?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Мда

Белокурая бестия?

Установлена личность террориста из Керчи: Владислав Росляков, поступивший в колледж в 2015 году. Его нашли мёртвым.Совершивший теракт в керченском политехническом колледже давно готовился к преступлению. Более того, по словам высокопоставленного собеседника Царьграда в Крыму, парень был сектантом. К какой именно секте он принадлежал, источник не сообщил.Число погибших от теракта в оккупированной Керчи по последним данным выросло до 18 человек.


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1

Re: Короткостволодрочери, приєднуйтесь!

rvun 17 октября, 2018
А ти можеш точно сказати нахуй я до них взагалі діло мав? Чи якби йобнули між вуха - то за наявності зброї не порішив би? Я ж і не говорю, шо адекватні люди гратимуть в дикий захід. Ніхуя. Єбандєї з бєлки стрілятимуть людей. Чи ти готовий гарантувати шо от я б тоді отримав в єблєт і заспокоївся? Я не готовий, тому з тої пори освіжаюся водою.

Re: Короткостволодрочери, приєднуйтесь!

Rain Sender 17 октября, 2018
Звідкіля ж я знаю що тобі там вперло? А якби той пацан з тобою не зміг тоді впоратись, то що б було? А зброя урівнює шанси для всіх. І тендітне дівчисько завалить доїбавшогося до неї бугая десь на безлюдній вулиці так само легко, як ти доїбався до тих двох.

Edited at 2018-10-17 18:00 (UTC)

dad_cats 17 октября, 2018
Чогось ти не рогзглядаєш другий варіант. У тої парочки теж могла бути зброя і поки ти п'яний діставав свій короткоствол, та парочка наколупала би в тобі дірок, як у друшляку. І помилка дозвільної системи, яка дала тобі, йобнутому алкоголіку, дозвіл на зброю, була би назавжди щасливо виправлена.

rvun 17 октября, 2018
Це хороший варіант. А от коли вони собі дали в роги а я почав шмаляти в спину? Ви бляха будете вумнічать поки єблан з зареєстрованої зброї когось з ваших рідних не пристрелить. Шо, не ходив ввечері, і ніколи до тебе п'яниця не чіплявся? Ок, навіть ти його пристрелиш - те, шо ти будеш гундосить шо ти його не знав, шо він перший і таке інше на суддю особливого впливу не матиме. Дадуть десятку й привіт. Ви ліпше вигадайте якийсь реальний запобіжник від видачі легальної зброї єбанатам, ніж оце розповідати, шо було б. Бо я наприклад бачу стіко хворих і агресивних людей, яким тіко зброї не вистачає задля того, шоб набить фрагів. Мені видається, шо ви не будете раді вайлд вайлд вест у себе під помешкання. І це ше самі прості варіанти.

  • 1