?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

"Запам'ятайте цей пост" (с)

Рєбята, давайте я відповім вам всім разом:

Дякую за інформацію, але я знаю, що Порошенко був засновником Партії Регіонів і що для підтвердження цього факту у вас навіть є фотка Порошенка з Рибаком і Азаровим.

І хоча це не більше ніж маніпуляція, я про це знаю.

Але й ви знайте, що незабаром після заснування він звідти вийшов.

І знайте, що людина не несе відповідальності за майбутні дії тих, з ким він фоткався/організовував що-небудь.

Інакше кожне переглядання вашого власного фотоальбому має супроводжуватися самолінчуванням, як мірою відповідальності за майбутні дії ваших рідних, колишніх, однокласників, одногрупників, ділових партнерів ітд.

Дякую за інформацію, але я знаю, що Порошенко був міністром в уряді Азарова.

І саме тому з того моменту до 1 грудня 2013 року я був категорично проти нього і використовував на його адресу всі ті епітети, які зараз використовую здебільшого до його опонентів.

Хоча після Майдану 2004 року я був одним з небагатьох, хто бачив прем'єром не бабу з косою, а саме Порошенка.

Дякую, що нагадали мені за це все.

А ще дякую за те, що вкотре доводите, що 4 роки ви займалися просто накидуванням, що були і зараз є маріонетками в чужих політичних іграх, часто, і як правило, антидержавних іграх.

Бо єдині "компроментуючі" факти, які ви можете навести після 4 років участі в обливанні брудом - це факти біографії 10-20 річної давнини, прекрасно відомі і 4,5 роки тому.

Тільки не забувайте, що так само через 10-20 років вам і вашим дітям будуть тикати в лице ваші фотки участі в маршах за кремлівські гроші, вашими дбльними аватарками з "імпічментом", вашими проривами українського кордону, вашими оргіями з ворогами в соцмережах, і вашим агітуванням за відверту мразоту.

І тоді, навряд чи ви зможете сказати, що я не знав, був обдурений, бо як мінімум, я вас про це попереджую.

Mason Lemberg


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
nickn1973 26 октября, 2018
Халва, халва, халва...(с)
Ну вот для кого эти мантры день за днем? Ладно бы распечатывал кто, да соседям в почтовые ящики бросал. А так уже и оскомину набило.
"І знайте, що людина не несе відповідальності за майбутні дії тих, з ким він фоткався/організовував що-небудь." - Да? А десятилетней давности фотки юльки с хуйлом постить не надоело?
З.Ы. А вот фотка реально соответствует впечатлению от прочитанного.

Edited at 2018-10-26 07:44 (UTC)

igorsova 26 октября, 2018
Юлька - це та злодійка що підписувала навигідні Україні газові угоди?

igorsova 26 октября, 2018
Юлька - це та злодійка за якої щезли скажені кошти при зкупівлі вакцини від пташиного грипу?

igorsova 26 октября, 2018
Юлька - це та злодійка яка ніколи не займалась бізнесом, але у якої вже витрачені дивним чином виявившихся десятки мільйонів доларів на передвиборчу кампанію.

igorsova 26 октября, 2018
Юлька - це та злодійка яка постійно світиться на підкремлівських українських каналах?

igorsova 26 октября, 2018
Юлька - це та злодійка яка обіцяє новий курс України, відмнінний від того який нарешті почав робити реальні кроки для полишення орбіти Кремля?

nickn1973 26 октября, 2018
Да. А я еще спрашивал: не надолело ли? А надо было: полегчало?

igorsova 26 октября, 2018
Юлька - це та злодійка що закликала капітулювати перед російською агресією в 2014?

nickn1973 26 октября, 2018
Не помню. Но, ради Вашего душевного спокойствия, да!
Вот только толку от кричащей юльки образца 2014, которая никто и звать никак, если приказы войскам отдавал её ближайший сподвижник на протяжении 20-лет, и во времена юлькиного бизнеса, и во времена газового договора, и во времена птичьего гриппа, между прочим тоже? Фамилию назвать или сами вспомните?

ware_nick 26 октября, 2018
Вот только не надо мадаму выгораживать. Тогда никто не знал толком, что делать, а мадама могла козырять (теперь понятно, что зря) своими связями в Москве.

nickn1973 27 октября, 2018
Я никого не выгораживаю. Я просто отмечаю, что "призывы к капитуляции" (кстати, пруфик можно попросить?), выражаемые мадам тимошенко, как частным лицом, не занимающим никакой государственной должности, вряд ли могут отражать позицию государства или, тем более, определять её. Если уж кто и капитулировал, то - многолетняя правая рука ЮВТ, только что-то я здесь и слова не слышал против пана турчинова.

igorsova 26 октября, 2018
Юлька - це та злодійка що підписала газові угоди з кремлем і засекретила його від тодішнього президента України? До речі за повної підтримки палковніка ГРУценко.

trapatinno 26 октября, 2018
--І знайте, що людина не несе відповідальності за майбутні дії тих, з ким він фоткався/організовував що-небудь.--
Ну по-перше не фоткався, а нормально так співпрацював, по-друге чому за майбутні дії, ПП був міністром в уряді Азарова у 2012-му році, тоді коли про Януковича і Колю Бімбу уже було чітко сформоване негативне враження, а по-третє цікаве твердження, запам'ятаю до моменту коли черговий інфокомсомолець буде носитися з "компрометуючими" фотками опонентів ПП.

zz_z_z 26 октября, 2018
Интересно, как по мнению зрадоеба надо быть министром в правительстве (пусть всего полгода/год), но работать так, чтобы это противоречило высказыванию "нормально так співпрацював"? Он должен был вредить?
Тащемта порох готовил осонову для евроассоциации, из-за отмены которой хамом все и случилось. Или чем он по сегодняшнему мнению зрадоебов там занимался в 2012?

trapatinno 26 октября, 2018
--Он должен был вредить? --
Якщо ти опозиціонер і не приймаєш позицію уряду, то не йди туди працювати. Якщо ж ти вже пішов туди працювати, то будь готовий, що тебе будуть рівняти під одну гребінку з філологом.
maxxim61 26 октября, 2018
Що ж. повторимо знову:

Серед усіх охуєнних якобисанкцій, які Захід ввів проти росії, самою ефективною виявилася санкція, яку ввів проти росії український народ: ця санкція називається Петро Порошенко.

З усіх західних санкцій раска пєдєраска відверто сміється. 

А від самого імені Петро Порошенко - сре кірпічами.

Тому було би зовсім нехуйово продовжити цю дійсно дієву санкцію ще на 4 роки.

tank_ua 26 октября, 2018
о, Лемберг в адеквате.

Респект!

  • 1