?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Мда

Керченские тени не исчезли в полдень

В деле керченского шутера с каждым днём всё больше нестыковок

По официальной версии все события, от входа Рослякова в школу до расстрела, заняли 10 минут.

А вот тени на одном и том же входе говорят, что прошло более двух часов.З.Ы. А Скабеева в передаче "60 минут" вполне себе живо общалась с погибшей в керченском колледже студенткой.


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
zlojcrash 23 октября, 2018
Анна Маляр
23 ч.
Чим більше часу минає з моменту масового розстрілу людей в Керчі, тим більше я знаходжу аргументів на підтвердження своєї первинної версії. Підозрюваний і нині покійний Росляков був не один. У масового розстрілу є вигодонабувач.

До раніше оприлюднених мною питань додаю нові:
- в змі немає інтерв"ю з родичами поранених та свідчень самих поранених. Цікаво якого характеру ушкодження і чи у всіх поранених сліди від куль саме мисливського дробовика, а не, скажімо, від АК? Станом на зараз рос.змі(читай фсб.інфо) повідомляють про сліди вогнепальних поранень і не говорять, чи є загиблі та поранені саме внаслідок вибуху.

- ще раз наголошую, цей випадок абсолютно безпрецедентний та нетиповий для РФ та анексованого Криму. Всі попередні випадки стрілянини учнів у навчальних закладах з натяжкою можна вважати такими, бо то були переважно невмілі спроби помсти конкретній людині і завершувались вони максимум одним загиблим.

- а як же Беслан? Який згадує директорка у відео. Дивно, що вона у стресі згадала саме Беслан. Я про це писала ще у день розстрілу. Адже вона під час трагедії у Беслані проживала в українському інформпросторі. Добре, нехай у російському інформпросторі - через нехлюйство і продажність нашої влади. Але у Беслані не школяр стріляв і люди (314 осіб) загинули в результаті штурму ФСБ. Там геть інша історія - порівнювати нема чого. Що ж вона спільного побачила? Може, невмілу спецоперацію ФСБ чи виконавця-терористичну організацію? Нагадаю тоді на себе взяв відповідальність Шаміль Басаєв.

- цікавий факт з біографії директорки, який свідчить, що вона на гачку в правоохоронців окупаційної влади. Адже в 2017 проти неї прокуратура анексованого Криму проводила перевірку за підозрою у нецільовому використанні і привласненні бюджетних коштів. Підозрювали і її сестру, яка працювала на посаді в цьому ж коледжі. Але дивним чином Грєбєннікова залишилась на посаді.

- вражає стрілецька підготовка 18-річного юнака. 21 жертва вбита за лічені хвилини з мисливського дробовика (який ще постійно треба перезаряджати для такої кількості пострілів) та ще й ледь не одночасно приведені у дію вибухові пристрої - технічно складно уявити. Треба сказати, що єдиної версії щодо калібру та зброї в рос.змі немає. Тому згадую найбільш вживаний варіант.

- хто ж вбив Рослякова? Вже всі бачили фото тіла в мережі. Слідів самогубства з мисливського дробовика 12го калібру там не видно. І книжку він на себе вбитого сам поклав, бо тяжів до знань...якось так виходить.

- очевидці вказують на постріли з трьох різних боків.

- рос.змі(фсб.інфо) "випадково" пошири помилкове фото вбивці. Вказали не на ту людину. І поширили акаунт живого реального хлопця, назвавши його терористом і вбивцею.

Що вже змінилось та може змінитись в РФ і в анексованому Криму після трагедії в Керчі:

