?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Мда

Белокурая бестия?

Установлена личность террориста из Керчи: Владислав Росляков, поступивший в колледж в 2015 году. Его нашли мёртвым.Совершивший теракт в керченском политехническом колледже давно готовился к преступлению. Более того, по словам высокопоставленного собеседника Царьграда в Крыму, парень был сектантом. К какой именно секте он принадлежал, источник не сообщил.Число погибших от теракта в оккупированной Керчи по последним данным выросло до 18 человек.


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Rain Sender 18 октября, 2018
Ні, є ще гірше: Зрадойоби, що всюди вишукують зраду, особливо там, де її немає

igorsova 18 октября, 2018
Помиляєтесь шановний.
Послідовники Махна, які думали що впіймали бога за бороду, і послідовно воювали проти державності України (розуміючи чи не розуміючи небезпеки тієї гри в яку вони граються), поплатились за це не тільки державністю України i своїми життями, але і життями мільйонів старих і малих під час геноциду 32-33 і решти життів що забрала совєцька окупація. А сам Махно в той самий час (32-33) спокійнісінько жер в Парижі свої ранкові круасани з кавою.

Якби ж то короткостволодрочери жили в одній колонії і вбивали би лише самі себе. Я тоді був би не поти легалізації короткостволу, але через те що ці закомплексовані створіння почнуть наражати на небезпеку решту 99.9% населення України і майбунтнє самої країни, я буду голосним противником легалізації короткостволу.

Rain Sender 18 октября, 2018
До чого тут, блять, Махно?

igorsova 19 октября, 2018
Бо ні він, ні його послідовники не були здатні адекватно оцінити небезпеку.

Rain Sender 19 октября, 2018
А до чого тут легалізація короткостволів?

igorsova 19 октября, 2018
Бо люди які верещать за легалізацію короткостволу в Україні не здатні адекватно оцінити цю небезпеку для державності України.

Rain Sender 19 октября, 2018
А люди, що верещать про зраду і небезпеку там, де її немає, здатні на адекват?

igorsova 19 октября, 2018
Поки що про зраду тут верещите тільки ви.

igorsova 20 октября, 2018
Зрадойоби
про зраду

Rain Sender 20 октября, 2018
Гіршого не буває, коли зрадойоб волає, що тіки дай людям зброю, то вони всіх патріотів постріяють. Це - Кисель Головного Мозку

igorsova 20 октября, 2018
Вам нагадати про розстріли на майдані? Чи ви в залупінську під самарою про них не чули?

Rain Sender 20 октября, 2018
І знову ця зрадойобнута риторика... Тобі нагадати, що стало поштовхом до Майдану? Ще й кацапи мене записав, припиздень. Нахуй

igorsova 20 октября, 2018
У всіх набутилок погано з логікою і вони не тільки не здатні пам'ятати масові вбивства українців, але і уявити ситуацію на вулицях українських міст наповнених радикалами із короткосволами?

Rain Sender 20 октября, 2018
Я помітив, що в тебе логіка істотно кульгає. Ти стверджуєш, що це у вас масове явище?

  • 1