місці, проте є три дуже серйозні проблеми:

1. В Тернополі існує будівельна мафія, яку курує Сергій Надал. Забудовують все: комунальна власність, парки, сквери – все.

З 2010 року тернопільські парки втратили 20 гектарів (!!!) землі, ще раз двадцять гектарів !!! Будинок в 20 метрах від труби котельні, який вищий її на 3 поверхи – без проблем. Балкони, які виходять на стіну іншого будинку з відступом 20 см – балкон в стіну – без проблем.

Від мого будинку в 10 хвилинах ходьби – 5 проблемних ділянок, на яких, або будують, або йде боротьба. Тітушки в Тернополі розбираються з активістами, б’ють вікна та залякують. З будівництвом просто біда. Все настільки нагло, що ніхто не боїться суду (зараз судовий процес по багатьох питаннях стараються одразу вести в інше місто, бо в Тернополі рішення відоме до початку, це не жарт).
Весь час міняють план міста. Приклад: міняли бруківку в сквері по вул. Миру, все нормально, але чомусь з краю, не доставили 40м – все просто обривається. Цікаво чому? Через 2 роки з’являється оновлення плану міста і там вже запланована 9 поверхівка, як же не очікувано, який дивний збіг.

2. Ще одна афера котельні на альтернативному палеві. В місці, в самому центрі спальних районів, переводять котельні на торф – без висновків, без обговорень. Запах жахливий, чесно “сморід” та інколи туман стоїть схожий на смог (густий ванючий дим не завжди піднімається вгору). Вже другий рік люди воюють, що б їх закрили. Перекривають дороги, виявилося, що немає екологічної експертизи, частина документів підроблені. Тобто котельні побудували, звітували та по телевізору показали.

3. І останнє – бруківка. Часто, ті хто приїжджає в Тернопіль, помічає, що по місту дуже багато бруківки, все і усюди викладено бруківкою: центр, парки, двори, алеї, переходи. Таємниця в тому, що родичі мера є власниками заводу з виробництва бруківки. Недавно знайомі жартували: вам би ще мера з асфальт-бетонним заводом )

Правило таке: зремонтували доріжку – побудували 3 дев’ятиповерхівки.
Найгірше, що деякі люди старої закалки це підтримують зі словами, пряма мова: “Краде, та хоч щось робить”. Це як би, ваш сусід викидав своє сміття вам під двері, а ви його виправдовували: “зате він такий привітний, завжди зі мною вітається”.

Про інші махінації, як то місто підписало договір з підприємством, в якого 2 машини для прибирання, і під час снігопаду, того року, був просто вражаючий колапс, стояло все. Такого згадати, ще огого. Знаю, що бувають значно гірші мери, та це його робота, трясця!


По будь-якому пункті, просто пошукавши в гуглі – десятки статей: пруфи, фото, докази, тощо.

Доречі, якраз завтра (неділя, 2018.10.28) знову буде акція: "Врятуй парк" в центрі о 15:00.

  • 1