?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Пустой

Насправді президентську кампанію можна закінчувати

Просто повісити білборди з оцим от висловом:І все, вибори президента перетворюються на референдум - ви за Незалежність, або за те, щоб повернутись до лизання росіянського сапога.

І да, зараз почнуться змагання, хто більший антипутінець - але подивіться правді в очі.

З Юлею не домовляться? Чи з Толяном? З Ляшком? Цього навіть Ахмєтов купив. Може чисельні Бєніни цуцики будуть стійкішими, або сам Бєня? Не знаю, але на мій погляд ні - цих всіх купували і продавали НЕ ОДНОРАЗОВО.

Тому так - подобається вам чи ні - Порошенко на сьогодні єдиний антиросійський президент. Єдиний, до кого може бути багато питань щодо кадрової чи внутрішньої політики, корупції чи хуюпції, але точно не може бути питань щодо домовленостей з ворогами. Підтверджено самим хуйлом.

Ви можете думати, що це хитрий план, що так хуйло підтримує Порошенка, але насправді ні.

Подивіться, хуйло не лукавить, говорить відверто, як він говорив про "українського націоналіста медведчука". В його світі все, що трапилось - це не воля якогось "народу" - в його системі координат таких понять немає. Він ВПЕВНЕНИЙ, що все це збіг обставин, змова заходу і "олігархів", і якщо змінити Порошенка на будь-кого - все можна переграти.

І я навіть погоджуся, що немає сенсу вести кампанію і щось доводити або з кимось змагатись. Якщо ви згодні с хуйлом, що від вас нічого не залежить, що ваша позиція - зеро, що все залежить від того, з ким "получается договориться" - то велкам. Голосуйте за Воровку, Гриценка чи будь-кого.

Якщо ж вам не насрати на останні чотири роки важкої і кривавої боротьби, якщо ви Нація, а не стадо баранів, долю якого вирішують домовленості пастухів - ви знаєте, що робити.

Ми вже це зробили, треба тільки не продати себе.

Sergii Iesipov

Метки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
dido_panas 19 октября, 2018
На жаль, це правда.
Все. До останнього слова.
Так і є.

papushev 19 октября, 2018
Тут все просто. Если Петр Алексеевич к концу декабря не поднимет себе рейтинг хотя бы до 25% - от него все побегут. Все понимают, что натянуть 50% с нынешних 7% нельзя никаким административным ресурсом. Так что либо 25% к декабрю - либо этот самый админресурс от него побежит.

zradofil 19 октября, 2018
Вот мы и пришли к безальтернативности)

rvun 19 октября, 2018
Запропонуй альтернативу.
Поки бачимо отакий вибір. Дай прекрасного кандидата шо поставить Україну на ноги за 5 хвилин, вишибе москалів з Донбасу і Криму і таке інше. А, і бажано, шоб він все те зробив до виборів, аби ми 100% були в ньому впевнені.

Edited at 2018-10-19 09:28 (UTC)

Олександр Борисенко 19 октября, 2018
Он хочет договариваться, он просит отношения, но он просит без уважения, он даже не говорит "шановні"... низачет, пусть выйдет и зайдет еще раз нормально.

rvun 19 октября, 2018
Мені більш подобається інше кіно, "Хоробре сердце".
"Ви зможете звідси піти, але по дорозі мусите ставати навколішки перед всіма зустрічними і просити вибачення. Я ще не скінчив. Перед тим, як ви підете, ваший головний має вийти на середину цього поля, нахилитись і поцілувати себе в дупу."

papushev 19 октября, 2018
Дорогие бывшие соотечественники! Обращаюсь к вам как матерый кацап.

Выберите себе, пожалуйста, П. А. Порошенко на второй срок! Это наилучший президент для Украины в ее нынешнем состоянии. Придет Тюлька - опять приедет в Москву клянчить газ пописят. А Путин, не дай бог, согласится. Нет уж! Евросоюз так Евросоюз! Не сворачивайте со своего пути! И пусть всему у вас придет полная Украина!


(Анонимно) 19 октября, 2018
Я так понимаю, ты хотела в сарказм, но к сожалению, свинособака, у тебя ничего не получилось. Давай по-новой, все херня.

(Удалённый комментарий)
rvun 19 октября, 2018
залупка, чого ж ти не пропонуєш Саакашвілі очолити РФ раз він тобі так подобається?

for_l_j 19 октября, 2018
Всё так, хотя, думаю, что любой президент, который попробует договариваться с Кремлём рискует повторить судьбу Яныка. Поэтому сейчас они могут обещать Хуйлу что угодно, а по факту, не известно, что будет. Впрочем мы имеем другую проблему, что относительно большая часть населения хочет, чтобы мы договорились с Россией. Не важно на каких условиях, главное "шоб не было войны". Народ быстро всё забывает. Многие уже забыли и то как ждали танков и аквафреш на харьковской обладминистрации.

rvun 19 октября, 2018
>>что любой президент, который попробует договариваться с Кремлём рискует повторить судьбу Яныка
і рф це більш ніж влаштує - революція, інтервенція, окупація - формула проста, як двері від часів Французької революції.

oshein 19 октября, 2018
ну можно выбрать русофоба покруче порошенко, такого что путин вообще пове,ится с горя ;)

igorsova 19 октября, 2018
Потрібно мати в кріслі преидента не просто українського патріота, а мудрого і досвідченого українського патріота, із успішним досвідом керівника, яким і є Порошенко, і апльтернативи йому в владних колах на сьогодні немає.

igorsova 19 октября, 2018
Спочатку нахуй з Крима і з Донбаса, фашисти русскіє, а вже потім мрійте домовлятись.

(Удалённый комментарий)
gorky_look 19 октября, 2018
У меня есть вода. Я в Киеве. Со мной что-то не так, или у тебя другой Киев?

(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
zavertkinas2 19 октября, 2018
Какая отвратительная рожа. Это феноменально, в какое мерзкое хуйло превратилось то, что еще недавно все боготворили.

avadist 19 октября, 2018
Какой-же, все-таки, отвратный у вас язык, дорогие небраття!

tank_ua 19 октября, 2018
ну так не лезь, кто тебя сюда звал?

Lubomir Kashtalyan 19 октября, 2018

Рімінг 80-го Левела...


Anatolii F 19 октября, 2018
При "любові" до пуйла в Україні такі заяви працюють на рейтинг тільки одного кандидата. Або у діда маразм і нєсєт пургу.

  • 1