?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Siemens. Мы нужны каждой семье (с)

Відома нам компанія Сіменс відклала підписання угоди з Саудівською Аравією на $20 млрд. через вбивство саудівського журналіста Хашоггі.

Для тих хто не в курсі цієї історії:

Саудівський громадянин Хашоггі втік з Саудівської Аравії в США, де почав розповідати про злочини керівництва держави. Перебуваючи в Туреччині, він зайшов в посольство Саудівської Аравії в Туреччині, щоб владнати формальності з документами і звідти не повернувся, а його наречена нібито чула як його катували, а потім вбили в стінах посольства. При чому вбивці погрожували послу, який просив їх цього не робити тим, що послу буде непереливки коли він повернеться до Саудівської Аравії.

В заголовках вчорашніх новин читав, що турецька опозиція нібито навіть знайшла залишки розчленованого тіла цього журналіста.

Одним словом, дика, жахлива історія і причини для такого відношення до керівництва Саудівської Аравії - є.

Але, я хочу нагадати, що та сама компанія Сіменс, яка зараз бойкотує підписання угоди з саудівцями, в обхід санкцій постачала турбіни до Криму. Захопленого, анексованого Криму, де так само цинічно вбивали і арештовували всіх незгодних, зокрема Решата Аметова. І в цьому випадку дії росії стосуються, як мінімум, 2 мільйонів кримчан.

Хочу нагадати, що росія вбила на Донбасі 3000 українських солдат і десятки тисяч цивільних. Та ж сама росія знищує сирійців хімічною зброєю.

І нічого. Нічого не заважає Сіменсу реалізовувати поставку турбін в Крим, нічого не заважає європейським політикам їздити на чемпіонати світу, нічого не заважає їм лобіювати інтереси росії, нічого не заважає німецьким політикам говорити про Норд Стрім-2 як про виключно економічний проект.

А тут раптом така принциповість і слідування "ідеалам і принципам". З чого б це?

Як на мене, різниця очевидна і зрозуміла. Полягає в тому, що Саудівська Аравія, навідміну від росії, просто не скупила цих повій, їхні "принципи" і "сумління".

Mason Lemberg

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
trapatinno 24 октября, 2018
Ну я б не дуже апелював до совісті країн заходу, вони хоча б не воюють з рф і рф не вбиває їх громадян та не анексує території.
Тут у нас ніби й війна йде більше 4-х років, а й досі на двох стільчиках сидимо. І торгуємо трошки, і співпрацюємо де треба,

Ось наприклад один із свіжих прикладів

https : // censor . net . ua / news / 3093050 / delegatsiya_rf_po_rybolovstvu_sostoit_iz_grabiteleyi_kotorye_zahvatili_ukrainskiyi_yugniro_v_kerchi

В двох словах для лінивих, які не люблять за посиланнями ходити, приїхала в Київ рос. делегація по риболовству узгоджувати вилов риби в Азовському морі, представники якої захопили наш рибопромисел в Криму. І це в період кризи, коли русня по суті блокує наші Азовські порти.

Тому я б інфоволонтеру Мейсону рекомендував не шукати скалки в оці сусіда, а витягнути колоду зі свого ока.

Ага, от зовсім одне й те саме

alex_sergant 24 октября, 2018
ви виконуєте класичний прийом для нівелювання думки оппента.
ТОму - а йдіть ви під тричорти, бо ваша репліка шикарно на руку РФ та Путлєру.
Мета текста - піднімати кіпіш та вказувати що: а) Захід не еталон ні разу у моралі б) чомусь в ряді випадків - там таки мораль стає попереду прибутків 3) найвірогідніше - тому що НЕ ВСІ ЯК РАСЄЯ СКУПКОЮ АГЕНТІВ/ПАРТНЕРІВ ЗАЙМАЮТЬСЯ
й так - загальна мета посту: нагадати "Ти за Путіна? тебе не купили? ой, ти БабЮлю/Аталотія/Беню почув? А ВОНИ КУПЛЕНІ??

так що - про "свою скалку" ви а) йдете в ліс, б) таки дякуємо за нагадування, у нас скалок аж вагон - але ці скалки ЧЕСТНО КУПЛЕНІ РАСЄЄЙ, ага

vanopopov 24 октября, 2018
Резонансная очень история на западе, сильно подмочили бы репутацию, если бы не реакировали

yossarian_lj 24 октября, 2018
Всё проще: саудиты - вассалы американцев, а кремлядь - жан-фрицев (западно-европейские элиты накопили огромный опыт в интригах и работе с криптоколониями). Без станков и приборов из Европы рашкованский ВПК встал бы.
Очевидно, что жан-фрицы хотят избавиться от американского военного присутствия, но прежде всего - сменить режимы в Польше и Румынии с про-американских на про-западноевропейские. Для этого рашикам нужно через Украину выйти на границы этих стран (после запуска Севпотока-2) и устраивать периодические обстрелы (как на Донбассе), обвиняя, естественно, других, в то время как про-западноевропейские партии в Польше и Румынии будут призывать к "миру"

