Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Siemens. Мы нужны каждой семье (с)

Відома нам компанія Сіменс відклала підписання угоди з Саудівською Аравією на $20 млрд. через вбивство саудівського журналіста Хашоггі.

Для тих хто не в курсі цієї історії:

Саудівський громадянин Хашоггі втік з Саудівської Аравії в США, де почав розповідати про злочини керівництва держави. Перебуваючи в Туреччині, він зайшов в посольство Саудівської Аравії в Туреччині, щоб владнати формальності з документами і звідти не повернувся, а його наречена нібито чула як його катували, а потім вбили в стінах посольства. При чому вбивці погрожували послу, який просив їх цього не робити тим, що послу буде непереливки коли він повернеться до Саудівської Аравії.

В заголовках вчорашніх новин читав, що турецька опозиція нібито навіть знайшла залишки розчленованого тіла цього журналіста.

Одним словом, дика, жахлива історія і причини для такого відношення до керівництва Саудівської Аравії - є.

Але, я хочу нагадати, що та сама компанія Сіменс, яка зараз бойкотує підписання угоди з саудівцями, в обхід санкцій постачала турбіни до Криму. Захопленого, анексованого Криму, де так само цинічно вбивали і арештовували всіх незгодних, зокрема Решата Аметова. І в цьому випадку дії росії стосуються, як мінімум, 2 мільйонів кримчан.

Хочу нагадати, що росія вбила на Донбасі 3000 українських солдат і десятки тисяч цивільних. Та ж сама росія знищує сирійців хімічною зброєю.

І нічого. Нічого не заважає Сіменсу реалізовувати поставку турбін в Крим, нічого не заважає європейським політикам їздити на чемпіонати світу, нічого не заважає їм лобіювати інтереси росії, нічого не заважає німецьким політикам говорити про Норд Стрім-2 як про виключно економічний проект.

А тут раптом така принциповість і слідування "ідеалам і принципам". З чого б це?

Як на мене, різниця очевидна і зрозуміла. Полягає в тому, що Саудівська Аравія, навідміну від росії, просто не скупила цих повій, їхні "принципи" і "сумління".

Mason Lemberg

Tags: Политика
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 31 comments