?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Мда

Белокурая бестия?

Установлена личность террориста из Керчи: Владислав Росляков, поступивший в колледж в 2015 году. Его нашли мёртвым.Совершивший теракт в керченском политехническом колледже давно готовился к преступлению. Более того, по словам высокопоставленного собеседника Царьграда в Крыму, парень был сектантом. К какой именно секте он принадлежал, источник не сообщил.Число погибших от теракта в оккупированной Керчи по последним данным выросло до 18 человек.


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1

Re: Короткостволодрочери, приєднуйтесь!

yura_vn 18 октября, 2018
>>>аби якісь такі заходи, які унеможливлять оборот зброї в людей з проблемами в області клепки було розроблено і запропоновано перед тим, як зброю дозволять
Дозвільна система і зараз на зброю працює. Довідка про несудимість і від психіатка, про те, що в тебе дах не протікає - є обов’язковими. Ще раз - маньячело сяде за руль вантажівки чи зліпить бомбу з селітри. Це набагато простіше, ефективніше і дешевше.

>>>Частина населення на це дивиться з острахом.
Це від неосвідченості. Всі чомусь думають, що з дозволом на короткоствол його почнуть в "Дитячому світі" пучками продавати. Це не так. Конкретно потрібно закон про необхідну оборону та нормальний суд, без всіляких нинішніх "перевищень меж необхідної самооборони". Самооборона це річ така - вона або є, або її немає, якихось інших трактовок бути не може. Полізло п’яне бидло на тебе з кулаками, а ти наробив в ньому дірок? Звиняй - чиста самооборона, ніяких інших варіантів бути не може.

>>>зустрічаються бичари і розумововідсталі, які при відтоптуванні ноги, якогось невірного слова і таке інше - готові вступити в бійку
При перспективі отримати кілька несанкціонованих отворів в тілі від жертви "бичар" - агресивність останніх буде різко падати. Молдова це доводить. З виходом закону про короткоствол кількість вуличних "гоп-стопів" там суттєво впала.

>>>Даєте їм зброю - вони за відтоптане копито готові прострелити голову.
Хто хоче купити зброю - купить її на "чорному ринку". Вона там і дешевша і гемор-попенса з дозвільною системою не потібно. З чого ми виходимо на думку - в злочинця зброя буде завжди.

Re: Короткостволодрочери, приєднуйтесь!

rvun 18 октября, 2018
Ну бачте, цивілізоване пояснення цілком збавляє градус недовіри.
>>Полізло п’яне бидло на тебе з кулаками, а ти наробив в ньому дірок? Звиняй - чиста самооборона, ніяких інших варіантів бути не може.
Це такий момент, шо так можна людей, які тобі не подобаються на підпитку зустріти і дірок в них накомпостірувать розповівши байку про сірого бичка. Потім же будуть розглядати версію лише живого пана.

Re: Короткостволодрочери, приєднуйтесь!

yura_vn 18 октября, 2018
>>>які тобі не подобаються на підпитку зустріти і дірок в них накомпостірувать розповівши байку про сірого бичка
Ну, в країнах де дозволено короткоствол чомусь такого не відбувається.

>>>Потім же будуть розглядати версію лише живого пана.
До справи, раптом, може приєднатися запис з відеокамери чи розповідь випадкового свідка, який цю роповідь заперечить і загримить "живий пан", в такому випадку, по зонам казанком гриміти.

  • 1