Что касается использования рашкован жан-фрицами в качестве пушечного мяса - в этом нет ничего необычного, можно вспомнить Семилетнюю войну, наполеоновские войны, и т.д. Военных успехов московская империя могла добиться когда имела в качестве союзника (скорее - кукловода) какую-либо силу на Западе, а вот когда не имела (вторая часть Ливонской войны, Крымская война, Японская война) - получала позорные поражения. Причем, в любом случае имперасты объясняли своим подданным русским ванькам что жертвы были не зря, и теперь им нужно получать невыразимый кайф от своего великодержавного ЧСВ (вместо хлеба с маслом)

alex_sergant 24 октября, 2018
рептилоидов и жидомассонов не хватает, да. Годная теория. В целом даже вполне правильная, но уві, вс' проще и паскуднєє: їб...нутость ВВП сама по себе, без забугорних советников и агентов влияния. Вот что окружение помогает Царю наступать на єти граблі - ту мей би. Не нужно московскую дурость списівать на то, что им помогли, у них и своей дури более чем достаточно.

(Удалённый комментарий)
maxxim61 24 октября, 2018
турецька опозиція нібито навіть знайшла-

- тут ви, пане, хуйню повну пишете: опозиції в Туреччині зараз нема. Турецькі спецслужби слідкували, все і всіх писали на зовнішні камери, і навіть мають аудіозапис (а може і відео), як чувачка всередині Саудитського Консульства (а не Посольства), катували, відрізали пальчики по одному.....
А зараз Ердоган єбе в хвіст і в гриву і саудитів і Трампа. Що не є вигідно Україні: бо саудити обіцяють вкурвитися і зробити блокаду Заходу своєю нафтою, як це вони робили в 1973, що приведе до скачку ціни разів в 7.
І профіт від цього отримає раска педєраска.
Не виключено, що саме спецслужби раски педєраски писали аудіозапис всередині саудівського Консульства: хаос і гризня між Саудитами і США їм вигідні.

dido_panas 24 октября, 2018
Скажіть, будь-ласка, чи означає даний текст команду починати ненавидіти ЄС вже зараз чи розпорядження про призначення Європейського Союзу "пособнікамі" Путіна і ворогами надійде додатково?

alex_sergant 24 октября, 2018
та ні - він просто підкидує просту думку: "там, де Кремль не закидував грошики - там в його інтересах не працюють!" Так що ви над цим моментом подумайте: той, чиї думки з кремлівськими методичками звучать однаково - часто на запроданьця занажто схожий, так?

nitup_aksider 24 октября, 2018
Я тут, в блоге, в комментах, писал много текста..

И частенько говорил:

Европа - это ШЛЮХА.
Германия - это шлюха номер один.

Можете кидаться в меня "тапками"... но я считаю, что нам сейчас туда не нужно.
У нас ведь какая цель - стать европейским государством. Но Европа (мягко говоря) перекошена. Нам нужен европейский уклад, цивилизация, законы и развинутость европейского общества...

НО.. вот я лично сомневаюсь, что нам нужно подчинение германским интересам. Видите - они блеют одно... а делают другое (что ИМ ВЫГОДНО).
В принципе, на этом их надобы зачмырить. Но мы пока не имеем такого влияния и силы. Увы.
Возможно, это сделают США.

Ребятки хотят и на буй сесть, и рыбку съесть..
А мы пока в такой ситуации, что нам нужны союзники... и не приходится выбирать.
Все меняется в этом Мире..

(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
dido_panas 24 октября, 2018
Так ви ж, наче, доросла людина - повинні розуміти, що світ жорстокий і несправедливий.
Згадайте європейську історію - це постійні міжусобні війни за територію, ресурси, тощо. Та що казати - обидві світові війни почалися саме звідти. Для того й були створені ЄС, НАТО - щоби, нарешті, перестати утримувати тягар до зубів озброєних головорізів, готових у будь-який момент вчепитись в горлянку сусідові під першим-ліпшим приводом.
А ми з вами (так вже склалося) живемо в країні, яка територіально знаходиться між жорнами двох цивілізаційних парадигм - дикуньської Азійської та поміркованої Західно-Європейської. Тому відсидітись в кущах не вийде - якщо занадто довго бовтатись як гівно в ополонці, країну просто розірве на частини відцентровими силами. І цей процес, на превеликий жаль, вже почався. Десь відкрито і криваво, а десь поки що тихенько і приховано.
Тому знову розгойдувати гойданку "Трусікі і в ЄС" - "Європа - гівно" означає втратити країну.
Треба вже, в решті решт, іти вибраним шляхом, розуміючи, що, як сказав митець, "скрізь підараси". А та сама Європа строката і різна. А то знову повертаємось до девізу наших "промисловців": ми будемо використовувати вашу працю і продавати результат вашої праці за цінами Європи, а зарплату ви будете отримувати за стандартами Гондурасу, а на маржу я куплю собі рінжровіревок. Червоненький.

asitr12 24 октября, 2018
Интересно всё это читать . Готовность граждан Украины умереть самим и угробить свои семьи за интересы США вполне очевидны и понятны . Вот только есть вопрос : сколько граждан США готовы сделать тоже самое ради интересов Украины ???

dagrael 24 октября, 2018
Сколько еще новых акков ты готов завести, чтобы блеять тут свою унылую хуйню?))

tank_ua 25 октября, 2018
как круто все смешали в кучу - ЕС, НАТО, штаты и просто частную компанию.

частник может делать что угодно - это его риски.

  • 1