?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Мда

Белокурая бестия?

Установлена личность террориста из Керчи: Владислав Росляков, поступивший в колледж в 2015 году. Его нашли мёртвым.Совершивший теракт в керченском политехническом колледже давно готовился к преступлению. Более того, по словам высокопоставленного собеседника Царьграда в Крыму, парень был сектантом. К какой именно секте он принадлежал, источник не сообщил.Число погибших от теракта в оккупированной Керчи по последним данным выросло до 18 человек.


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
cooler00 5 декабря, 2018
Який я тобі москалик? Ти там не тільки в сраку, а ще й в очі їбешся?

Знайомий мені пояснив, що фабрика тролів ботоксного не така проста, як нам здається. Одна з ліній роботи - вихваляти всі дії української влади, які явно шкодять Україні і шукати їм виправдання. Завдяки БПП залишилось дві впливові фігури ригів на свободі? Хтось обурений? Діставай вентилятор та лайно.

Ну нічого, гавкайте, уйобки, радійте. Обов'язково догавкаєтесь.

reptilo 5 декабря, 2018
Кому як не конченому уроду з ботоферми знати про неї.
Тим не менш іди в дупу, водки нет. Ніхрена у вас не вийде, в України є влада і проукраїнська, а всі ваші погуги поміняти її на свого гімнюка підхуйлового, традиційно обісруться. Не буде у вас римейку на події 100 літної давності, ми порозумнішали і памятаємо, що "поганого" Скоропадського міняють на "хорошого" Вінніченка, щоб привести "ахрененного" Муравйова.

П.С. Дуже було цікаво почитати думку типового ватника, що політичні сили мають виносити вироки. Ти, ватнічек, мені ще поностальгуй про сталінські трійки, гебня перекрашена....
Давай, шуруй куди вказано, там тебе чекають.

reptilo 5 декабря, 2018
Придивився я до тебе, козачок ти засланий. В ЖЖ одні друзі ватніки і звичайно уродец темка_лебедев(с). Та ти не просто ватнік, ти ще й долбоеб. Приємно, що я одразу в тобі не помилився, штопаний ти рузькомірец. Ти за бабло пашеш, чи за обіцянку в мацкву на ПМЖ запросити? Треба руки помити після того як тобі шось пішу, бо гидко з тобою в одному інтернеті бути, шуруй вже в свій чебурнет до братів лишньохромосомних. Чемадан - вакзал - родньіе_ебеня.

cooler00 5 декабря, 2018
Цікаво спостерігати, як спалений бот, за завданням Хуйла продовжує топити за українські цінності, при тому, що депутати з БПП пішли з голосування, щоб два Хуйлівські вассали-ригалоанали залишились на свободі. Гандочику москалький, штопаний, Україна обов'язково закінчить цю війну, але вас, ольгінських гівноїдів, які топлять за прохуйлівські вчинки влади, судитимуть так же само, як кожного сєпара, який чи за гроші, чи за ідею взяв зброю і зробив постріл на нашій території.

В своєму акаунті я пишу статті, неписенний ти москаль, ще з тих часів, як ти ссялося в пелюшки в своємо засраному Ольгіно, і ніколи жодного ватника в друзі не додавав. Їбися в очі й далі. На суді скажеш: "Нас пад дулам піцталєта заставлялі вєстрі гасударствєнния прапаганду" Подивимось, чим це все для тебе й твоїх ольгінськіх підарасів-обротнів путінососівських скінчиться.

reptilo 5 декабря, 2018
Шо, москалику, пригорає дупка, розумієш урод, що Україна вже вашою не буде? Всі твої висери то гівно мокшаньське, як і ти звісно. А про вік так, то ти мощно задвинув, натякаєш, що ти не тільки москаль, а і совок? Та мені похер і на тебе і на все ваше мокшанське стадо, можете верещати ззапоребрика скільки забажаєте, пугані вже.
Але ж бач як сука перефарбувалась, раніш вони верещали що хунта владу захопила, а зараз вони верещать, шо це вже не хунта, а шо це путінські. Да іди ти накуй, урод, ти вже свого презика вибрав в 5-й раз і сосись з ним в гланди, імбіцила кусок.
А вас судити не будемо, вас такі самі як ви перевішають коли раша гигнеться. Нам головне відстрілювати вас на кордоні, хто захоче утікти з ватастана. То як отримаеш від мене в свою тупу башку шось експлозивне, я тебе попереджав, не лізьте до нас.

cooler00 5 декабря, 2018
Цікава схема роботи в ольгіно там у вас: коли носом возиш тебе по твоєму ж лайну, яким ти обісрався на початку двічі - продовжувати вигукувати гасла і популістські прогнози, звинувачуючи опонента в тому, що зробив саме ти. Підстилка ти пуйлова, всі, хто читатиме твій гнилий кацапський базар, направлений на підлизування злочинним діям депутатів БПП, які по команді здриснули з сесійної зали, щоб двох злочинців-ригів не посадили, - розуміють, що влада, яка б вона не була заслужена, коли починає діяти як злочинець, - і є тим самим злочинцем.

Чи може залишати Колесникова і Вилкула на свободі - то така багатоходівочка, а-ля мсьйо хуйло, яке всіх переграло? Чи може ставити на пост прем'єра людину, яка створює непрозору процедуру перерахування субсидій облгазам фірташа, - це корисний для українців вчинок? Га, путинососику, якому платять за надрочування в коментарях на діючу владу?

reptilo 6 декабря, 2018
Москалику, тобі як совку взагалі багато чого не зрозуміти. І чому краще виправдати винного чим осудити невинного в тому ж числі. Проте, це не відміняє головної тези. Вам підхуйловцям нічого не світить, і ваше бажання на всіх фронтах від хуйла до такого ж убогого як ти гадити на українську владу ні до чого не призведе.
П.С. Як там Тьйома, друг сердешний, він тобі темники передає, кулер сибірський?

  • 1