- тема провалу політики РПЦ та афтокефалії закрита
- заступник голови ФСБ заявив про необхідність повного контролю інтеренту та соцмереж
- в рос.змі(фсб.інфо) вустами простих людей та "блогерів" запускається думка, що винні зовнішні вороги РФ - США та Україна. Україну згадують значно менше, а от США звинувачують навіть у тому, що вони навмисно вигадали такий злочин і повбивали своїх людей заради того, щоб тепер знищити Росію. Мабуть, підготовлюється грунт для ускладнення стосунків з США.
- Після підвищення пенсійного віку та збільшення пдв в РФ ширились настрої образи на анексований Крим, фінансування якого надто дорого обходиться бюджету. Тепер, після такої трагедії, Крим остаточно закріпився в головах і серцях росіян, як "наш" і "люди наші". Це дуже активно демонстрували всі федеральні змі. Горе об"єднує, що там говорити.
- в РФ криза довіри до влади, ніяких 86% там немає і перший, хто це розуміє - це Пу. Страх перед молоддю, яка дорослішає і використовує сучасні методи комунікаці у своїй опозиційній діяльності, змушує встановлювати контроль над інтернетом та соцмережами. Після Керчі та заяв Пу, що в усьому винен інтернет, все доросле населення підтримає "закручування гайок".
- це гарна нагода зробити більш жорскими норми щодо дозволу на зброю, навіть мисливську, - бачите ж, з нею можна яку біду накоїти. Теж все доросле населення підтримає.

totenfranc 23 октября, 2018
нахера постить на свинячей? Глаза и мозг нам ломать?

Vitaly Trots 23 октября, 2018
Чтобы лингвоинвалиды лишнехромосомные сюда поменьше лезли.

igorsova 23 октября, 2018
Не зрозумів, що означають оті всі символи?

Edited at 2018-10-23 16:36 (UTC)

totenfranc 23 октября, 2018
Разумив, разумив), убогий, по диагонали и без гугла. То же мне бля, бином ньютона (с)
Вопрос - нахуя, информации там кроме укроконспирологии - 0. Такого говна полно и на русском.
А так, варитесь на мове, привыаайте

igorsova 23 октября, 2018
Завжди важко зрозуміти чи це вербальна діарея чи це набутилка просто намагається спілкуватись...

lanss 23 октября, 2018
Говна поешь, васек. Теперь листай дальше.

жги сраную ватку - делай мир теплей

centreedge 23 октября, 2018
ты свинасабака пиздуй нахуй сасать хуй сваево хуйла и жри ево говно лапатами ради скрепнай стабильнасти пидарашки . да и чяво такой ебаный в рот говнопоцрэот пидарашки да сих пор пиздит сваим ватным ебалом в АМЕРИКАНСКАМ ИНТЕРНЕТЕ ?

I_Viktor_I 23 октября, 2018
то ти каліч розумова

Uladzimir Darożka 23 октября, 2018
А ведь признайся, ты же не русский?

жги сраную ватку - делай мир теплей

centreedge 23 октября, 2018
более лючше пиздуй нахуй сасать хуй сваево хуйла и жри ево говно лапатами па стариннай срюцкэ традыцыи . да и чяво такой ебаный в рот говнопоцрэот пидарашки да сих пор пиздит сваим ватным ебалом в АМЕРИКАНСКАМ ИНТЕРНЕТЕ ?

Пішов у дупу,

PutaLocuraCum 24 октября, 2018
Кацапюро йобучий...

mantix 24 октября, 2018
Відповім по-вашому: а пошёл-ка ты на хуй.

trots1991 23 октября, 2018
Вообще история выглядит как полный бред...
Я скорее склоняюсь к варианту с неудачным штурмом:
- пацан устроил взрыв, застрелил пару-тройку чел и ходил стрелял по компам;
- часть народа сразу выскочила из колледжа, часть попряталась по этажам-кабинетам и/или пыталась выбраться;
- в это время к зданию подошел отряд "росгвардии" или вояк (а их в крыму немеряно) - случайно оказались рядом/ оперативно отреагировали на вызов /а может "вели" пацана после закупки боеприпасов;
- гвардейцы/вояки, не дожидаясь спецназа, пошли на штурм и сдуру перестреляли народу больше ,чем завалил незадачливый "террорист".
Кмк, только этот вариант объясняет и огромное количество нестыковок, и отсутствие внятной официальной версии.

Хотели-бы "отвлечь внимание" (от томоса, Скрипалей и т.п.) - зачем устраивать такой цирк, да еще брать на главного злодея малолетнего ватника?
Взорвали бы тот колледж к хуям - можно было-бы хоть "украинский след" придумать, хоть американский, хоть нибируанский...

zlojcrash 23 октября, 2018
В том-то и дело, что вариант может быть любой, но бреда и пиздежа уже нагнали выше крыши.

  • 1