?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Мда

Белокурая бестия?

Установлена личность террориста из Керчи: Владислав Росляков, поступивший в колледж в 2015 году. Его нашли мёртвым.Совершивший теракт в керченском политехническом колледже давно готовился к преступлению. Более того, по словам высокопоставленного собеседника Царьграда в Крыму, парень был сектантом. К какой именно секте он принадлежал, источник не сообщил.Число погибших от теракта в оккупированной Керчи по последним данным выросло до 18 человек.


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
reptilo 5 декабря, 2018
Шо, москалику, пригорає дупка, розумієш урод, що Україна вже вашою не буде? Всі твої висери то гівно мокшаньське, як і ти звісно. А про вік так, то ти мощно задвинув, натякаєш, що ти не тільки москаль, а і совок? Та мені похер і на тебе і на все ваше мокшанське стадо, можете верещати ззапоребрика скільки забажаєте, пугані вже.
Але ж бач як сука перефарбувалась, раніш вони верещали що хунта владу захопила, а зараз вони верещать, шо це вже не хунта, а шо це путінські. Да іди ти накуй, урод, ти вже свого презика вибрав в 5-й раз і сосись з ним в гланди, імбіцила кусок.
А вас судити не будемо, вас такі самі як ви перевішають коли раша гигнеться. Нам головне відстрілювати вас на кордоні, хто захоче утікти з ватастана. То як отримаеш від мене в свою тупу башку шось експлозивне, я тебе попереджав, не лізьте до нас.

cooler00 5 декабря, 2018
Цікава схема роботи в ольгіно там у вас: коли носом возиш тебе по твоєму ж лайну, яким ти обісрався на початку двічі - продовжувати вигукувати гасла і популістські прогнози, звинувачуючи опонента в тому, що зробив саме ти. Підстилка ти пуйлова, всі, хто читатиме твій гнилий кацапський базар, направлений на підлизування злочинним діям депутатів БПП, які по команді здриснули з сесійної зали, щоб двох злочинців-ригів не посадили, - розуміють, що влада, яка б вона не була заслужена, коли починає діяти як злочинець, - і є тим самим злочинцем.

Чи може залишати Колесникова і Вилкула на свободі - то така багатоходівочка, а-ля мсьйо хуйло, яке всіх переграло? Чи може ставити на пост прем'єра людину, яка створює непрозору процедуру перерахування субсидій облгазам фірташа, - це корисний для українців вчинок? Га, путинососику, якому платять за надрочування в коментарях на діючу владу?

reptilo 6 декабря, 2018
Москалику, тобі як совку взагалі багато чого не зрозуміти. І чому краще виправдати винного чим осудити невинного в тому ж числі. Проте, це не відміняє головної тези. Вам підхуйловцям нічого не світить, і ваше бажання на всіх фронтах від хуйла до такого ж убогого як ти гадити на українську владу ні до чого не призведе.
П.С. Як там Тьйома, друг сердешний, він тобі темники передає, кулер сибірський?

  • 1